Zapisy na kurs P-2



  

Zapisy na kurs P-2

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 1 kwietnia 2011, 08:42

Wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z kursem P-2, zapraszam do zapisywania się na kurs, który odbędzie się przy pomyślnych wiatrach na wiosnę.
Wszystko będzie oczywiście zależało od ilości chętnych oraz warunków nurkowych (ostatnio na wiosnę przeszkodziła powódź).



PŁETWONUREK KDP/CMAS** (P2)

Zakres szkolenia:

Uczestnik kursu zdobywa wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne umożliwiające bezpieczne nurkowanie w zakresie średnich głębokości z płetwonurkiem KDP/CMAS** oraz bezpieczne nurkowanie w parze z płetwonurkiem o wyższych kwalifikacjach i w grupie z instruktorem zakresie dużych głębokości.

Warunki uczestnictwa w kursie:

* ukończone 16 lat,
* posiadanie stopnia Płetwonurka KDP/CMAS* (P1) lub równorzędnego z innych organizacji,
* od chwili uzyskania stopnia Płetwonurka KDP/CMAS* (P1), wykonane potwierdzone 20 nurkowań stażowych, w tym przynajmniej 10 nurkowań na głębokościach 10 m - 20 m.



Zapisy oraz wszelkie pytania dotyczące kursu nurkowania, prosimy kierować do instruktora prowadzącego szkolenie:

Instruktor płetwonurkowania
Ryszard Szwajcer
tel. +48 510 112 454

lub drogą internetową:
na gadu-gadu nr 3600509
na Skypie: delfin0509
lub mailem: poczta@edensport.pl


Przebieg szkolenia:

Wykłady (15 godziny) i zajęcia praktyczne (36 godzin), obejmujące: 15 nurkowań na wodach otwartych, w tym:
- 6 nurkowań na głębokość 20 m,
- 2 nurkowania na głębokość 30 m
- 2 nurkowania na głębokość 40 m,

łącznie minimum 5 godzin pod wodą.



Uprawnienia:
# Płetwonurek KDP/CMAS** (P2) ma prawo: nurkować do głębokości 30 m w towarzystwie osoby pełnoletniej o takich samych kwalifikacjach KDP/CMAS (lub równorzędnych kwalifikacjach innych organizacji),
# do głębokości 40 m w towarzystwie przynajmniej jednej osoby o wyższych kwalifikacjach KDP/CMAS (lub wyższych kwalifikacjach innych organizacji).

Po kursie uczestnik otrzymuje wpis do Książki Płetwonurka KDP i międzynarodowy certyfikat KDP/CMAS (P2).


Do kursu P 2 mogą przystąpić również osoby posiadające uprawnienia nurkowe wydane w innych organizacjach, na zasadach opisanych na stronie KDP CMAS.
W przypadku wątpliwości lub pytań, prosimy o kontakt z instruktorem prowadzącym szkolenie.


Cena kursu zostanie dopiero ustalona po nowym roku, ze względu na podniesienie podatku VAT.
Istnieje oczywiście nadal możliwość rozłożenia kosztów szkolenia na raty.

Cena obejmuje:
- Szkolenie teoretyczne
- Szkolenie praktyczne
- Wstęp na akwen nurkowy
- Powietrze na czas szkolenia
- Wpis do książeczki płetwonurka po pozytywnym ukończeniu szkolenia
- certyfikat P2

Uczestnicy kursu P2 powinni posiadać swój sprzęt nurkowy.
W przypadku nie posiadania własnego sprzętu, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu w naszym centrum.

Wykłady teoretyczne będą prowadzone przez okres zimowy.
W momencie, gdy warunki na wodach otwartych będą sprzyjały rozpoczęciu nurkowań, zaczynamy szkolenie praktyczne.
W czasie trwania kursu P2 nie ma zajęć na basenie.
Wszystkie zajęcia praktyczne, prowadzone są na wodach otwartych.

Zapisy na P2:
1. Mario
2. Kammor
3. Wojciech
4. Matys
5. Papaj
6. Tomek W.
7. Wiesiek
Ostatnio edytowano wtorek, 27 września 2011, 13:17 przez Ryszard Szwajcer, łącznie edytowano 4 razy
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Zapisy na kurs P-2

Postprzez kamorr » czwartek, 21 kwietnia 2011, 22:24

no dobra ktoś musi być pierwszy :D
mam nadzieją, że nie będzie problemów ze skompletowaniem ekipy i znajdzie się jeszcze paru odważnych :D
a ja dodatkowo jestem BARDZO zainteresowany nawigacją/poszukiwaniem i nitroxem
kamorr

Avatar użytkownika
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 20:48

Re: Zapisy na kurs P-2

Postprzez wojciech » poniedziałek, 9 maja 2011, 14:23

ja też jestem chętny, ale muszę jeszcze stażowe skompletować :D
wojciech

 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 14:47

Re: Zapisy na kurs P-2

Postprzez Ryszard Szwajcer » poniedziałek, 9 maja 2011, 20:07

To trzeba Wojtku nurać! ;)
I to jak najszybciej :)
Wpisuję Cię na listę i mam nadzieję ze nadrobisz brakujące nury.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Zapisy na kurs P-2

Postprzez Ryszard Szwajcer » czwartek, 8 września 2011, 15:02

Jeżeli grupa będzie przygotowana, zdecydowana, zdeterminowana i będzie spełniać wymagania przystąpienia do kursu P-2, to kurs rozpoczniemy na przełomie września i października.
Kurs P2 na prośbę jego uczestników, będzie przebiegał jeszcze według starych zasad.
O dokładnym terminie rozpoczęcia szkolenia, powiadomię na forum..
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Zapisy na kurs P-2

Postprzez matys » czwartek, 8 września 2011, 17:38

no i w końcu dobre wieści
nowe szkolenie nowe wyzwania :)
matys

Avatar użytkownika
 
Posty: 150
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 17:06

Re: Zapisy na kurs P-2

Postprzez papaj » piątek, 9 września 2011, 08:28

Jeszcze nic nie napisałem, a widze ze juz na liscie :D:D

Nie mozemy sie doczekac na menczarnie jakie nam zafunduje Rysiek, na ten pot i smrud, ktory z wysilku bedzie wonol, ale naszczescie pod woda go nie czuc wiec jakos przezyjemy.

Ryszard Szwajcer napisał(a):ze względu na podniesienie podatku VAT.

A z ka posiadasz takie informacje, z tego co mi wiadomo utrzyma sie na tym co jest bo pkb jest na dobrym plusie
papaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 133
Dołączył(a): sobota, 2 kwietnia 2011, 21:43
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Zapisy na kurs P-2

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 9 września 2011, 09:49

Vat na szkolenia wynosi teraz 23%, więc jakby na to nie patrzeć, to jednak ceny kursów musiały pójść do góry :)
Papaj- nie trzeba było o kursie pisać. Wystarczy, że ze sto razy o tym nawijaliśmy :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Zapisy na kurs P-2

Postprzez Mario » sobota, 10 września 2011, 18:35

Witam. Jak wcześniej już rozmawialiśmy ja też jestem chętny na P-2. Pozdrowionka.
Mario

 
Posty: 31
Dołączył(a): środa, 6 kwietnia 2011, 10:41

Re: Zapisy na kurs P-2

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 10 września 2011, 18:44

Toż jesteś Maruda wpisany :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Następna strona

  

Powrót do Kursy P1/P2/P3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron