Kurs P-1-1 2011



  

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Sabina » czwartek, 7 kwietnia 2011, 23:44

Ryszard Szwajcer napisał(a):A co na to Wojtek?
Wie coś o tym? :lol:

Cóż w tym czasie przebywał !UWAGA! w pierwszej ławce w kościele, więc tego nie słyszał jak kuzynka mówiła tak do mnie, bo my siedziałyśmy w !UWAGA! drugiej ławce w kościele.
A później było grubo, bo obchodziliśmy 50 rocznicę ślubu dziadków :mrgreen: więc raczej się tym nie przejmował.

Patryk napisał(a):Sabcia no to ostro :D ale mam nadzieję, że nie wracasz do starego stylu kiedy to zastanawiałaś się jaki by tu odcień czerni ubrać? 8-)

To, że moje dwie nowe sukienki są czarne jeszcze o niczym nie świadczy! :P
Obecnie od stóp do głów na czarno można mnie spotkać jedynie na tańcach ale to wymóg prowadzącego. :)
Sabina

Avatar użytkownika
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:14
Lokalizacja: Bielsko/Krk

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Patryk » piątek, 8 kwietnia 2011, 08:33

Sabina napisał(a): bo my siedziałyśmy w !UWAGA! drugiej ławce w kościele.

Sabcia Ty w kościele ? :shock: szatan wysłał swojego szpiega, by mu doniósł jakie są nowości w prowadzeniu mszy? :D

Sabina napisał(a):To, że moje dwie nowe sukienki są czarne jeszcze o niczym nie świadczy! :P


Sukienki.... to już jest wieelki postęp :D Kiedyś byś tego w życiu na siebie nie ubrała :)
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Sabina » piątek, 8 kwietnia 2011, 10:16

Patryk napisał(a):
Sabina napisał(a): bo my siedziałyśmy w !UWAGA! drugiej ławce w kościele.

Sabcia Ty w kościele ? :shock: szatan wysłał swojego szpiega, by mu doniósł jakie są nowości w prowadzeniu mszy? :D

Dziadkowie odnawiali przysięgę małżeńską. Musiałam. No i też trochę doniosłam :P

Patryk napisał(a):
Sabina napisał(a):To, że moje dwie nowe sukienki są czarne jeszcze o niczym nie świadczy! :P


Sukienki.... to już jest wieelki postęp :D Kiedyś byś tego w życiu na siebie nie ubrała :)

-1
Teraz to się mogę kłócić. Zawsze miałam sukienki. Ale tym razem naszła mnie wyjątkowa ochota i nie mogłam sobie odmówić :)
Sabina

Avatar użytkownika
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:14
Lokalizacja: Bielsko/Krk

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Patryk » sobota, 9 kwietnia 2011, 15:04

Właśnie dzwonił do nas Kuba. Z racji tego że nie ma dostępu do internetu, prosił o przekazanie informacji na temat zmiany miejsca spotkania.
Niestety w Magnum może być niemały tłok i troszkę sztywno, tak więc zapraszamy wszystkich do pubu "WARKA", który kiedyś nosił nazwę "Mimoza". Lokalizacja jest dość prosta. Pub ten znajduje się na placu Chrobrego, zaraz obok zamku.

Serdecznie zapraszamy!
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Darek1 » sobota, 9 kwietnia 2011, 15:34

To jasne-ja być. :D
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Sabina » sobota, 9 kwietnia 2011, 16:34

W Warce to się pisało wypracowania przed polskim przy piwie :mrgreen:
Sabina

Avatar użytkownika
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:14
Lokalizacja: Bielsko/Krk

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 9 kwietnia 2011, 17:29

Chyba nas troszkę będzie dzisiaj w Warce, więc z tego, co zostało już potwierdzone mam wrażenie, ze chyba dzisiaj opanujemy ten lokal. Mam nadzieję że maszynka do parzenia kawy da radę i się nie zepsuje :)
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Patryk » sobota, 9 kwietnia 2011, 17:47

Sabina napisał(a):W Warce to się pisało wypracowania przed polskim przy piwie :mrgreen:


Sabcia w Twoim przypadku powinniśmi ustawić kolejność według wartości życiowych, czyli "piło się piwo przy wypracowaniu" :lol: 8-) :twisted: :twisted:
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Adam » sobota, 9 kwietnia 2011, 17:49

Rysiek nie sama kawą człowiek żyje ..... :D
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 9 kwietnia 2011, 18:07

Jak Żaba pojedzie naszą furą z powrotem do domu, to może skuszę się na jakieś jedno - małe.
To będzie moje pierwsze, od bodaj pół roku albo jeszcze dłużej ale w takim towarzystwie, to chyba nie grzech? :P
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

  

Powrót do Kursy P1/P2/P3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron