Kurs P-1-1 2011



  

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Sabina » sobota, 9 kwietnia 2011, 18:17

Patryk napisał(a):
Sabina napisał(a):W Warce to się pisało wypracowania przed polskim przy piwie :mrgreen:


Sabcia w Twoim przypadku powinniśmi ustawić kolejność według wartości życiowych, czyli "piło się piwo przy wypracowaniu" :lol: 8-) :twisted: :twisted:


E no, nie tak...przynajmniej później czwórki były :mrgreen:
Sabina

Avatar użytkownika
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:14
Lokalizacja: Bielsko/Krk

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Patryk » niedziela, 10 kwietnia 2011, 00:34

No i już po spotkaniu. Było bardzo sympatycznie. Można chyba powiedzieć, że opanowaliśmy lokal :D

Mała fotorelacja :) :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Darek1 » niedziela, 10 kwietnia 2011, 06:21

Faktycznie opanowaliśmy knajpę.Ciekaw jestem do której wam zeszło. :o
Rychu,nadejszła wiekopomna chwila abyś przybliżył mi temat-NIANIA.Przeca muszę się przygotować-cheba-nie? :lol:
A-jeszcze jedna sprawa-co to może znaczyć,jeśli żona powiedziała mi , że dzisiaj będą pierogi,a w kuchni znalazłem pusty słoik? :shock: :?
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Adam » niedziela, 10 kwietnia 2011, 08:25

Darek1 napisał(a):Rychu,nadejszła wiekopomna chwila abyś przybliżył mi temat-NIANIA.Przeca muszę się przygotować-cheba-nie? :lol:
A-jeszcze jedna sprawa-co to może znaczyć,jeśli żona powiedziała mi , że dzisiaj będą pierogi,a w kuchni znalazłem pusty słoik? :shock: :?

Darek, o nic się nie martw!!! Po co Ci przygotowania jak to będzie tylko 15 dzieci :lol: a co do pierogów też luzik .... podglądniesz nowe pozycje :D "pozycja na pieroga" najlepiej to sfilmuj! też bym sie czegoś nowego nauczył :P
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Darek1 » niedziela, 10 kwietnia 2011, 08:38

To mnie Adam pocieszyłeś,bo już się bałem,że będzie 16 sztuk,a tak to luzik faktycznie.Jeśli chodzi o nowe pozycje pierogowe,to mi się od razu kojarzą leniwe,albo ruskie(urrrra-wpieriooood),acha-uszy też już mam zalepione. :mrgreen:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 10 kwietnia 2011, 09:14

Darku- na pewno poradzisz sobie z ogarnięciem tej jak dotychczas nieogarniętej czeredki :lol:
Wierzymy wszyscy w Ciebie i Twoje jeszcze skrzętnie ukrywane przed nami talenty przywódczo-opiekuńcze.
A w kwestii pierogów, to jak wspomniał Adam: czasami nawet od pierogów możemy się wiele nauczyć :D

Było bardzo sympatycznie i kulturalnie choć zauważyłem, że w pewnym momencie uznano, że telewizor wyjątkowo nam przeszkadza i go wyłączono. Ale to dobrze, bo od ciągłego skręcania szyi i zerkania na ciekawe momenty, miałbym dzisiaj postrzał albo jakieś inne pieroństwo. :mrgreen:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Darek1 » niedziela, 10 kwietnia 2011, 09:28

Czyżbym był przewidziany jako niania majówkowa? :o To znaczy,że będę ubrzegowiony(czytaj-ujajony na brzegu)ŁO MATKO KOCHANAAA.To może zabrać małżowine jescze-bo ona siła fachowa jest.
Wiem,że umocze,ale to ja im zwróciłem uwagę na telewizor i muzykę. :? Czy kara będzie dotkliwa i uciążliwa???? :lol:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 10 kwietnia 2011, 09:38

Jaka kara?! Toż piastowanie cudzych pociech, to ponoć czysty zaszczyt :D
Zażyjesz sobie na raz zgrzewkę Neospazminy i nic Cię nie ruszy! :lol:

Spoko, spoko Darku, będziesz miał luzik. Dzieciakami będzie miał się w razie czego kto opiekować, bo jeszcze Cię wystraszę i będzie dopiero kaszana! :)

Muszę teraz lecieć, działać dalej i na zakupy, bo jeszcze sporo rzeczy do zrobienia, zanim zaczniemy działać pełną parą!
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez urbanka » czwartek, 14 kwietnia 2011, 20:22

Rysiu królu złoty, wreszcie znalazłam czas na wejście rejestrację i te sprawy...
co z kursem P 1 dla Ewy naszej? kiedy zaczynasz?
wiatr w żagle :):):)
urbanka

 
Posty: 36
Dołączył(a): czwartek, 14 kwietnia 2011, 20:20

Re: Kurs P-1-1 2011

Postprzez Ryszard Szwajcer » czwartek, 14 kwietnia 2011, 20:33

Hajka Kasiu!
Fajowo, ze do nas dołączyłaś!
Myślę, że kurs rozpoczniemy w pierwszej połowie maja, bo teraz i święta i w sumie coś koło 25 osób do zakończenia kursów jeszcze zeszłego i bieżącego roku. Pogoda nas nie rozpieszcza i strasznie się wszystko przedłuża i ciąąąągnie, jak guma do żucia...
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

  

Powrót do Kursy P1/P2/P3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron