Kurs AOWD PADI -1 /2011



  

Re: Zapisy na Kurs AOWD PADI

Postprzez Adam » niedziela, 26 czerwca 2011, 20:19

Panowie wielkie dzięki za dzisiejsze wspaniałe nurkowania :) mimo cholernie zimnej wody ( wiem, wiem tu Jarek wsadzi swoje 5 groszy he he he) atmosfera była bardzo gorąca :D Następne takie nurkowanie odbędę już w suchym skafandrze ;) to i plomby z zębów będą na swoim miejscu .... bo szczerkanie zębami im nie pomaga :lol:
P.S. Ola przeprasza za mniej czułe pożegnanie ale usprawiedliwia się złym stanem zdrowia .... Bałtyk jednak nie pomógł na urlopie :shock: ale gorąco Was pozdrawia :D
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zapisy na Kurs AOWD PADI

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 26 czerwca 2011, 20:40

W drodze wyjątku Oli wybaczam! :D
Gratulacje dla ekipy, która dzisiaj przekroczyła kolejną dziesiątkę!
Nurkowanie w takim towarzystwie, to czysta przyjemność :mrgreen:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Zapisy na Kurs AOWD PADI

Postprzez misiek » niedziela, 26 czerwca 2011, 20:42

Wielkie dzięki za nurkowanie dzisiejsze, jak również za cały kurs. Zimno, ciemno i daleko do domu ale warto było. Dla tych widoków, dla tego zimna, dla tej ekipy. I dla pokonania bariery 20m już :D Wielkie dzięki i trzymam kciuki za pozostałej dwójki kursantów z naszego kursu :D. Wielkie dzięki chłopaki.
misiek

 
Posty: 432
Dołączył(a): czwartek, 28 kwietnia 2011, 20:46
Lokalizacja: Żory

Re: Zapisy na Kurs AOWD PADI

Postprzez Jarek » poniedziałek, 27 czerwca 2011, 07:14

Adam napisał(a):( wiem, wiem tu Jarek wsadzi swoje 5 groszy he he he)

Nimom 5 groszy, :( mom 2 złote :) , ale nie bede ich wsadzał :D
A na poważnie , wszyscy kiedyś nuraliśmy w mokrych skafandrach, i zapewniam że widziałem cięższe przypadki zakończenia nurka niż te wczorajsze. Myślę że było nieźle, oby tak dalej, powodzenia ;)
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Zapisy na Kurs AOWD PADI

Postprzez Jarek » poniedziałek, 27 czerwca 2011, 07:20

misiek napisał(a):Zimno, ciemno i daleko do domu ale warto było. Dla tych widoków, dla tego zimna

Nasze wody rzeczywiście najcieplejsze nie są, ale jak już się uda wpaść do tych ciepłych to się zapomina o wszystkich bólach. A i szkolenie w warunkach "trudnych" ma sens
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Zapisy na Kurs AOWD PADI

Postprzez Ryszard Szwajcer » poniedziałek, 27 czerwca 2011, 07:36

Oj ma sens, ma!
Jak już ktoś w tak ciężkich warunkach zacznie sobie fajnie radzić z pływalnością, orientacją i ogarnie całokształt, to w ciepłych i przejrzystych wodach będzie mistrzem! :D

Domyślam się, że niektórym mogło być na dole nieco... rześko... :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Zapisy na Kurs AOWD PADI

Postprzez Sławek » poniedziałek, 27 czerwca 2011, 07:42

A ja nadal uważam że warto trochę pomarznąć bo nurkowanie w naszych wodach jest naprawdę zajefajne :D a tak naprawdę to nie ważne gdzie, ważne z kim :D
Gratuluje Adamowi i Miśkowi :D świetnie sobie poradzili w tych trudnych warunkach :D
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Poprzednia strona

  

Powrót do Kursy OWD/AOWD/ DM +

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron