Kurs AOWD PADI -1 /2011



  

Re: Zapisy na Kurs AOWD PADI

Postprzez Adam » poniedziałek, 6 czerwca 2011, 10:57

Sławek wielkie dzięki za wspaniałe sobotnie nuranie :D było fantastycznie i bardzo bezpiecznie .... czuwałeś nad nami :D Dziękuję pozostałym uczestnikom za miłe spędzenie soboty. Nawiasem mówiąc byliśmy chyba najgłośniejszą grupą na Zakrzówku ... ale to przez te kawały he he he :lol:
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zapisy na Kurs AOWD PADI

Postprzez Sławek » poniedziałek, 6 czerwca 2011, 11:16

Adaś wszystko do powtórzenia już w najbliższą sobotę :D A co do atmosfery masz stuprocentową rację i tu potwierdza się, że nawet podczas kursów nurkowych można się świetnie bawić pomimo zadań "obowiązkowych" do wykonania pod wodą, a co dopiero jak pojedziemy na wspólne wypady rekreacyjno - towarzyskie :D
Ja chciałbym podkreślić wspaniałą postawę Kursantów :D, partnerstwo, zdyscyplinowanie i bardzo "dojrzałe" podejście do nurkowania :D
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Re: Zapisy na Kurs AOWD PADI

Postprzez Jarek » poniedziałek, 6 czerwca 2011, 13:09

Już se tak nie słodźcie ojcowie, bo od tego cukru normalnie nie dobrze się robi. Co to za szkolenie ??? że kursanci chwalą instruktora ??? a instruktor kursantów ??? . Ordnung :evil: powinien być, kursant powinien o instruktorze mówić ten ......................, i nie wiedzieć jak się nazywa po dniu szkolenia. Pogadajcie z niektórymi P dwójkowiczami to wam powiedzą jak szkolenia powinny wyglądać.
No , słodzić se tu bedą kurde :evil:
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Zapisy na Kurs AOWD PADI

Postprzez Sławek » poniedziałek, 6 czerwca 2011, 13:23

Widzisz Jarku z niektórymi Kursantami można po dobroci, a niektórzy za cholerę po dobroci nie chcą i trzeba stosować "zamordyzm" :lol: widocznie Ty trafiłeś do tej drugiej grupy :lol: A ja potrafię się dostosować tak że spoko, niedługo będziemy mieli okazję się przekonać :twisted:
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Re: Zapisy na Kurs AOWD PADI

Postprzez Adam » poniedziałek, 6 czerwca 2011, 13:26

Ha ha ha dobre, Jarek na prawde dobre :lol: piszesz jedno a robisz drugie .... tak się składa że byłem na Waszym jednym dniu kursu i widziałem co tam się działo ;) i jakie były klimaty :D Ty nam wody z mózgu nie rób :twisted: Nie z nami te numery Brunner.
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Zapisy na Kurs AOWD PADI

Postprzez Jarek » poniedziałek, 6 czerwca 2011, 14:06

Sławek napisał(a):Widzisz Jarku z niektórymi Kursantami można po dobroci, a niektórzy za cholerę po dobroci nie chcą i trzeba stosować "zamordyzm" :lol: widocznie Ty trafiłeś do tej drugiej grupy :lol: A ja potrafię się dostosować tak że spoko, niedługo będziemy mieli okazję się przekonać :twisted:

Już nie mogę się doczekać :twisted:
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Zapisy na Kurs AOWD PADI

Postprzez Jarek » poniedziałek, 6 czerwca 2011, 14:07

Adam napisał(a):Ha ha ha dobre, Jarek na prawde dobre :lol: piszesz jedno a robisz drugie .... tak się składa że byłem na Waszym jednym dniu kursu i widziałem co tam się działo ;) i jakie były klimaty :D Ty nam wody z mózgu nie rób :twisted: Nie z nami te numery Brunner.

No dobra no, :D
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Zapisy na Kurs AOWD PADI

Postprzez Sławek » poniedziałek, 6 czerwca 2011, 14:15

Jarek napisał(a):
Sławek napisał(a):Widzisz Jarku z niektórymi Kursantami można po dobroci, a niektórzy za cholerę po dobroci nie chcą i trzeba stosować "zamordyzm" :lol: widocznie Ty trafiłeś do tej drugiej grupy :lol: A ja potrafię się dostosować tak że spoko, niedługo będziemy mieli okazję się przekonać :twisted:

Już nie mogę się doczekać :twisted:


Jarku, jakby Cię ktoś nie znał to mógłby uwierzyć że z Ciebie taki "faszysta" my na szczęście wiemy że z Ciebie to Dusza Chłop :D
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Re: Zapisy na Kurs AOWD PADI

Postprzez Andrzej » poniedziałek, 6 czerwca 2011, 20:36

Panowie faktycznie atmosfera jak i nurania były zajeb... a w szczególności nocne :D tylko jest jedno Ale :( najgorsze dopiero przed nami ;)
Do zobaczenia na Zakrzówku w sobotę :D
Andrzej

Avatar użytkownika
 
Posty: 126
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 17:14
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Zapisy na Kurs AOWD PADI

Postprzez Sławek » czwartek, 9 czerwca 2011, 11:39

Z przyczyn od Nas niezależnych nurkowanie Kursowe przekładamy na niedzielę 26.06. spotykamy się oczywiście o 8.00 pod EdenSport :D
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Poprzednia stronaNastępna strona

  

Powrót do Kursy OWD/AOWD/ DM +

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron