Wymiarowanie skafandrów EQUES, już w EdenSport



  

Wymiarowanie skafandrów EQUES, już w EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » środa, 6 kwietnia 2011, 23:00

W dniu dzisiejszym, przeszliśmy kilkugodzinne szkolenie ze specjalistami - głównymi technologami renomowanej firmy EQUES, którzy uczyli nas podstawowej i jednej z najważniejszych umiejętności krawieckich, stanowiących o przyszłym produkcie czyli prawidłowego wymiarowania osoby chcącej zakupić skafander szyty na miarę.
Dowiedzieliśmy się, w jaki sposób prawidłowo pobierać wymiary z osób, którym nie do końca pasuje typowa rozmiarówka skafandrów.
Wiadomo. Są panowie z brzuszkiem, bębenkiem, balonem, pontonem i... sterowcem. :D
Sam zresztą powoli acz coraz bardziej skutecznie zmierzam do doskonałości, czyli do kształtu kuli ;)
Wśród pań jednak są jeszcze większe rozbieżności ze względu na większą ilość "górek i dolin" w ukształtowaniu ich powabnych ciał.
Jak wiadomo, dobrze skrojony i doskonale dopasowany skafander, to dość istotny element stanowiący o komforcie naszego nurkowania a przede wszystkim o komforcie termicznym.
Do tej pory, osoby chcące zamówić skafandry szyte na wymiar byliśmy zmuszeni wysyłać do fachowców, czyli krawców z dość ogólnymi wskazówkami jak mają pobierać wymiary na skafander do nurkowania. Krawiec szyjący garnitury, garsonki i inne "ciuszki", ma jednak zupełnie inny styl i zasady wymiarowania, niż jest wymagany w przypadku skafandrów mokrych i suchych.
Właśnie dzisiaj, odebraliśmy dokładne i gruntowne przeszkolenie, jak prawidłowo pobierać wymiary z klientów, aby wszystko, od "A do Z" załatwić od razu w naszym centrum, bez gonienia klientów od krawca, do krawca.
Tym samym, już od dnia dzisiejszego, nasze szkolenie i zdobyte umiejętności ułatwią nie tylko prawidłowy dobór rozmiaru skafandra ale i znacznie przyśpieszy realizację zamówienia.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Wymiarowanie skafandrów EQUES, już w EdenSport

Postprzez Sławek » czwartek, 7 kwietnia 2011, 07:25

Rysiu, rozumiem że Ty będziesz brał miary z naszych Nurasek, a Nurasów będzie mierzył ktoś inny :lol:
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Re: Wymiarowanie skafandrów EQUES, już w EdenSport

Postprzez Sandra » czwartek, 7 kwietnia 2011, 10:16

ja mogę mierzyć Nurasów :D :D :D
Sandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 20:57
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Wymiarowanie skafandrów EQUES, już w EdenSport

Postprzez Sławek » czwartek, 7 kwietnia 2011, 10:46

No to sprawę mierzenia mamy załatwioną :lol:
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Re: Wymiarowanie skafandrów EQUES, już w EdenSport

Postprzez Jarek » czwartek, 7 kwietnia 2011, 18:16

To kiedy można przyjść się zmierzyć ? ;)
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Wymiarowanie skafandrów EQUES, już w EdenSport

Postprzez Sławek » czwartek, 7 kwietnia 2011, 19:25

No tak, wiedziałem do mierzenia to Jarek pierwszy :lol: gdybym to ja miał mierzyć, albo Rysiu to siłą by go nie zaciągnął :lol:
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Re: Wymiarowanie skafandrów EQUES, już w EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » czwartek, 7 kwietnia 2011, 22:27

Jarek- a jak niby mam Cię pomierzyć, jak metry krawieckie, jak sama nazwa wskazuje, mają jeno i tylko półtora metra? :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Wymiarowanie skafandrów EQUES, już w EdenSport

Postprzez Patryk » czwartek, 7 kwietnia 2011, 22:38

Jarku - w takim razie musisz do nas przyjechać natychmiast, ponieważ mamy jeszcze w centrum metr warsztatowy. Jest na nim 6 metrów, więc powinniśmy się zamknąć w tej miarce :D

Tylko jest jeden mały problem, żeby się do nas dostać trzeba pokonać kilka schodów :(
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Wymiarowanie skafandrów EQUES, już w EdenSport

Postprzez Sandra » czwartek, 7 kwietnia 2011, 22:46

ale Jarek chce przyjść do mnie na mierzenie a nie do Was :lol:
Sandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 20:57
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Wymiarowanie skafandrów EQUES, już w EdenSport

Postprzez Sławek » piątek, 8 kwietnia 2011, 06:37

A ja w kwestii formalnej składania życzeń :lol: doczytałem się drobnym druczkiem gdzieś na dole strony, że mamy solenizantke :D
Nie znalazłem lepszego miejsca, ale jak to już kiedyś napisał Jarek i Rychu, tłumacząc na język bardziej delikatny "miejsce dobre jak każde inne" :lol:
Dobra teraz część oficjalna po przydługim wstępie :lol:

SANDRA wszystkiego Naj, Naj, Najlepszego, Zdrowia, zdrowia i i jeszcze raz pieniędzy :lol: 100 lat :D
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Następna strona

  

Powrót do NURKOWANIE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron