Gokarty z EdenSport



  

Gokarty z EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 2 sierpnia 2011, 12:50

Ponieważ pogoda tego lata nas nie rozpieszcza, w najbliższą sobotę, 6 sierpnia, wybieramy się na gokarty do Tychów.
Tor jest podobno bardzo konkretny, "jeździdła" też, wiec trzeba coś wymyślić, żeby nie zgnuśnieć przez telewizorem w kolejny weekend.
Montujemy zatem ekipę i będziemy się dogadywać z firmą odnośnie zniżek w cenach :)
Na GOKARTY wybieramy się w sobotę, 6 sierpnia, przed południem.
Kto chętny?
1. Rychu
2. Patryk
3. Oskar
4. Adam B.
5. Krzysiek B.
6. Mariusz B.
7. Sławek T.
8. Kuba T.
9. Sebastian T.
10. Łukasz M.
11. Misiek
12. Andrzej
13. Adam P.
14. Bartek L.
+osoby towarzyszące, które być może też sobie spróbują :geek:
Ostatnio edytowano piątek, 5 sierpnia 2011, 13:42 przez Ryszard Szwajcer, łącznie edytowano 3 razy
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez misiek » środa, 3 sierpnia 2011, 18:45

Ja, Ja, Ja, Ja :D:D:D
misiek

 
Posty: 432
Dołączył(a): czwartek, 28 kwietnia 2011, 20:46
Lokalizacja: Żory

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Andrzej » środa, 3 sierpnia 2011, 20:27

Ja oczywiście też:) jak tylko nie pójdę do pracy w sobotę!!!! :x
Andrzej

Avatar użytkownika
 
Posty: 126
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 17:14
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » czwartek, 4 sierpnia 2011, 07:37

Wpisane!
Troszkę nas zatem tradycyjnie będzie :D
Mamy już zarezerwowany tor.
W sobotę, od godziny 13 do 13.30, tor będzie tylko nasz.
Wcześniej się nie dało, bo już uprzedził nas z rezerwacją.
Mamy pół godziny dla siebie :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Adam » piątek, 5 sierpnia 2011, 09:32

Ryszard Szwajcer napisał(a):Wcześniej się nie dało, bo już uprzedził nas z rezerwacją.

Rysiu na ich stronie sprawdzałem i pierwsza rezerwacja jest nasza czyli od 13.00 może ktoś zrezygnował z tej wcześniejszej rezerwacji?
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 5 sierpnia 2011, 09:52

Właśnie gadałem ze Sławkiem i zostawiamy to tak jak jest, bo za mało czasu, żeby zmieniać cokolwiek tym bardziej, że sporo ludzi już oswoiło się z tą godziną i jeżeli tylko się im uda, to też będą na torze.
Nie mają też możliwości śledzić na bieżąco naszego forum, więc bezpieczniej będzie pozostawić już tą godzinę.

Spotykamy się jutro, w samo południe ( dla osób nie wtajemniczonych jest to godzina 12.00 :lol: ), na MCDonaldzie w Pszczynie, na trasie do Tychów. Wypijemy sobie w Maku po kawie i Sławek prowadzi korowód, bo wie dokładnie gdzie toto jest.

W sobotę też ustalimy co robimy w niedzielę, gdy jednak pewne i stuprocentowe prognozy pogody synoptyków, nie do końca się sprawdzą i nie będzie lało.
W ten weekend nurkowanie odpada (nurkowania mamy w przyszłym tygodniu) ale może wymyślimy coś naziemnego i nie mniej zajefajnego?
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 6 sierpnia 2011, 15:14

ZAJEBIASZCZO BYŁO !!!

Wszyscy stwierdzili, że koniecznie trzeba to powtórzyć!
W sumie było nas około 20 osób.
Dostaliśmy małego bonusa w formie zniżki w cenie a do tego wydłużenia czasu śmigania po torze.
Ogólnie jak zobaczyli naszą dość liczną i niepokorną grupę, oraz wojowniczą i skupioną minę pewnego łysego jegomościa, to od razu wyszli z propozycją zniżki :lol:
Bezpośrednio w wyścigach brały udział dwie kamerki GoPro ( jedna na kasku Patryka, druga na kasku Bartka) więc już niedługo będzie do oglądnięcia całkiem fajowy filmik.
Zdjęcia robił również Adam więc myślę, że i zdjęcia będą niebawem.
Wyniki wyścigów zostaną opublikowane również niebawem, jak przeglądniemy wydruki czasów choć już wiadomo, że Bartek i Adam dyktowali warunki na torze od samego początku, choć Adam musiał wymienić swojego "kaszlaka" na coś, co bardziej słuchało pedałów...
Po zmianie bolidu zaczął odrabiać straty i wyszło jak wyszło.
Było super!

Jak jutro nie będzie padało a i przywieje troszkę, spotykamy się na kolejnych szaleństwach ale to napiszę już za chwilkę w zakładce "Umawiamy się na KIT'y i inne latawce".
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Sandra » sobota, 6 sierpnia 2011, 16:57

Rewelacja!!! Wypad ekstra! naprawdę warto było i niech żałują wszyscy, którzy nie pojechali :D
Wyników nie publikujcie!!!!
Niby dwadzieścia minut , ale pod koniec już czułam wysiłek w rękach. A co do Adama to właśnie ta jego jazda na początku to była taka podejrzana jakby nie Adam , ale jak już zmienił bolid to wszystko było jasne! :lol:
Sandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 20:57
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Darek1 » sobota, 6 sierpnia 2011, 19:33

A że tak nieśmiało spytam,ten tor jeszcze istnieje? :lol: Królem na pewno był Adam. :mrgreen:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Sławek » sobota, 6 sierpnia 2011, 20:00

Jazda była SUPERAŚNA !!!!!!!! :D :D :D Już wiem co będziemy robić w deszczowe dni :D
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Następna strona

  

Powrót do Gokarty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron