Gokarty z EdenSport



  

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Patryk » sobota, 6 sierpnia 2011, 20:18

W pierwszym wyścigu królował Bartek 32.609 sek. a w drugim ja :D Mój czas: 32.981 :D Obaj zrobiliśmy 32 okrażenia :)
reszta wyników będzie jak uda mi się dojść do tego kto miał jaki bolid na zasadzie filmików :D
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 6 sierpnia 2011, 21:37

Ja miałem ten dla anorektyków, do maksymalnej wagi 30kg razem z łóżkiem!
Czyli tego gokarta, co przy każdym odjęciu i ponownej próbie dodania gazu, najpierw musiał sobie pokaszleć, później zastanowić się co począć z tym wciśniętym na maksa pedałem gazu, po czym jeszcze raz zakaszleć i dopiero się zbierać do roboty.
O ile się nie mylę, to to był numer 4.
Nooo. Chyba, że zepsuł go przede mną jakiś inny grubas! :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Sandra » sobota, 6 sierpnia 2011, 22:12

Ryszard Szwajcer napisał(a):Ja miałem ten dla anorektyków, do maksymalnej wagi 30kg razem z łóżkiem!
Czyli tego gokarta, co przy każdym odjęciu i ponownej próbie dodania gazu, najpierw musiał sobie pokaszleć, później zastanowić się co począć z tym wciśniętym na maksa pedałem gazu, po czym jeszcze raz zakaszleć i dopiero się zbierać do roboty.
O ile się nie mylę, to to był numer 4.
Nooo. Chyba, że zepsuł go przede mną jakiś inny grubas! :lol:



Tak sobie to tłumacz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 20:57
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 6 sierpnia 2011, 22:23

Sandra!
Są zatem dwa wyjścia a tego, co widziałem w Twoim wykonaniu na torze:
Albo zdrętwiała Ci noga na gazie w pozycji MAX i za jasną cholerę nie mogłaś jej od pedału odciągnąć i dlatego po wyścigu tak wyglądałaś, bo oblały Cię zimne poty ze strachu,
albo masz kurna kompletnego i odjechanego na maksa świra !
Która opcję wybierasz?
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Sławek » niedziela, 7 sierpnia 2011, 16:20

Ja myślę że to ta druga opcja :lol: Jak Sandra przejechała obok mnie to zaraz pomyślałem, że to ktoś z Klanu Szwajcerów, ale dopiero po chwili zauważyłem, że to ta ładniejsza część Rodziny :lol: :lol: :lol:
Ryś po kimś to odziedziczyła :lol:
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Sławek » niedziela, 7 sierpnia 2011, 16:23

Patryk napisał(a):Nooo. Chyba, że zepsuł go przede mną jakiś inny grubas!


Kurna to są pomówienia :evil: a tak wogóle to nawet się nie domyślam o kim mowa :twisted:
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 7 sierpnia 2011, 18:31

Sławek napisał(a): Ryś po kimś to odziedziczyła :lol:

Ja wiem! Ja wiem!!! Kurde po swojej niepokornej mamie! :lol:

Sławek napisał(a):Kurna to są pomówienia :evil: a tak wogóle to nawet się nie domyślam o kim mowa :twisted:


Tak mi się tylko jakoś napisało... :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Sandra » niedziela, 7 sierpnia 2011, 20:55

Hahaha bardzo śmieszne :D
Przypominam Wam, że startowałam z samymi facetami a to była dla mnie wystarczająca motywacja :twisted:
:lol: :lol: :lol:
Sandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 20:57
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Adam » poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 08:24

Dopiero dzisiaj mam dostęp do neta :)
Faktycznie jazda była super!!!! Tor zarąbisty ale co do bolidów to ja miałem małego peszka, pierwszy kaszlał tak, że stwierdziłem mocno zaawansowana grypę i trzeba było zamienić na inny :shock: gość z obsługi dał mi innego. Po pierwszych zakrętach od razu mina mi się poprawiła gdyż różnica była sakramencka!!!!! na prostkach wyraźnie odstawał ale za to z zakrętów bardzo fajnie się zbierał :D a to dawało tyle radości z jazdy że ho ho ho ) ...... ale takie życie :) natomiast tej radości z jazdy człowiek długo nie zapomni. Wiem na pewno że następnym razem każdy pobiegnie do karta nr 5 i 11 bo one spisywały się bardzo dobrze :) i ich operatorzy też i dla nich wielkie brawa i oczywiście dla wszystkich pozostałych uczestników też bo nikt lekko skóry nie oddał ..... walka , walka i jeszcze raz walka na całego ...... pisk opon, wycie silnika, wystrzały z tłumika i wyprzedzanie na minimetry to właśnie towarzyszyło nam w czasie naszego nawiedzenia toru. Rysiu czy oni nas jeszcze tam wpuszczą? :lol:
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Gokarty z EdenSport

Postprzez Patryk » poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 09:57

Sandra, no przepraszam że Cie wbiłem w bande :D haha :P wszystko jest nagrane i będzie na filmie. Widać dokładnie że nawet Cie nie dotknąłem :P
Adam = szatan jak zmienił kaszlaka :D
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

  

Powrót do Gokarty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron