GOKARTY - 21 Październik



  

GOKARTY - 21 Październik

Postprzez misiek » wtorek, 27 września 2011, 16:31

Witam. Wraz z moim przyjacielem organizujemy po raz drugi coś ala Rajd wytrzymałościowy na gokartach. 3 godziny ciągłego ryku silników tych małych czterkołówek. Impreza będzie rozgrywać się w Tychach na tamtejszym torze. Pisze teraz żeby już leciało w eter. Koszty, zasady wyścigu itp już dzisiejszego wieczoru znajdą sie tutaj


Pozdrawiam :D
misiek

 
Posty: 432
Dołączył(a): czwartek, 28 kwietnia 2011, 20:46
Lokalizacja: Żory

Re: GOKARTY - 21 Październik

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 27 września 2011, 17:00

Kurde aleś wymyślił termin!
Toż to jest piątek!
Ja mam w piątek basen kursowy, w sobotę mamy mieć paintball a jak będą nas bolały po gokartach "ręki", to se nie postrzelamy...
A po czemu taka data?
Czy nie da się tego jakoś zmienić, cobym tez mógł się pościgać?
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: GOKARTY - 21 Październik

Postprzez misiek » wtorek, 27 września 2011, 18:37

ogólnie piatek bo są niższe ceny... z tego co sie orientujemy. a dlaczego 21 październik?? Bo jest po wypłacie... na którą masz baseny??
misiek

 
Posty: 432
Dołączył(a): czwartek, 28 kwietnia 2011, 20:46
Lokalizacja: Żory

Re: GOKARTY - 21 Październik

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 27 września 2011, 21:00

Basen mam cholera od 17.30 do 20.00, więc nie ma bata, żebym się załapał. :(
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: GOKARTY - 21 Październik

Postprzez papaj » środa, 28 września 2011, 08:26

a od ktorej wlasnie cala impreza zaczyna sie ?? no i tez ile kosztuje ??
papaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 133
Dołączył(a): sobota, 2 kwietnia 2011, 21:43
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: GOKARTY - 21 Październik

Postprzez misiek » środa, 28 września 2011, 19:16

Mały opis imprezy :)

Otóż:

- Impreza zaczyna się 21 października w okolicach godziny 20:00 (GODZINA POTWIERDZONA). - spotykamy sie 19:30 w Tychach na torze.
- Impreza polega na tym że w wyścigu startuje 7 ekip. Jeździmy na zasadzie jeden gokart (wylosowany na początku) - jedna ekipa
- To od ekipy będzie zależeć jak chcą się zmieniać i wogóle ( tak mieliśmy ostatnio jak oragznizowaliśmy) - Wyglądało to na zasadzie takiej że był tzw. PITSTOP gdzie wjeżdżał jeden gokart, tam następowała zmiana kierowców i jazda dalej. W PITOSTOPIE mógł się znajdować tylko jeden gokart, jeżeli ktoś wjechał też wówczas była doliczana kara czasowa. Czyli wyścig toczy się na okragło ok 3 godzin.
- Wygrywa ekipa z największą ilością okrążeń (żeby była to zabawa i każdy mógł pojedzić dla przyjemności mieliśmy zasade że każda zmiana kierowców była doliczana jako jedno okrążenie - dlatego że kierowca faktycznie zrobił okrążenie, ale nie przejechał bramki czasowej i komputer nie zaliczał okrażenia. dlatego ręczni było dopisywane okrążenie.

- KOSZT: - ok.330-340zł. - za ekipe ( to od ekipy zależy ile osób będzie miała i jak sie podzieli kasą

- Dla informacji Ekipa w której ja startuje liczy 4 osoby :)

- Jeżeli chodzi o konkrety. Chcielibyśmy aby do 10 października pozbierać zaliczki od ekip lub wpłaty aby było wiadomo na 100% że team wystartuje, żebyśmy nie zostali na lodzie - ale czym szybciej tym lepiej pozbierać team dlatego że ostatnio zainteresowanie było dość spore.

- Wszelkie pytania pisać tutaj lub kontakt ze mną

Pozdrawiam :D
Misiek
misiek

 
Posty: 432
Dołączył(a): czwartek, 28 kwietnia 2011, 20:46
Lokalizacja: Żory

Re: GOKARTY - 21 Październik

Postprzez misiek » niedziela, 9 października 2011, 19:20

Hejka. Właśnie jestem świeżo po dwóch przejazdach na torze w Tychach :)

Powiem tyle.... niezła jazda bo jest zmieniona trasa.. Jeździ sie w drugą stronę

Najlepszy mój czas to 33,8..

Ponawiam propozycje wystawienia ekipy w Eden Sportu do rajdu. Do końca tygodnia musimy wiedzieć co i jak. Jak narazie mamy 4 ekipy. wiec poszukujemy jeszcze 3.

Może kwota Was przeraża to troche matemtyki :P

330 zł za ekipę: Liczmy że startuje 4 osoby to jest:

330/4=82,5zł. za 82,5 macie 45 min jazdy każdy (180min/4osoby) to wychodzi że za min płacicie 1,83zł
Przy normalnych warunkach czyli po 25 zł. Minuta wychodzi Was 2,5zł

Jest oszczędność a jaka frajda i zabawa w doborowym towarzystwie...

Wiem że chętny był:

1. Adam
2. Bartek

Zapraszam :D:D:D
Ostatnio edytowano poniedziałek, 10 października 2011, 17:37 przez misiek, łącznie edytowano 1 raz
misiek

 
Posty: 432
Dołączył(a): czwartek, 28 kwietnia 2011, 20:46
Lokalizacja: Żory

Re: GOKARTY - 21 Październik

Postprzez Adam » poniedziałek, 10 października 2011, 08:51

Potwierdzam!!! Jestem chętny - dziwnie to zabrzmiało ale gokartem chętnie pośmigam :)
Drugą osoba był Bartek. Panowie jeszcze dwóch. Damy radę ;)
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: GOKARTY - 21 Październik

Postprzez misiek » piątek, 14 października 2011, 18:49

Z powodu braku wystarczającej liczby odważnych i szalonych raj został odwołany.
misiek

 
Posty: 432
Dołączył(a): czwartek, 28 kwietnia 2011, 20:46
Lokalizacja: Żory


  

Powrót do Gokarty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron