Spływ na byle czym - Soła 2012



  

Re: Spływ na byle czym - Soła, Lany Poniedziałek 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 4 marca 2012, 15:51

W dniu dzisiejszym, odbyła się pierwsza, nieformalna narada dotycząca konstrukcji pływających, które niektórzy nasi uczestnicy chcą skonstruować na spływ.
Narada odbyła się całkowicie przypadkowo i z zaskoczenia, na basenie w Czechowicach.
Od razu zaznaczam, że nikt z nikim się nie umawiał na określoną godzinę na tym basenie, jednak jakoś tak się składa, że wielu naszych nurasów i nurasek rozsycha się mniej więcej w tym samym czasie i całkowicie przypadkowo spotykamy się dość często na tym właśnie basenie o całkowicie różnych godzinach. :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Spływ na byle czym - Soła, Lany Poniedziałek 2012

Postprzez Darek1 » niedziela, 4 marca 2012, 21:27

Rychu,no to nawijaj,jakie by to miały być konstrukcje? :geek:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Spływ na byle czym - Soła, Lany Poniedziałek 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 4 marca 2012, 21:55

Sporo było pytań właśnie dotyczących na czym można tak naprawdę spływać.
Odpowiedź jest bardzo prosta i zawarta właściwie już w pierwszym poście.
- "Byle co" może być byle czym, tylko żeby utrzymywało się na powierzchni. Inwencja twórcza mile widziana.
Czyli można bawić się z nami spływając na:
- materacu dmuchanym
- materacu niedmuchanym, lecz warto jest jednak posiadać piankę, coby utrzymywała na powierzchni
- pontonie, pontoniku, pontonciu i innych dmuchanych zabawkach w tym na dmuchanej lali, delfinkach czy nawet smokach
- kajakiem
- wiosłem ( też lepiej mieć piankę)
- na dużym bądź małym styropianie
- na własnej konstrukcji, fajnie by było, gdyby pływającej
- na cudzej konstrukcji, raczej pływającej
- na czymkolwiek, co pływa, dostarczy nam lub spływającemu zabawy i będzie wesoło.

Na pewno warto mieć na wszelki wypadek piankę.
Na pewno warto pomyśleć o tym, że naszą konstrukcję być może trzeba będzie ciut przenieść, ponieważ w miejscu spływu rzeka raczej głęboka nie jest, więc możemy czasami dylać kawałek z naszą konstrukcją po płyciźnie, zanim dotrzemy znowu do ciut głębszej wody.
Na pewno warto pomyśleć o tym, że naszą konstrukcję będziemy musieli zabrać z powrotem, żeby nie zaśmiecać rzeki ani brzegów.

Powinniśmy też pomyśleć o tym, żeby elementy naszej konstrukcji były na tyle ekologiczne lub pozbawione szkodliwych substancji, żeby w żaden sposób nasza zabawa nie wpłynęła na jakiekolwiek zanieczyszczenie środowiska naturalnego.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Spływ na byle czym - Soła, Lany Poniedziałek 2012

Postprzez Darek1 » niedziela, 4 marca 2012, 22:24

Ja jako stary pasożyt optuję za wersją -na cudzej konstrukcji,byle pływającej,czyli na sępa-mam tu na oku Matysa-niech się tylko odezwie-ale myślę{Ela tu ryje ze śmiechu}że on będzie chciał zabrać Perłę-aesdaesjdftdydmmc c ? :lol:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Spływ na byle czym - Soła, Lany Poniedziałek 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 4 marca 2012, 23:08

No nie wiem, czy się zmieścisz do Matysa. Sądzę, że Perła już wybrała sobie fotel w pierwszym rzędzie tej konstrukcji a jak znam życie + sytuacja braku przyczepy do jej przewozu u Matysa, to konstrukcja wytrzyma tylko pierwszy rząd :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Spływ na byle czym - Soła, Lany Poniedziałek 2012

Postprzez Patryk » środa, 14 marca 2012, 00:58

Spływ na byle czym. Nikt nie zabronił na kanapce :D

acid_picdump_46.jpg
acid_picdump_46.jpg (82.29 KiB) Przeglądane 4232 razy
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Spływ na byle czym - Soła, Lany Poniedziałek 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » środa, 14 marca 2012, 08:29

Zaczyna się robić gorąco...
Coraz więcej osób, nie zapisanych na listę... "bo jeszcze nie wiem, czy mi coś z tego wyjdzie"..., kombinuje swoje sprzęty do spływania. Jeżeli zostanie zrealizowane choć kilka tego "byle czego", to zapowiada się naprawdę niezła zabawa i to już za niecałe 4 tygodnie!
Czasu pozostało jeszcze trochę, więc kto chce jeszcze dołączyć, powinien już powoli poszukać choćby dmuchanego materaca i go odkurzyć oraz pokleić - jak to zwykle bywa :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Spływ na byle czym - Soła, Lany Poniedziałek 2012

Postprzez Darek1 » środa, 14 marca 2012, 10:31

Ja jako patentowany leń liczę cały czas na Matysa-który nie odpowiada na moje rozpaczliwe wołanie :shock:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Spływ na byle czym - Soła, Lany Poniedziałek 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » środa, 14 marca 2012, 14:24

Ja wiem co Matys konstruuje ale nie powiem.
Mogę powiedzieć tylko, że jak liczysz na pomysł Matysa, to ze swoją wagą Darku, raczej załóż sobie od razu na brzegu suchacza, bo może być mokro i letko zimnawo. :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Spływ na byle czym - Soła, Lany Poniedziałek 2012

Postprzez Patryk » czwartek, 15 marca 2012, 00:16

I napompujta się jak MiSZELIN już na wstępie :D
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

  

Powrót do Spływ na byle czym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron