Manekina nam trza!



  

Manekina nam trza!

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 11 maja 2012, 11:59

Dzięki uprzejmości Darka Stefanki, powrócił do mnie mój najpierwszy własny, prywatny, mokry skafander "Delfin" produkcji Czechosłowackiej. Skafander ma wiele lat choć wygląda prawie na nówencję, dzięki przechowywaniu w super warunkach przez Darka.
Wpadliśmy na pomysł, żeby nie wieszać go na naszej ścianie historii nurkowania lecz wyeksponować znacznie lepiej, ubierając w niego jakiegoś manekina.
Problem właśnie z tym drugim. Manekinem.
Może ktoś z naszych nurasów lub nurasek ma na strychu lub piwnicy opuszczonego, starego, nikomu niepotrzebnego faceta z plastiku?
Może przy późnowiosennym sprzątaniu okaże się, że jednak jakiś wymodelowany, zakurzony, sztuczny gostek, chował się po kątach jakiegoś magazynu a może stanąć u nas, jak za starych czasów, w pełnej krasie i blasku? :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Manekina nam trza!

Postprzez Jarek » piątek, 11 maja 2012, 12:34

Wpadnij Stefance do garażu , na pewno znajdziesz niejednego manekina, Arlekina , a może nawet znajdzie się coś jeszcze o czym nawet Stefanka nie wie że tam ma, ze trzy komplety automatów onegdaj należące do Jacques - Yves Cousteau , i żółtą łódź podwodną (ale to chyba nie ta bajka :lol: )
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Manekina nam trza!

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 11 maja 2012, 13:50

Do niedawna miałem całą stodołę "Stefankową" Całego tira udało się Darkowi wywieźć tuż przed zwaleniem stodoły, drugiego mam na placu. Manekina nie ma ale jest tyle badziewia, że szok!
Muszę zamówić jakiś kontener, bo nas te "Stefankowe" rzeczy zaczynają śledzić wzrokiem jak bujamy się po placu :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Manekina nam trza!

Postprzez Jarek » piątek, 11 maja 2012, 15:38

Rysiek , uwierz , ten manekin tam gdzieś jest , tylko jeszcze się do niego nie dokopano. Stefanka ma wszystko. :shock:
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Manekina nam trza!

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 11 maja 2012, 18:40

No to ja czekam, aż Darek przeczyta ten post, albo ktoś inny znajdzie może szybciej na swoim strychu jakiegoś plastikowego facia :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Manekina nam trza!

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 11 maja 2012, 20:01

Jeszcze jedna, ważna informacja!
Manekin może być uszkodzony, bo i tak będzie ubrany w skafander, więc nie będzie widać. Chyba, ze uszkodzenie będzie polegało na braku obu nóg , rąk i głowy... :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Manekina nam trza!

Postprzez Darek1 » piątek, 11 maja 2012, 20:15

I tułowia? :lol:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Manekina nam trza!

Postprzez Zuza » piątek, 11 maja 2012, 22:10

Ja bym może nawet znalazła ,ale kobietę a Wy chcecie tylko faceta . Tyle razy to powtórzyliście ,że zaczynam się zastanawiać czy to nie zakrawa o dyskryminację. ;)
Zuza

 
Posty: 107
Dołączył(a): poniedziałek, 23 stycznia 2012, 11:42

Re: Manekina nam trza!

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 11 maja 2012, 22:59

Wiesz Zuza jak będzie wyglądała kobieta w mojej starej piance???!!!
Toż to dopiero zakrawa... :roll:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Manekina nam trza!

Postprzez Darek1 » sobota, 12 maja 2012, 07:28

Ryyychu,a jakby wyglądała kobieta w Twojej starej piance,jak....? :lol: :lol:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Następna strona

  

Powrót do DYSKUSJE OGÓLNE / HYDE PARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron