Kobietki kurde...



  

Kobietki kurde...

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 14 października 2012, 22:31

W ostatnim czasie, potraciło się nam z Edenu troszkę naprawdę fantastycznych facetów.
Jeszcze nie tak dawno byli zawsze, wszędzie, o każdej porze i w każdym miejscu. Razem z ekipą, razem z przyjaciółmi, razem z nami. Weseli, zadowoleni a wręcz szczęśliwi...
Tak się jakoś jednak złożyło, że w pewnym momencie poznali piękne, delikatne, powabne, milusie i pełne oddania białogłowy.
Część tych fantastycznych facetów poznało swoje "przeznaczenie" u nas w Edenie, część (mniejsza) gdzieś indziej.
No i się cholera zaczęło! A właściwie kurde... skończyło!
Facetów wcięło na dobre.
Ja się więc pytam: w którym momencie te piękne, delikatne, wrażliwe, przepełnione troską i miłością do faceta kobietki, zamieniły się w "house gestapo" i czy ktoś kiedyś słyszał, żeby piękny motyl zamienił się kiedykolwiek w... modliszkę?
A jeżeli takich przemienionych "motyli" naliczyliśmy ostatnio 8 to czy to już jest jakaś epidemia czy tylko po prostu nieszczęśliwy zbieg okoliczności związany z wybrykiem natury?
Jak ratować kurcze naszych kumpli? :o :? :( :shock:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Kobietki kurde...

Postprzez Jarek » niedziela, 14 października 2012, 22:42

Stary Ty to umiesz wsadzić kij w mrowisko, otworzyć puszkę z Pandorą (czy jakoś podobnie), ja pierdziu , Ty to lepiej sam patrz jak się teraz uratować, coś mi się zdaje że nie będzie łatwo :evil:
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Kobietki kurde...

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 14 października 2012, 23:10

Zakupiłem na allegro zbroję, tarczę i młotek, więc się będę bronił do upadłego.
A może udało się tym drobnym i pełnym determinacji tekstem ruszyć sumienie tych, co tak na cacy załatwiły naszych kolegów? :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Kobietki kurde...

Postprzez papaj » poniedziałek, 15 października 2012, 08:37

My co białogłowy, cuda piękności, muzy pomysłów, drobniutkie ciała delikatności i pełnych uczuć "modliszki" przejęły kontrole nad codziennością, oddajemy Ci cześć i pokłony Ryszardzie, kiedy tylko będzie możliwość (nie myśl, że to będzie od razu :D) staniemy przy Twoim boku w podwodnym orężu, jak za dawnych czasów rycerze przy swym królu. My „pozytywnie” uciśnieni z wielką chęcią na jakieś bitewki byśmy wyskoczyli, ale w domu nas udupili :D

p.s.
Pozdrowienia dla wszystkich co mogą :D
papaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 133
Dołączył(a): sobota, 2 kwietnia 2011, 21:43
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Kobietki kurde...

Postprzez Darek1 » poniedziałek, 15 października 2012, 08:54

Rany,Patryk-co jarałeś-ja też chcę. :lol:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Kobietki kurde...

Postprzez Darek1 » poniedziałek, 15 października 2012, 09:01

Rychu,ratunek jest prosty-jak chcesz panować nad swoim przełożonym(patrz;kobiłka :o )musisz dokładnie wykonywać jego polecenia ;) Jest tylko jeden problem-trzeba doprowadzić do tego by wydał polecenie na którym nam zależy :mrgreen: Prowadzą do tego różne pokrętne drogi,o których tu nie napiszę,zresztą jeśli Ela to przypadkiem przeczyta to mam przesrane do bóóóóluuuu :!: :!: :lol:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Kobietki kurde...

Postprzez Sławek » poniedziałek, 15 października 2012, 09:02

Ale jak to brzmi :D normalnie serce rwie się do czynów, ale niestety Rycerze Uciśnieni, wyrwiecie się z niewoli dopiero koło pięćdziesiątki no przy dobrych układach po 40- tce :evil: . Marna to pociecha ale lepsza taka jak żadna :lol:
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Re: Kobietki kurde...

Postprzez Darek1 » poniedziałek, 15 października 2012, 09:04

Oj tam -po 50-ce. :lol: Nie bierzcie przykładu zemnie tylko ruszajta do boju-uśśśś. :lol:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Kobietki kurde...

Postprzez Adam » poniedziałek, 15 października 2012, 11:21

Jak już coś Rysiu napisze to czapki z głów :D
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Kobietki kurde...

Postprzez Patryk » poniedziałek, 15 października 2012, 12:38

Kilka dowodów na to, że kobiety to potwory : :D


Obrazek




Dowód absolutny:

Obrazek
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Następna strona

  

Powrót do DYSKUSJE OGÓLNE / HYDE PARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron