Propozycja konkretnej reklamy :)



  

Re: Propozycja konkretnej reklamy :)

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 11 września 2012, 13:40

Jeszcze 3 dni!!! :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Propozycja konkretnej reklamy :)

Postprzez Ryszard Szwajcer » poniedziałek, 26 listopada 2012, 16:31

No i cholera jasna mamy problem!
Pani Karolina tak się napompowała swoją zaje..stością, nieomylnością i super genialnymi pomysłami na reklamę, że... wykończyła nam jedno z najbardziej lubianych przez nas, acz niby konkurencyjnych centrów nurkowych.
Kuźwa, że też akurat "To" centrum skorzystało z usług Pani Genialnej Karoliny od super reklamy.
Akurat cholera jasna ONI!
Bardzo niedobrze się stało, że to akurat trafiło na zaprzyjaźnione centrum nurkowe. że tez nie mogła się przykleić do kogoś innego :twisted:
Ale cóż... Obecnie padają propozycje od naszej ekipy, że może powinniśmy zatrudniać Panią Karolinę ale dla konkurencji?
Raz, dwa, nooo... może max trzy miesiące i zostajemy w kraju sami w branży nurkowej. :lol: :lol: :lol:
Mam nadzieję, że nasi przyjaciele pozbierają się szybciutko do kupy i pomimo usilnych starań Wielkiej Karoliny, będą wbrew jej "nieocenionej" pomocy, nadal ciągnąć ten nasz podwodny wózek.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Propozycja konkretnej reklamy :)

Postprzez Jarek » poniedziałek, 26 listopada 2012, 18:31

Ty no bądź kolega no , daj namiar na tą panią , też mam paru konkurentów do wykończenia , jeśli na prawdę jest taka skuteczna to może nieźle na tym zarobić. :lol:
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Propozycja konkretnej reklamy :)

Postprzez Darek1 » wtorek, 27 listopada 2012, 09:15

A które to lubiane przez nas centrum wykitowało? :roll:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Propozycja konkretnej reklamy :)

Postprzez Darek1 » wtorek, 27 listopada 2012, 10:19

Rysieek,Ryyysieeeekk-sprawdziła się Edenowa Teoria Chaosu-nie wiem jakim cudem dopiero dzisiaj wlazłem na ten wątek i od razu poczułem się zobowiązany do zabrania głosu. :mrgreen: Wyobraziłem sobie Eden w "atrakcyjnym opakowaniu" i momentalnie oszalałem-jak mawia ANDRZEJ H-ze szczęścia :D Powiem wprost,chciałbym znależć pracę u TEJ pani.Odkryłem,że drzemią we mnie nieznane moce , a głosy każą spełnić mi się w reklamie. :twisted: Co tu ukrywać,jestem oceanem intelektu,wulkanem kreatywności,lawiną pomysłów-no w ogóle jestem zajebisty.Kilka przykładów moich rewolucyjnych pomysłów-reklama Prostamolu-Nie jąkaj się sikając,albo Viagry-Do każdego opakowania płyta zespołu"Sztywny Pal Azji"-lub-Nie bądż sztywny-obok zdjęcie nieboszczyka w całości wpakowanego do prezerwatywy. :oops: Klasyka w atrakcyjnym opakowaniu-W naszej trumnie wyglądasz jak żywy-obok zdjęcie mumi Ramzesa II :mrgreen: A może-Bar Piwny"Zgon"-koniecznie musi być napisane cyrylicą,w tle sierp i młot :roll: Dwa w jednym np.Cukier krzepi-wódka lepij :lol: No czyż te próbki nie są piękne i zachęcające. :?: Rysiek,wystaw mi rekomendacje. 8-)
PS.
Obejrzałem zdjęcia busa z reklamą Edenu-czym my się właściwie zajmujemy? :shock: :lol:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Propozycja konkretnej reklamy :)

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 27 listopada 2012, 12:57

Darek! Czy przy tej swojej kreatywności wiesz może co się robi, jak na klawiaturze wylądowała przeżuta kromka chleba z kawą?
Obawiam się, że tego już z pomiędzy tych "knefli" nie wygrzebię a ze śmiechu mi się chyba deczko ulało...
Rekomendację masz u mnie w gratisie ale ja do tej pani pisać ani zagadywać nie będę, bo się jeszcze nas uczepi jako następnych... :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Propozycja konkretnej reklamy :)

Postprzez tomek_banan » wtorek, 27 listopada 2012, 19:06

Czasem jedno chwytliwe hasło wszystko położy :D
Na ten przykład do trumny - "Ty musisz tylko umrzeć, resztę zrobimy za ciebie"
I've Got A Bad Feeling About This!
tomek_banan

Avatar użytkownika
 
Posty: 111
Dołączył(a): środa, 30 maja 2012, 10:22

Re: Propozycja konkretnej reklamy :)

Postprzez Darek1 » wtorek, 27 listopada 2012, 22:42

Ja resztki żarełka spomiędzy knefli wydłubuję wykałaczką i zjadam-przyjemne z pożytecznym. :lol:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Propozycja konkretnej reklamy :)

Postprzez Darek1 » środa, 28 listopada 2012, 08:24

To może PANI MUNDRA się sama doczyta i mnie odkryje? :roll:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Propozycja konkretnej reklamy :)

Postprzez Darek1 » środa, 28 listopada 2012, 08:33

Aaaaa,dziń dybry. :D
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Poprzednia stronaNastępna strona

  

Powrót do HUMOR / Filmy / Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron