Safaga z EdenSport czerwiec/lipiec 2016



  

Safaga z EdenSport czerwiec/lipiec 2016

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 16 lutego 2016, 23:16

Otrzymujemy coraz więcej zapytań, czy planujemy oprócz Gozo jakiś wyjazd do Egiptu.
W czasie rozmów z naszymi nuraskami i nurasami okazuje się, że całkiem sporo osób jest zainteresowanych wypoczynkiem oraz nurkowaniem w Egipcie zarówno późną wiosną lub wczesnym latem, jak i jesienią.
Zgodnie z tym, co wielokrotnie już mówiłem, jak najbardziej jestem ZA organizacją wyjazdu do Safagi, jako wymienianym przede wszystkim kierunkiem nurkowym. Zdecydowana większość, jak to najczęściej bywało, opowiada się stanowczo za nurkowaniem ze statku, a więc obieramy kierunek Safaga.

Na razie jeszcze nie mam żadnych konkretnych dat, dotyczących naszej wyprawy do Egiptu jednak już wiadomo, że planujemy nasz wyjazd po naszym powrocie z Gozo czyli koniec czerwca, początek lipca.
Osoby, które boją się afrykańskich upałów w lipcu przypominam, że w czasie naszego pobytu na statku, zdecydowanie więcej czasu spędzamy na statku, na pełnym morzu, zatem chłodna bryza od morza powoduje, że nie ma ani ukropu, ani żaru, że o palącym piasku pustyni nie wspomnę ;)

Strasznie się mnie ckni za niepowtarzalnymi nurkowaniami w Egipcie więc myślę, że kierunek dla wielu kochających Morze Czerwone jest super trafiony!

Jak tylko będę zaczynał ustalać szczegóły wyjazdu, dam znać dokładnie kiedy co i jak.
Piszę o Egipcie teraz, ponieważ sporo osób pytało, na kiedy mają sobie organizować urlop.
Załączniki
czas na Egipt.jpg
czas na Egipt.jpg (21.19 KiB) Przeglądane 4730 razy
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

  

Powrót do Wyjazdy zagraniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron