SAFAGA w ferie zimowe 2012



  

Re: SAFAGA w ferie zimowe 2012

Postprzez Patryk » środa, 24 sierpnia 2011, 13:09

Sławek napisał(a): LUDZIE SKĄD WY BIERZECIE KASĘ :lol: :lol: :lol:


Odpowiedz w temacie Sharm.
Po krotce: drukujemy se :D
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: SAFAGA w ferie zimowe 2012

Postprzez kamil » piątek, 26 sierpnia 2011, 17:43

Witam serdecznie,
Andrzej był dzisiaj u Pana w klubie rano, jesteśmy zainteresowani wyjazdem w lutym do Egiptu, proszę o podanie informacji dla 3 osób ( 2 os. dorosłe i Kamil)
Pozdrawiam,
Karina Mstowska
kamil

 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 26 sierpnia 2011, 17:40

Re: SAFAGA w ferie zimowe 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 26 sierpnia 2011, 20:01

Witam :)
Właśnie po rozmowie wpisałem Kamil +2 osoby, bo jako na razie jedyna osoba nurkująca, to on bierze resztę swojej ekipy do Safagi :lol:
Jak reszta obsady rodzinnej będzie nurkowała, to od razu wpisze inaczej :D
Jestem dogadany już z Andrzejem, więc jak wrócimy, to umawiamy się na pierwsze zajęcia i działamy!
Jak pojawią się kolejne newsy w sprawie Safagi, będę o tym oczywiście na bieżąco informował.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: SAFAGA w ferie zimowe 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 10 września 2011, 11:27

Po naszym powrocie z SHS, rozdzwoniły się telefony od naszych nurasów i nurasek.
Obecnie mamy w tym temacie na forum oficjalną listę osób, które zdeklarowały się na nasz wyjazd do Safagi.
Na dzień dzisiejszy, oficjalnie jest już zapisanych 26 osób.
Nieoficjalnie, mamy już potwierdzoną obsadę ok 50 osób ... :shock: :o :shock:
W dniu wczorajszym kontaktowałem się z Marcinem Hajdaszem, szefem DIVE TOP-u w Safadze, czy będzie możliwość zorganizowania większej jednostki pływającej. Otrzymałem zapewnienie, że jak najbardziej tak.
Zatem nie będzie potrzeby rozdzielania nas na dwa statki i nawet jeżeli osób będzie jeszcze trochę więcej, to będziemy na jednym statku.
Teraz, cały czas czekamy jeszcze na kolejne, konkretne i niedrogie propozycje biur podróży.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: SAFAGA w ferie zimowe 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » środa, 14 września 2011, 13:50

Powoli dobijamy z oficjalną ilością osób do stanu takiego, jak w czasie wyjazdu do Sharm.
Jakby na to nie patrzeć, to naprawdę dobrze wróży :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: SAFAGA w ferie zimowe 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 23 września 2011, 20:38

W chwili obecnej już przekroczyliśmy liczbę osób, które były na naszym wyjeździe do SHS.
Ponieważ Marcin Hajdasz, który będzie obsługiwał naszą wyprawę do Safagi jest obecnie nieuchwytny, gdyż przebywa na safari, po jego powrocie zapytam, jaka maksymalna ilość osób wejdzie na statek.
W Sharm El Sheikh mieliśmy największy (najpojemniejszy) statek. Marcin obiecał, że niezależnie od ilości osób, zorganizuje taki statek, że nie będzie problemu.
Czekamy zatem jeszcze na konkretne propozycje biur podróży, dotyczące jakichś fajnych cen.
Konkretne propozycje biur podróży na okres zimowy, zaczną się pojawiać podobno pod koniec września.
Czekamy zatem na interesujące propozycje, o których od razu i na bieżąco powiadomię.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: SAFAGA w ferie zimowe 2012

Postprzez Darek Stefanka » wtorek, 27 września 2011, 22:24

:roll: Witaj Rychu
Mam pytanko czy lista chętnych na wyjazd do Safagi jest już zamknięta, jesli nie to chciałbym wpisać siebie oraz moją rodzinkę tzn. 1+3 żonkę i dzieciaki ? Pozdrawiam .......... :roll:
Darek Stefanka

 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 27 września 2011, 22:09

Re: SAFAGA w ferie zimowe 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 27 września 2011, 22:54

Darku- absolutnie nie jest zamknięta!
Z przyjemnością dopiszę Ciebie i Magdę z dzieciakami. Cokolwiek to nie znaczy "z przyjemnością" :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: SAFAGA w ferie zimowe 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » środa, 28 września 2011, 14:15

Właśnie otrzymałem informację, że zaczyna się niezły młyn cenowy w biurach podróży na wyjazdy w czasie ferii zimowych do Egiptu.
Obecnie ceny zaczynają szybować razem z walutą, do jakichś kompletnie nienormalnych cen.
My mieliśmy już wstępnie zarezerwowane miejsca w Safadze, więc najprawdopodobniej uda się utrzymać cenę taką, jaka była ustalona wstępnie, czyli 1700zł.
Biuro podróży narzuciło nam konieczność konkretnej rezerwacji imiennej miejsc, do dnia 15 października.
Wiąże się to z tym, że do dnia 15 października, należy wpłacić zaliczki po 500zł od osoby.
Propozycja (pierwsza i oby ostateczna) biura Alfa Star, to hotel PARADISE ****.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: SAFAGA w ferie zimowe 2012

Postprzez Patryk » środa, 28 września 2011, 23:44

Ryszard Szwajcer napisał(a): hotel PARADISE ****


z portalu alfastar.pl
Obiekt czterogwiazdkowy wg miejscowej kategoryzacji.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
:D

Wygląda bardzo dobrze! :) Plaża zaraz obok hotelu - coś pięknego :D
Nie mogę się doczekać!
Sądzę że po powrocie znowu tydzień będę dochodzić do siebie. Ja już chce tam być !!! :)
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

  

Powrót do Wyjazdy zagraniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości