Wrocławskie ZOO + AQUAPARK 15.10.2011



  

Re: Wrocławskie ZOO + AQUAPARK 15.10.2011

Postprzez misiek » środa, 19 października 2011, 09:23

Moi drodzy współmierzęcy (czy jak to sie tam pisze) w podbijaniu/odbijaniu różnego rodzaju atrakacji na terenie naszego Państwa i całego świata... . Próba odbicia Aqua parku powiodła się niepowodzeniem a tamtejsi ludzie odpowiedzili na mój list gdzie poniżej zamieszczam terść

Szanowny Panie,



Wnikliwie przeanalizowaliśmy Pana uwagi.

Na teren Wrocławskiego Parku Wodnego można wchodzić z kamerami i aparatami fotograficznymi i korzystać z wszystkich naszych atrakcji jedynie z wykluczeniem zjeżdżalni. Przyczyną, dla której wprowadziliśmy taką zasadę są względy bezpieczeństwa wszystkich naszych klientów, co jest ujęte w regulaminie Wrocławskiego Parku Wodnego.

Nie wolno zjeżdżać z jakimikolwiek przedmiotami np. okularami, naszyjnikami itp. Szybkość zjazdu ze zjeżdżalni żółtej to średnio 60 km/h, przy takiej prędkości w przypadku uderzenia o ścianę tunelu kamerą lub aparatem fotograficznym może dojść do jej uszkodzenia i wypadku z udziałem następnej korzystającej z atrakcji osoby.

Wspomniana przez Pana zasada o korzystaniu z atrakcji na własną odpowiedzialność nie zezwala na stwarzanie zagrożenia dla innych.

Oczywiście zwróciliśmy naszym pracownikom uwagę, że zakaz używania kamer i aparatów fotograficznych dotyczy jedynie zjeżdżalni.

Mam nadzieję, że te przyczyny są dla Pana zrozumiałe i nie zniechęcą Pana do odwiedzania nas w przyszłości.





Pozdrawiam

Nicole Wichaj
Koordynator Obiektu




P.S. Wysoka ibizo i inni tam ludzska teraz możemy się odnieść do ich odpowiedzi i przemyśleć kolejny plan odbicia.....
misiek

 
Posty: 432
Dołączył(a): czwartek, 28 kwietnia 2011, 20:46
Lokalizacja: Żory

Re: Wrocławskie ZOO + AQUAPARK 15.10.2011

Postprzez Darek1 » środa, 19 października 2011, 09:25

Ciesz się że żyjesz!!!!A cukierki wchłaniał? :roll: Jeśli tak,to też go spotkałem. :mrgreen:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Wrocławskie ZOO + AQUAPARK 15.10.2011

Postprzez Darek1 » środa, 19 października 2011, 09:28

Misiek na początek można mu odpowiedzieć-a ugryżta wy mnie w .... :PTemu z aquaparku.
Ostatnio edytowano środa, 19 października 2011, 10:43 przez Darek1, łącznie edytowano 1 raz
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Wrocławskie ZOO + AQUAPARK 15.10.2011

Postprzez misiek » środa, 19 października 2011, 09:35

Tego od cukierków nie widziałem w zoo bo ja robiłem za niedźwiedzia jak oni zwiedzali... siedzie se w domu spokojnie a tu mi dzownią przyjeżdżaj szybko jakaś banda przyjedża z Eden sport i chcą zobaczyć misia, jak go nie zobacza to nie wiem co bedzie z ZOO wiec sie poświeciłem dla dobra ogółu :D:D:D

Ale tego od cukierków poźniej widziałem w leniwej rzece jak podążał w prawie człakokształtnej pozycji do przodu a dla wyrównania równowagi balansował arbuzem z przodu albo nie to nie był arbuz to było cosik troszke wiekszego :D:D:D:D
misiek

 
Posty: 432
Dołączył(a): czwartek, 28 kwietnia 2011, 20:46
Lokalizacja: Żory

Re: Wrocławskie ZOO + AQUAPARK 15.10.2011

Postprzez Darek1 » środa, 19 października 2011, 09:40

A jakieś dziecię tam nie beczało,że coś mu zeżarło piłkę plażową? :lol: Jeśli tak,masz rozwiązanie zagadki. :lol:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Wrocławskie ZOO + AQUAPARK 15.10.2011

Postprzez Adam » środa, 19 października 2011, 10:22

Ale tu po kimś jadą!!!!! A on milczy :lol:
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Wrocławskie ZOO + AQUAPARK 15.10.2011

Postprzez Darek1 » środa, 19 października 2011, 10:44

A po kim,po kim???? :shock:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Wrocławskie ZOO + AQUAPARK 15.10.2011

Postprzez Ryszard Szwajcer » środa, 19 października 2011, 10:47

misiek napisał(a):Ale tego od cukierków poźniej widziałem w leniwej rzece jak podążał w prawie człakokształtnej pozycji do przodu a dla wyrównania równowagi balansował arbuzem z przodu albo nie to nie był arbuz to było cosik troszke wiekszego :D:D:D:D


Mam nadzieję, że ten odcinek filmiku będzie pominięty, bo już w życiu nikt na kurs do mnie nie przyjdzie :lol:

No cóż. Wszyscy, którzy jechali za tymi z kamerkami, to też nasza ekipa i też z kamerkami, więc o co kaman?
Zresztą teraz i tak już pojedziemy gdzieś indziej do aquaparku, bo trzeba troszkę więcej świata zwiedzić, niż tylko Wrocław co nie?
Jak pojedziemy w drodze powrotnej skądś przez Wrocław, to i tak będziemy mieli kamerki, bo my już takie som! :lol:

Adaś- cukierki były wyśmienite!
A na ogrodzeniach akurat w tych miejscach nie pisało nie dokarmiać zwierząt, wiec spoko :mrgreen:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Wrocławskie ZOO + AQUAPARK 15.10.2011

Postprzez Darek1 » środa, 19 października 2011, 15:57

Wy mnie tu nie zagadujcie temata-gdzie zezdjęcia i filmy?Heee!!!! :evil:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Wrocławskie ZOO + AQUAPARK 15.10.2011

Postprzez misiek » środa, 19 października 2011, 17:07

Kończymy plany odbicia naszych kamerek z rąk depozytu basenowego wiec zapewne wkrótce :D
misiek

 
Posty: 432
Dołączył(a): czwartek, 28 kwietnia 2011, 20:46
Lokalizacja: Żory

Poprzednia stronaNastępna strona

  

Powrót do Jednodniówki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron