Gdzie na Majówkę 2012?



  

Majówka 2012

Majówka w Polsce nad Jeziorem Lubikowskim
12
86%
Majówka w Austrii nad jeziorem Attersee i może coś jeszcze
1
7%
Majówka w Marsa Alam - Egipt
1
7%
 
Liczba głosów : 14

Gdzie na Majówkę 2012?

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 30 grudnia 2011, 01:10

W związku z licznymi pomysłami naszych nurasów, które coraz częściej i dobitniej docierają do mnie ostatnio w związku z przyszłoroczną majówką, powstaje mały problemix.
Sporo naszych ludzi chce zdecydowanie i zgodnie z tradycją jechać nad jakieś nasze, rodzime jezioro, mając na uwadze poprzednie majówki.

1. Propozycja pierwsza jest taka, żeby jechać nad piękne i znane mi sprzed wielu lat Jezioro Lubikowskie.

Opis apartamentu Cena za cały apartament za dobę
Pokój 2 osobowy 130zł
Pokój 4 osobowy 160zł
Domek 10-osobowy 600zł (5 pokoi + 2 łazienki + kuchnia + kominek)


2. Propozycja druga - jedziemy do Austrii i próbujemy się wbić nie tylko w Jaz. Attersee ale w inne ciekawe miejsca nurkowe.
Cen nie znam i w celu dogadania się oraz uzgodnienia szczegółów potrzebuję kogoś, kto nawija dobrze po niemiecku, żeby nie jechać w niepewne.

3. Propozycja trzecia - Jedziemy do Marsa Alam - Egipt - tam jeszcze nie byliśmy.
Hotel 5*, All inclusive, piaszczysta plaża przy hotelu (ok 600 metrów plaży), cena 1700zł, wylot z Katowic.
Dla osób nurkujących dodatkowo pakiet nurkowy. Myślę, że utrzyma się cena 170 EUR za pakiet 10 nurkowań w ciągu 5 dni.

Co sądzicie o tych propozycjach?
Ostatnio edytowano środa, 11 stycznia 2012, 12:52 przez Ryszard Szwajcer, łącznie edytowano 2 razy
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Majówka 2012

Postprzez Darek1 » piątek, 30 grudnia 2011, 07:00

Jeśli o mnie chodzi,to jestem za Lubikowskim.Tak z opisu cocodive wynika,że jest tam łanie,wizurowato,fajna baza,no i ceny całkiem znośne.W sumie nie tak daleko-te 400 kilosów to nawet ja przejadę :mrgreen: Tylko z tego co widzę,to na ten termin trzeba by już niedługo gadać z nimi o rezerwacji.
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Majówka 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 30 grudnia 2011, 10:32

Zamierzam właśnie tak zrobić :D
Dlatego też teraz zapytowywuję, bo gdyby się okazało, że jednak coś inkszego, to... :shock:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Majówka 2012

Postprzez Darek1 » piątek, 30 grudnia 2011, 11:05

Rysiek,podejmij jednoosobowo demokratyczną decyzję. :D
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Majówka 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 30 grudnia 2011, 11:36

Nie chcę za bardzo tego robić, bo wtedy istnieje prawdopodobieństwo, że sam podjąłem decyzję i sam se pojadę :lol:
Jak wybierzemy wspólnie, to jest wtedy większa szansa, że uzbieramy znowu nasze kameralne grono (ok 50 osób) :D
Jak na razie opcja Jez. Lubikowskiego przeważa ale w Coco Dive nie odbierają telefonów, więc wysłałem maila i trzeba będzie nieco poczekać na odpowiedź. Zawsze jeszcze istnieje inna alternatywa u nas w kraju ale jeszcze poczekamy. Wszak maila do Coco Dive napisałem dopiero 15 minut temu ;)
Sporo naszych ludzisków do mnie cały czas dzwoni i jak na razie wszyscy opowiadają się zdecydowanie za jeziorem w kraju, tylko nie są zarejestrowani na forum i nie mają czasu pisać i głosować, tylko czytają.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Majówka 2012

Postprzez Darek1 » piątek, 30 grudnia 2011, 11:41

Może się urlopują?
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Majówka 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 30 grudnia 2011, 11:48

Chyba tak. Ale ja też się urlopuję ale telefony kurcze odbieram! :twisted:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Majówka 2012

Postprzez Darek1 » piątek, 30 grudnia 2011, 11:57

Pracocholik,pracocholik :mrgreen:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Majówka 2012

Postprzez Sławek » piątek, 30 grudnia 2011, 12:05

Przeglądałem i powiem, że to jeziorko wygląda całkiem sympatycznie, a i dla nienurkujacej części ekipy też jest trochę atrakcji :)
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Re: Majówka 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 30 grudnia 2011, 12:10

Jeszcze kilkanaście lat temu, Jez. Lubikowskie było pięknym czystym jeziorem. Jeździliśmy tam na obozy nurkowe a na wyspie konwaliowej osobiście ustawiałem wraz z kolegami z naszego klubu nurkowego "TOPIK", na prośbę nadleśnictwa tablice "zakaz wstępu, rezerwat przyrody".
Nie wiem, jak to jezioro zmieniło się przez te kilkanaście lat ale bardzo chętnie również je odwiedzę i sprawdzę osobiście.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Następna strona

  

Powrót do Wielodniowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron