Jak powstaje Eden Sport ?



  

Re: Jak powstaje Eden Sport ?

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 8 kwietnia 2011, 21:24

Robił, robił. Jednak jak dojechały kanapy, to trzeba je było Wysiedzieć po swojemu i zaklepać swoje miejsce ;)
Dzisiaj faktycznie odwiedziło nas bardzo dużo nurasów i nurasek. Jeszcze nie ma za bardzo gdzie siedzieć, bo wszystkie meble, których jeszcze nie za wiele, gonią po pomieszczeniu to tu, to tam, jeszcze nie ma gdzie i jak zrobić herbaty czy kawy, jednak nie zraża to nikogo.
Już niedługo będzie taka możliwość a i siedzenie myślę będzie bardzo wygodne i przytulne więc mam nadzieję, że będzie jeszcze sympatyczniej:)

Jutro walczymy od godz. 10, żeby choć troszkę się wyspać, bo snu ostatnio jakoś mało...
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Jak powstaje Eden Sport ?

Postprzez Patryk » sobota, 9 kwietnia 2011, 13:45

Praca wrze :) Malujemy, sprzątamy, instalujemy nowe lampy i rurki na skafandry. Jak na razie wszystko idzie w miarę gładko! Zdjęcia wrzucę wieczorkiem, bo teraz nie mam jak ich przegrać :)
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Jak powstaje Eden Sport ?

Postprzez Adam » sobota, 9 kwietnia 2011, 17:43

Pierwsze kawy i herbatki zaparzone ..... znaczy pierwsze koty za płoty ;)
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Jak powstaje Eden Sport ?

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 9 kwietnia 2011, 18:01

Dzisiejszy dzień, jako kolejny minął nam na wytężonej pracy w Edenklubie.
Dzięki Adamowi, mogliśmy już sobie po raz pierwszy w naszym klubie "zapodać" kawę i herbatę, choć warunki jeszcze były deczko spartańskie. Adam wraz z Olo walczyli dalej dzielnie ze ścianami. Sławek najpierw ze mną i z Patrykiem walczył z wieszakami na skafandry i jackety oraz z przymierzalnią, później Sławek przeskoczył do montażu nowego oświetlenia z Oskarem.
Natalia i Żaba, walczyły z pracami porządkowymi, z którymi wczoraj uwijała się Marta. Kompletnie nie wiem, dlaczego aż tak się kurzy podczas wiercenia sufitu i ścian ;)
W międzyczasie odwiedziło nas jak co dzień sporo naszych nurasek i nurasów, choć nadal nie ma jak się wygodnie rozsiąść, bo kanapy są jeszcze nie ustawione jak należy. Myślę, że już niedługo będą, bo dzisiaj właśnie zakupiliśmy pod nie wykładzinę, więc będzie je można powoli ustawiać na właściwym miejscu.
Oczywiście po przykręceniu ekranu do ściany, żeby znowu nie zakurzyć wszystkiego.

Przez ściany i zamknięte okna, kuszą nas cały czas zapachy McDonalda. Nie wiem czy w ostateczności dobrze się skończy takie sąsiedztwo bo coś czuję, że będzie to moim przekleństwem w walce z nadwagą...
Nawet nasze nurasy, które generalnie nie przepadają na co dzień za jedzeniem z "Maka", nie wytrzymały ciśnienia zapachów i zapodały sobie ich specjały.
Przy tak hurtowych zamówieniach, jakie ostatnio pojawiają się w "Maku" oddalonym od nas o jakieś 15 metrów, trzeba będzie koniecznie pomyśleć o dogadaniu się w sprawie jakichś rabatów dla naszych nurów ;)

Kolejne dni, upłyną na robieniu instalacji wodociągowej w łazience i powoli organizowaniu sali sprzedaży. Jeżeli prace będą tak szybko i sprawnie postępowały dzięki rewelacyjnej, nieocenionej i tak licznej pomocy naszych nurasów i nurasek, to już w tym tygodniu zaczniemy działać na ostro jako centrum i klub EdenSport :)
Mam nadzieję że uda się nam stworzyć naprawdę superaśny klimat w naszym Edenklubie ! 8-)
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Jak powstaje Eden Sport ?

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 9 kwietnia 2011, 18:03

Adam był szybszy ode mnie ale jestem wytłumaczony, bo ja pisałem dłużej ;)
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Jak powstaje Eden Sport ?

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 9 kwietnia 2011, 18:27

Acha! Byłbym zapomniał!
Po wielu miesiącach przerwy, wrócił w nasze progi Don Kufello, który będzie pełnił u nas nadal funkcję nieocenionego, nadwornego KO-wca.
Prosił jedynie, żeby nie mylić słowa "KO" z tym w boksie :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Jak powstaje Eden Sport ?

Postprzez olo » sobota, 9 kwietnia 2011, 19:47

Dokladnie kolejny dzien za nami :D Łazienka zaczyna wygladac :D
Nie żyjąc na krawędzi zajmujesz zbyt dużo miejsca.
olo

Avatar użytkownika
 
Posty: 349
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:01

Re: Jak powstaje Eden Sport ?

Postprzez Patryk » niedziela, 10 kwietnia 2011, 00:28

Kolejny dzień - kolejna fotorelacja! :)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I na koniec PARAPETÓWKA :D :
Obrazek
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Jak powstaje Eden Sport ?

Postprzez Adam » niedziela, 10 kwietnia 2011, 08:41

Rysiu wszystko ku chwale "Eden Sport" :D
Chciałbym poruszyć temat zdjęcia nr 12 i 13 Z tego co wiem Patryk miał z nami malować!!!! A jak widać na załączonych zdjęciach wysłał do malowania swoja kobietę a sam podjął się bardzo ciężkiemu i niebezpiecznemu zadaniu jakim jest sprawdzenie forum ...... a mówicie kobiety że prawdziwych mężczyzn już nie ma ........ błąd, po prostu źle szukacie ;)
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Jak powstaje Eden Sport ?

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 10 kwietnia 2011, 09:19

Wisz jak to jest Adaś: "Gdzie diabeł nie może, tam... " hehehe
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

  

Powrót do Newsy Edenowe i Klubowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron