Otwieramy Klub EdenSport



  

Otwieramy Klub EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » środa, 20 kwietnia 2011, 15:01

Otwieramy klub EdenSport.
Ponieważ sporo było pytań, dotyczących zapisywania się do naszego klubu a nie było jeszcze możliwości i warunków, ze względu na prowadzone prace i budowę naszego centrum informujemy, że od dzisiejszego dnia już można wpisywać się do naszego klubu.

Co będziemy robić klubowo?
Co najmniej to samo, co do tej pory robiliśmy w klubie, więc oprócz zniżek na zakup sprzętu, będzie można korzystać z wielu atrakcji i zajęć organizowanych tylko dla klubowiczów, ze względu na ograniczoną często ilość miejsc.
Już niedługo, wrzucę na forum termin spotkania klubowego, na którym ustalimy szczegółowy harmonogram i plan naszych szaleństw, oraz spiszemy kolejne propozycje naszych nursaów i nurasek, co będziemy organizować w najbliższym czasie.
Zapraszamy serdecznie do naszego klubu i do wspólnych działań i zabawy :)
Ostatnio edytowano wtorek, 5 marca 2013, 13:57 przez Ryszard Szwajcer, łącznie edytowano 3 razy
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Otwieramy klub EdenSport

Postprzez Jarek » środa, 20 kwietnia 2011, 16:42

Hm...to szaleństwo można zaplanować :?: :|
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Otwieramy klub EdenSport

Postprzez Rzeźnik » środa, 20 kwietnia 2011, 18:13

No własnie nie wiem Jarku.. by moja mama wiedziała ze szaleństwo da sie zaplanowac pewnie by mnie na tym swiecie nie było :roll:
Rzeźnik

Avatar użytkownika
 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela, 3 kwietnia 2011, 09:40
Lokalizacja: Wisła Wielka

Re: Otwieramy klub EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » środa, 20 kwietnia 2011, 18:24

Jarku- a ileż to razy planowaliśmy nasze podniebne szaleństwa?
Planowaliśmy, gdzie i jak polecimy a i tak... :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Otwieramy klub EdenSport

Postprzez Jarek » środa, 20 kwietnia 2011, 20:00

Rzeźnik napisał(a):No własnie nie wiem Jarku.. by moja mama wiedziała ze szaleństwo da sie zaplanowac pewnie by mnie na tym swiecie nie było :roll:

Kurde fakt z tym szaleństwem, pewnie wielu mogło by to samo stwierdzić. A może nawet gatunek ludzki z lekka by się przerzedził :lol:
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Otwieramy klub EdenSport

Postprzez Jarek » środa, 20 kwietnia 2011, 20:03

Ryszard Szwajcer napisał(a):Jarku- a ileż to razy planowaliśmy nasze podniebne szaleństwa?
Planowaliśmy, gdzie i jak polecimy a i tak... :lol:

Ano było , było :D
Kurcze,... wychodzi na to że można szaleństwo zaplanować :o , to ja już nic nie wiem :?
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Otwieramy klub EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » środa, 20 kwietnia 2011, 20:42

Spoko Jarek :)
Ja też cały czas się uczę a w końcu i tak głupi pewnie świtnę ;)
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Otwieramy klub EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 13 maja 2011, 23:43

Nasz klub powoli zaczyna się rozrastać i mamy już całkiem nie małą ekipę klubowiczów.
Coraz więcej osób korzysta również z basenu dla klubowiczów.
Myślę, ze już niedługo, jak tylko odrobimy się choć ciut czasowo, wymyślimy coś ekstra klubowego bo widzę, że zainteresowanie jest spore a i dzieje się powoli coraz więcej.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg


  

Powrót do Newsy Edenowe i Klubowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron