Dzisiaj w locie nie trafiłem z powrotem na pedały i niestety nadziałem się troszkę na kierownicę
filmik już niedługo!
Teraz jest piątek, 12 czerwca 2026, 16:01
Patryk napisał(a):w takim razie dobrze że nie mam hamulców w rowerze






Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość