27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek



  

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 27 kwietnia 2013, 18:59

Było super, choć nie wszystkim udało się dotrzeć. Jednak i tak było nas troszkę :D
Zrobiliśmy jednego, 60 minutowego nura, tak spokojnie, na max 26 metrów. Wizurka nie była jakaś mega super, więc zdjęć spod wody raczej nie będzie ale przynajmniej rozpoczęliśmy już sezon na wodach otwartych.
Było rześko.
Raczej mocno rześko kurde.
Nie żebym zmarzł ale po godzinie już mi się chciało wychodzić.
Nawet bardzo mi się chciało.
Wychodzić...
Po tym czasie przestało mi się nawet chcieć udawać twardziela i że mnie niby dalej kompletnie ta piździawa nie rusza :?
Ale prowadził Jarek, więc starałem się wczuć w rolę Eskimosa, ogarnąć zamarznięte na kość myśli i udawać, że do drastycznych i widocznych już jak cholera objawów ciężkiej hipotermii mam jeszcze HO HO HO!!! Jakieś .... 5 minut...
Na powierzchni natomiast lampa okrutna, więc zanim weszliśmy do wody, to i tak w suchym byłem mokry. Byłem normalnie kurde spocony, jak pedofil w Smyku!
Ewa dała czadu i okazało się, że jest 100% kobietą. Niechętnie się ubiera, za to jak przychodzi co do czego, daje sobie świetnie radę, rozbiera się też bardzo sprawnie, więc dała do wiwatu! :lol:
Andrzej pospacerował troszkę pod wodą z nami. Pooowoluuutku, spoookooojnie, bez wariactwa i pośpiechu, zawstydził nawet takie pełzające małe stworzenia, co się zwą ślimaki.
Uszami wyobraźni słyszałem pod wodą tłukące się w "bańce" Andrzeja myśli, skierowane do mnie: "Powoli kuźwa! Powoli! Przecież kuźwa płynę!"...
Ogólnie było bardzo sympatycznie i myślę, że za tydzień o ile nie jeszcze wcześniej, powtórzymy nuranko na Zakrzówku.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Jarek » sobota, 27 kwietnia 2013, 19:23

He he bez przesady :D znaczy się wszystko prawda , ale nie aż tak drastycznie. Zdjęcia rzeczywiście nie szczególne: kiepska wizura, mało światła ... wiem wiem jak fotograf dupa to i przeszkód kupa. Ale sezon rozpoczęty i to się liczy. :D
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez ewa » sobota, 27 kwietnia 2013, 19:56

Jak ja lubię z Wami nurać :)
Dzięki za dzisiaj.
ewa

Avatar użytkownika
 
Posty: 248
Dołączył(a): sobota, 11 lutego 2012, 18:00

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Darek1 » sobota, 27 kwietnia 2013, 20:14

Hmmmm,z tym rozbieraniem-hmmmm.....daje do myślenia :lol: Ale myślę że Ewa nas jeszcze nie raz zaskoczy. :lol: Czyżby Janusza nie było. :shock:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 27 kwietnia 2013, 21:38

Januszowi się podobno jakoś rozwściekł pies, czy rozciekł piec bo z nerwów, że nie mógł jechać z nami nurać tak niewyraźnie mówił przez płacz, że kompletnie nie wiem co w końcu się porobiło. Suma sumarum nie dał rady jechać na nuranie a znając Janusza wiem, ile go to kosztowało nerwów. Domyślam się nawet, jaki tydzień z Januszem będą mieli jego podwładni w pracy, jak nie udało się jemu zanurać :lol: :lol: :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Darek1 » sobota, 27 kwietnia 2013, 21:43

Podwładni Janusza albo się wściekną albo rozciekną,albo to i to :lol:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Andrzej H » sobota, 27 kwietnia 2013, 22:31

Sie nie palzal tylko padla mi konsola,latarka padla tydzien temu jacket sie targa ,ocieplacz nie grzeje i odmrozilem wskazujacy palec w prawej dloni :D
Andrzej H

 
Posty: 254
Dołączył(a): wtorek, 10 lipca 2012, 20:56

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 27 kwietnia 2013, 22:51

Myślę, że jak tylko dowiedzieli się, że Janusz nie nurał, to od razu zaczęli masowo i bez przerwy "rzekać zdrowaśki" :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Darek1 » niedziela, 28 kwietnia 2013, 04:41

Andrzej H napisał(a):Sie nie palzal tylko padla mi konsola,latarka padla tydzien temu jacket sie targa ,ocieplacz nie grzeje i odmrozilem wskazujacy palec w prawej dloni :D

Rany,Andrzej na Ciebie wyrażnie uparł się zły los,albo jakieś fatum zawisło-musisz to jakoś odczarować. :shock: Ale palca to sobie chyba nie odmroziłeś teraz na Zakrzówku? :shock:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 28 kwietnia 2013, 10:32

Nie nooo... Andrzejowi faktycznie nowe hasło na forum siadło jak cholera! Normalnie teraz pamięta! :lol:
Niestety jakieś dziwne fatum obrało sobie Andrzeja jako wersję pokazową na demonstracje swojej siły i nie odpuszcza ani na krok tego nieszczęśnika. Nie będę ukrywał, że pod wieloma względami Andrzej sam na siebie ściąga wszelkie plagi i nieszczęścia choćby wiecznym narzekaniem, podpuszczany oczywiście i a jakże przez drugiego malkontenta - Janusza :lol:
Załączniki
Stat_Wald.jpg
Stat_Wald.jpg (32.3 KiB) Przeglądane 2679 razy
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

  

Powrót do Umawiamy się na nurkowania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron