27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek



  

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Sabina » niedziela, 28 kwietnia 2013, 10:41

Nie przejmujcie się Panowie! Statystycznie ludzie, którzy dużo narzekają i dają tym samym upust swoim emocjom żyją dłużej :D
Sabina

Avatar użytkownika
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:14
Lokalizacja: Bielsko/Krk

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 28 kwietnia 2013, 10:50

Ja będę żył wiecznie, bo na złość ZUSowi.
Andrzej będzie żył wiecznie jak sobie przeliczy, ile dzisiaj kosztuje pogrzeb, ceremonia i te całe ceregiele naokoło.
Janusz będzie żył wiecznie jak sobie pomyśli że zmarnuje się jego ulubiony sweterek, którego jeszcze nie dochodzi na amen.
Darek będzie żył wiecznie, bo po pierwsze nie odpuści żadnego nura bo by się chyba pos.... a po drugie nie ma go kto zastąpić przy napierniczaniu się z Andrzeja i Janusza a jak wiadomo już od dawna - chłop żywemu nie przepuści :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 28 kwietnia 2013, 11:06

Wczoraj, jak wracaliśmy z Zakrzówka, na imprezę techno schodzili się różni, młodzi, często śmiesznie ubrani i uczesani ludzie na skałki. Spora cześć niosła ze sobą sześciopaki browca bo przecież nie ma dobrej zabawy na trzeźwo...
Widząc to, skomentowałem krótko- ciekawe ile osób dzisiaj spierniczy się ze skały?
No i wykrakałem. W okolicach północy, ze skał, spierniczył się jakiś koleś spadając na skalną półkę. Przeżył, choć jego stan najlepszy raczej nie jest. Ciekawe, czy to tylko jeden, czy po prostu nie o wszystkich jeszcze wiemy ale istnieje spore prawdopodobieństwo, że ich spotkamy na dole? :(
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Sabina » niedziela, 28 kwietnia 2013, 12:16

Z tego co mi wiadomo nie była to impreza techno tylko coroczne ognisko kwietniowe organizowane przez studentów. Że oni pijani i nie poważni to jedno ale czemu tego terenu się nie zamknie biorąc pod uwagę ilu tam rocznie ginie pijanych ludzi to już nie rozumiem...
Sabina

Avatar użytkownika
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:14
Lokalizacja: Bielsko/Krk

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 28 kwietnia 2013, 12:33

Mówili, że to ma być jakaś impreza techno.
Nie zmienia to faktu, że nie mam pojęcia ile tam jeszcze musi ludzi się spierniczyć ze skał, żeby reszta zaczęła myśleć.
Nie dość, że tam na trzeźwo jest niebezpiecznie, to jeszcze lezą tam walić w kocioł!
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Jarek » niedziela, 28 kwietnia 2013, 12:34

Sabina napisał(a):czemu tego terenu się nie zamknie biorąc pod uwagę ilu tam rocznie ginie pijanych ludzi to już nie rozumiem...

Teren jest zamknięty, ogrodzony, itd. A one te studenty ;) i tak włażą. Nie ma takiego zabezpieczenia którego by się nie dało przejść.
Ryszard Szwajcer napisał(a):Widząc to, skomentowałem krótko- ciekawe ile osób dzisiaj spierniczy się ze skały?

No ja stawiałem na trzech, zatem dwóch "nura"
Ryszard Szwajcer napisał(a):Andrzej sam na siebie ściąga wszelkie plagi i nieszczęścia

No, powinien pracować jako tester sprzętu nurkowego, przyprawiłby o niezły ból głowy niejednego konstruktora :lol:
Andrzej H napisał(a):Sie nie palzal tylko padla mi konsola,latarka padla tydzien temu jacket sie targa ,ocieplacz nie grzeje i odmrozilem wskazujacy palec w prawej dloni :D

No to właśnie gadam :lol:
Darek1 napisał(a):Podwładni Janusza albo się wściekną albo rozciekną,albo to i to :lol:

A byście widzieli jaki był zły jak wracał. Objechał mnie swoim bolidem na Żywieckiej i nawet nie raczył spojrzeniem myśląc zapewne co za ślimak blokuje mi mój pas ? :lol:
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Darek1 » niedziela, 28 kwietnia 2013, 12:37

Teren jest ogrodzony,ale dla chcącego nic trudnego.Jak ktoś się prosi o kłopoty to je raczej znajduje-tak że jest szansa spotkać któregoś na dole.
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 28 kwietnia 2013, 12:47

Podobno po wodzie pływa tyle śmieci, butelek i puszek, że szkoda gadać! No bo i gdzie niby wrzucić cały śmietnik, jak nie do wody? :oops:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Darek1 » niedziela, 28 kwietnia 2013, 13:05

Ryszard Szwajcer napisał(a):Podobno po wodzie pływa tyle śmieci, butelek i puszek, że szkoda gadać! No bo i gdzie niby wrzucić cały śmietnik, jak nie do wody? :oops:

Czyli "normalna" praktyka-ciekaw jestem ilu między nimi było "ekologów"
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: 27.04.2013 Nurkowanie Zakrzówek

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 28 kwietnia 2013, 14:30

Pewnie od groma! I to nie tylko ekologów ale skoro to był też grill, bo dzisiaj przypłynął takowy pod sam Kraken, to pewnie i znalazłoby się sporo wegetarian i innych takich dziwnych...
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

  

Powrót do Umawiamy się na nurkowania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron