8.05.2011 Hermanice z EdenSport



  

8.05.2011 Hermanice z EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 1 maja 2011, 13:50

8 maja 2011(niedziela), wybieramy się na wspólne nurkowanie do czeskich Hermanic.

Ponieważ głębokość w tym pięknym kamieniołomie dochodzi do 36 metrów a chcemy zaliczyć dno (cokolwiek to nie znaczy), w nurkowaniu uczestniczyć mogą tylko osoby posiadające co najmniej stopień P-2 oraz AOWD + deep.
Niestety ze względu na mało ciekawych i wartych odwiedzenia miejsc akwenu w zakresie głębokości dostępnych dla posiadaczy uprawnień OWD i P-1, nie proponujemy w tym przypadku utworzenia dwóch grup nurkowych, gdzie jedna będzie nurkowała głęboko, druga płycej.

W przypadku złych prognoz atmosferycznych na dzień przed wyjazdem a także w przypadku uzyskania informacji, że pogorszyła się znacznie wizura na zbiorniku, wyjazd zostanie przeniesiony na inny termin a w tym dniu zorganizujemy inny, mam nadzieję, że nie mniej ciekawy, Edenowy wypad ;)

Kto nura w Hermanicach?
1. Rychu
2. Sławek T.
3. Patryk
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 8.05.2011 Hermanice z EdenSport

Postprzez Patryk » niedziela, 1 maja 2011, 14:37

Nurkowania tam są przepiękne! Nie mogę się doczekać :D
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 8.05.2011 Hermanice z EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 1 maja 2011, 15:00

Ja też bardzo lubię Hermanice.
Postaram się tym razem nic nie zapomnieć... :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 8.05.2011 Hermanice z EdenSport

Postprzez Sławek » niedziela, 1 maja 2011, 15:23

Ja też na Hermanicach przeżyłem chwile grozy :lol: na szczęście okazało się że nie tylko nie zapomniałem ale miałem nadmiar skafandrów, dzięki Patrykowi :lol: a co do samych Hermanic to nurkowania tam zawsze były ciekawe, ten akwen ma swój urok :D
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Re: 8.05.2011 Hermanice z EdenSport

Postprzez Adam » poniedziałek, 2 maja 2011, 11:21

Ta data jest już zarezerwowana dla mojego syna Roberta! I Komunia Święta ale następnym razem możecie na mnie liczyć :D
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: 8.05.2011 Hermanice z EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » poniedziałek, 2 maja 2011, 12:10

Coś mi się zdaje, że więcej osób będzie miało komunię, bo jakoś tak mi już nadmieniali.
Najwyżej przeniesiemy nuranie, gdyby było za mało nurasów wolnych a w ten dzień zrobimy sobie coś innego. :D
Nawet nie przypuszczałem kurcze, że będziemy mieli u nas aż tylu "komunistów" :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 8.05.2011 Hermanice z EdenSport

Postprzez Adam » poniedziałek, 2 maja 2011, 13:26

Widzisz Rysiu tak to w życiu bywa ;)
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: 8.05.2011 Hermanice z EdenSport

Postprzez Rzeźnik » wtorek, 3 maja 2011, 21:29

no przejechał bym sie.. w innym terminie bo teraz obchodzimy w straży dzień strażaka i chyba raczej nie dam rady... choć z pływalnością nie będe miał problemu (co kolwiek to nie znaczy) no i oczywiscie jak by mi ktoś towarzyszył na płytszej głębokości to by mi było bardzo miło... :)
Rzeźnik

Avatar użytkownika
 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela, 3 kwietnia 2011, 09:40
Lokalizacja: Wisła Wielka

Re: 8.05.2011 Hermanice z EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 3 maja 2011, 21:35

Dzisiaj kolejne osoby dzwoniły, żeby nie robić Hermanic w tym terminie, bo mają też komunie a bardzo chcą jechać.
Powoli doszliśmy dzisiaj wspólnymi siłami do wniosku, że chyba faktycznie zorganizujemy w najbliższą niedzielę coś innego a Hermanice zostawimy na termin, gdy większość chętnych będzie mogła z nami jechać.
Jutro na spotkaniu w Edenie ustalimy, co i kiedy będziemy wspólnie robić.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 8.05.2011 Hermanice z EdenSport

Postprzez aga » środa, 4 maja 2011, 08:12

Ja i
Janusz też chętnie się wybierzemy:-)) Termin nie gra roli byleby to był weekend
aga

Avatar użytkownika
 
Posty: 60
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:38


  

Powrót do Umawiamy się na nurkowania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron