Zakrzówek 03.11



  

Zakrzówek 03.11

Postprzez Darek1 » środa, 31 października 2012, 10:48

Kto się jedzie zamoczyć? :DPono ma być 13 stopni-na plusie. :D
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Zakrzówek 03.11

Postprzez Darek1 » niedziela, 4 listopada 2012, 06:09

Mimo braku zainteresowania i tak se z Ewą zanuraliśmy-dzięki. :D A Wy,a szczególnie Rysiek macie przechlapane u ekipy z Krakena,non stop musieliśmy odpowiadać dlazaczego niema reszty,a w ramach zadośćuczynienia kazali sobie naklejki zez sylwetko płetwonurka-powiedzieli,że jak przyjedziemy bez,to nas nie wpuszczo :shock: W zwiąku zez tem i aby umożliwić Wam rehabilitację wrzucam wątek o nurkowaniu wew następno sobotę-żeby nie było,to tylko w trosce o dobre imię Edenu,nie żebym miał wew tem jakiś interes-fcale. :roll: Z ciekawostek-spotkaliśmy prawdziwego MISZCZA :lol: Przy składaniu skafandrów wziął był raczył podejść z zajawką-"mam taką sugestię"-otrzymaliśmy instrukcję z pokazem składania skafandra(a ja myślałem,że chociaż to umiemy zrobić) :lol: Obydwoje z Ewą mieliśmy lekki wytrzeszcz gał i mowę nam chytło :shock: Potem dowiedzieliśmy się że mamy szajsowate manszety i otrzymaliśmy kolejną sugestię żeby je całkiem obciąć :lol: jako ON to zrobił. :lol: Potem polazł do auta i zademonstrował nam ,jako ostatni szczyt techniki nurkowej elastometr-oczywiście z sugestią,że mamy wypieprzyć wszystkie paski i obudowy z komputerów,oczywiście z sugestią sposobu wykonania tej czynności i zasugerował nam aby wkleić kompy do alastometru :lol: Ewa zaczęła już coś wyrczeć pod nosem,a ja nomalnie zakochałem się w MISZCZU. 8-) Tak wogle to ON wogle nie nurał,nawet nie był przebrany,tylko udzielał cennych sugesti wszystkim-dosłownie.Sam słyszałem jak chłopakom z Krakena opowiadał jakie błedy popełnili na 6 m,jak ON to wiedział nie będąc wogle we wodzie? :shock: Musi co prorok,abo cuś takiego?A może jaki psychol? :o
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Zakrzówek 03.11

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 4 listopada 2012, 11:35

No to nie wiem czy się nie mylę ale jak nie nurkował, tylko kozaczył na brzegu, to czy to przypadkiem nie ten jegomość o rozbieganym wszędy wzroku, co głośno było o owym niedawnymi czasy?
Naklejki oczywiście będą a błąd w tym, że nie nuraliśmy w ten weekend naprawimy czem prędzej.
My zabawialiśmy się przed zimą piłą motorową, co i zostało opłacone krwią Patryka...

W przyszłym tygodniu jedziemy :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Zakrzówek 03.11

Postprzez Darek1 » niedziela, 4 listopada 2012, 18:42

Nie ,to nie ten,jakieś nowe objawienie,nie widziałem go nigdy wcześniej-prawdziwa gwiazda na nurkowym firmamencie-jak mogę mieć taką sugestię. :lol: :lol:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Zakrzówek 03.11

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 4 listopada 2012, 19:28

No to koniecznie trzeba go będzie zapoznać, bo nawiedzeni zawsze są niedoceniani :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Zakrzówek 03.11

Postprzez ewa » niedziela, 4 listopada 2012, 20:29

Darek jesteś nieoceniony :) dzięki za nury i wyrozumiałość :) :) :)
ewa

Avatar użytkownika
 
Posty: 248
Dołączył(a): sobota, 11 lutego 2012, 18:00

Re: Zakrzówek 03.11

Postprzez Darek1 » niedziela, 4 listopada 2012, 20:39

Z tym nieocenieniem-proszę na piśmie,cobym mógł się pochwalić :mrgreen: Ewa,przecież było fajnie. :D Jak zawsze. :D
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Zakrzówek 03.11

Postprzez ewa » niedziela, 4 listopada 2012, 20:42

A czy ja mówie ,że było niefajnie :) było zajefajnie, nawet jak się robiło trochę za bojkę :roll:
ewa

Avatar użytkownika
 
Posty: 248
Dołączył(a): sobota, 11 lutego 2012, 18:00

Re: Zakrzówek 03.11

Postprzez Darek1 » niedziela, 4 listopada 2012, 20:45

Ryszard Szwajcer napisał(a):No to koniecznie trzeba go będzie zapoznać, bo nawiedzeni zawsze są niedoceniani :D

Rychu,jak tylko będzie w sobotę,to go złapię na lasso i przywlekę do nas pod wiatę. :lol: W końcu może Ty się też czegoś nauczysz od MISZCZA? :mrgreen:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Zakrzówek 03.11

Postprzez Darek1 » niedziela, 4 listopada 2012, 20:46

ewa napisał(a):A czy ja mówie ,że było niefajnie :) było zajefajnie, nawet jak się robiło trochę za bojkę :roll:

Oj tam za bojkę od razu-i za to Cię lubię. :D
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Następna strona

  

Powrót do Umawiamy się na nurkowania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron