12.12.2015 Teatr Polski komedia "Kogut w rosole"



  

12.12.2015 Teatr Polski komedia "Kogut w rosole"

Postprzez Ryszard Szwajcer » środa, 14 października 2015, 11:31

Kilkanaście osób już pytało mnie, czy powtórzymy może akcję z edenowym wyjściem do Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, ponieważ jest wystawiana kolejna, fantastyczna komedia pt " Kogut w rosole".
Dzwoniłem, pytałem i są miejsca jeszcze na termin 12 grudnia (sobota) na godz 19.00.
Kto chce do nas dołączyć, powinien zadzwonić do kasy biletowej teatru w Bielsku i zarezerwować sobie miejsca, których pomimo tak odległego terminu dosyć szybko ubywa, dlatego warto się pośpieszyć z rezerwacją.
Ostatnio było nas w sumie 105 osób z edenu i co jest matematycznie niemożliwe, wszyscy wyszli zadowoleni :)
Ile nas będzie tym razem?

Bilety normalne są w cenie 50zł/osobę.
Bilety nienormalne, czyli ulgowe, są w cenie 40zł/osobę :)


KASA BILETOWA
w dni powszednie
od 10.00 do 14.00 i od 15.00 do 18.00
w weekendy (na 3 godziny przed spektaklem)
tel. +48 33 829-31-60
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 12.12.2015 Teatr Polski komedia "Kogut w rosole"

Postprzez Ryszard Szwajcer » poniedziałek, 14 grudnia 2015, 11:48

Byliśmy, zobaczyliśmy i się pośmialiśmy!
W sumie, jak na tak krótki okres czasu na załatwienie biletów na bardzo ograniczoną ilość wolnych jeszcze miejsc, poszło rewelacyjnie, ponieważ jak mniej więcej policzyliśmy, było nas w teatrze grubo ponad 40 osób!
To rewelacyjna sytuacja i na pewno będziemy ją powtarzać cyklicznie, jak tylko pojawi się na deskach teatru coś nowego i ciekawego.

Kolejny wypad do teatru na "Boeing Boeing" najprawdopodobniej w lutym :)
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg


  

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron