Spotkanie z nurkowaniem - Klub GRAWITACJA 12.12.2011 - 20.00



  

Re: Spotkanie z nurkowaniem - Klub GRAWITACJA 12.12.2011 - 2

Postprzez papaj » wtorek, 13 grudnia 2011, 09:37

No wiesz, jako wolny sluchacz, czasem torche zabarwione :D nie wiem skad wzioles to porownanie 2,5h do 40 minut (bez przesady ja tez potrzebuje powietrza do oddychnia) - i te porownanie z nartami, moim zdaniem nie bylo do konca trafione, u nas na wyciagach na godzine wydajesz moze 5 zł bo 5 minut zjezdzasz a 55 minut stoisz w kolejce zeby wyjechac na gore :d:d - wiec co taniej wychodzi :P

A tak pozatym mysle ze bylo spoko, mysle ze mozna bylo tez pokazac urywek filmu z basenu z hokejem, co by jeszcze bardziej zaciekawilo ludzi (tak przynajmniej mi sie zdaje) ze nawet na basenie moze byc niezla zabawa a nie tylko plywanie od sciany do sciany.

Przy moim stoliku siedzial wlasnie prezes Spaeloklubu z bielska - dalem mu znac ze takie cos sie bedzie odbywalo, z checia sie pojawil
.
P.S.
Nie wiem czemu przy kazdym lekkim zabarwienu patrzyles na mnie, nie rozumiem tego :P
papaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 133
Dołączył(a): sobota, 2 kwietnia 2011, 21:43
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Spotkanie z nurkowaniem - Klub GRAWITACJA 12.12.2011 - 2

Postprzez Adam » wtorek, 13 grudnia 2011, 10:14

Rysiu było było ok powiem więcej było bardzo ok ;)
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Spotkanie z nurkowaniem - Klub GRAWITACJA 12.12.2011 - 2

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 13 grudnia 2011, 10:59

Darek1 napisał(a):To może będzie nowy zaciąg? :D

Powiem Darku, że cały czas na to liczę :mrgreen:

papaj napisał(a):No wiesz, jako wolny sluchacz, czasem torche zabarwione :D nie wiem skad wzioles to porownanie 2,5h do 40 minut (bez przesady ja tez potrzebuje powietrza do oddychnia)


Poczekaj, poczekaj! Teraz sobie troszkę skręcisz automat, to zobaczysz jaki będzie efekt. :lol:
Jeszcze nie tak dawno, zrobiliśmy właśnie próbę i poszliśmy tylko we dwóch pod wodę. Na spokojnie, bez oglądania się za siebie, bez żadnej "nerwacji" i odpowiedzialności. Byliśmy pod wodą właśnie prawie 2,5 godziny na dużych twinach i to wcale nie szuwarowo.

papaj napisał(a):....i te porownanie z nartami, moim zdaniem nie bylo do konca trafione, u nas na wyciagach na godzine wydajesz moze 5 zł bo 5 minut zjezdzasz a 55 minut stoisz w kolejce zeby wyjechac na gore :d:d - wiec co taniej wychodzi :P


Cholera o tym nie pomyślałem. :lol:

papaj napisał(a): A tak pozatym mysle ze bylo spoko, mysle ze mozna bylo tez pokazac urywek filmu z basenu z hokejem, co by jeszcze bardziej zaciekawilo ludzi (tak przynajmniej mi sie zdaje) ze nawet na basenie moze byc niezla zabawa a nie tylko plywanie od sciany do sciany.


Święte słowa i doskonały pomysł. Myślę, że na następny raz, uruchomimy też filmiki.

papaj napisał(a):Przy moim stoliku siedzial wlasnie prezes Spaeloklubu z bielska - dalem mu znac ze takie cos sie bedzie odbywalo, z checia sie pojawil


No to super! Może coś uda się razem zorganizować? Jakiś spływ abo co? Pamiętasz? Niedawno rozmawialiśmy o tym a do wiosny już niedaleko.

papaj napisał(a):P.S.
Nie wiem czemu przy kazdym lekkim zabarwienu patrzyles na mnie, nie rozumiem tego :P


Bo Ty się najfajniej zabarwiałeś :lol:

Adam napisał(a):Rysiu było było ok powiem więcej było bardzo ok ;)


Adaś! A gdzie żeś Ty się zakamuflował, że Cię nie było widać? :shock:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Spotkanie z nurkowaniem - Klub GRAWITACJA 12.12.2011 - 2

Postprzez Adam » wtorek, 13 grudnia 2011, 11:16

Ryszard Szwajcer napisał(a):Adaś! A gdzie żeś Ty się zakamuflował, że Cię nie było widać?

Rysiu, mój szpieg z Krainy Deszczowców założył tam pluskwę i miałem wszystko online w domu :lol:
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Spotkanie z nurkowaniem - Klub GRAWITACJA 12.12.2011 - 2

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 13 grudnia 2011, 11:19

No tak... Tego się nie mogłem spodziewać :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Spotkanie z nurkowaniem - Klub GRAWITACJA 12.12.2011 - 2

Postprzez Adam » wtorek, 13 grudnia 2011, 11:24

Jeszcze nie raz Cię zaskoczę .... bądź czujny ;)
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Spotkanie z nurkowaniem - Klub GRAWITACJA 12.12.2011 - 2

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 13 grudnia 2011, 11:27

W to akurat nie wątpiłem nigdy Adaś! :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Spotkanie z nurkowaniem - Klub GRAWITACJA 12.12.2011 - 2

Postprzez papaj » wtorek, 13 grudnia 2011, 13:19

mowisz 2,5h - to na prawde niezle, bedzie trzeba to przetestowac :D:D sprawdzic wlasne mozliwosci (ostatnio miedzy nami bylo jakies 40 barow roznicy - ale popracuje sie nad tym :D:D)
papaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 133
Dołączył(a): sobota, 2 kwietnia 2011, 21:43
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Spotkanie z nurkowaniem - Klub GRAWITACJA 12.12.2011 - 2

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 13 grudnia 2011, 15:15

weź również pod uwagę, że masakrującą różnicą w zużyciu powietrza jest gdy idziesz sam lub z kimś, kto jest idealnym partnurem a idziesz z całą ekipą, gdzie wszyscy są wszędzie :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Spotkanie z nurkowaniem - Klub GRAWITACJA 12.12.2011 - 2

Postprzez Adam » wtorek, 13 grudnia 2011, 16:09

Ryszard Szwajcer napisał(a):weź również pod uwagę, że masakrującą różnicą w zużyciu powietrza jest gdy idziesz

Albo jak dojdziesz pod wodą :lol:
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Poprzednia stronaNastępna strona

  

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron