Fundacja psów ratowniczych zaprasza na Treking



  

Fundacja psów ratowniczych zaprasza na Treking

Postprzez Quattro » czwartek, 29 grudnia 2011, 00:28

Witam
Zapraszamy wszystkich chętnych wraz z swoimi czterolapiatymi - psimi przyjaciółmi na noworoczny treking, który odbędzie się 7 stycznia. Start o godzinie 10.30 spod parkingu przy hotelu Zimnik w Ostrym. Po udanym spacerze w ramach dodatkowej rozrywki przewidziane jest ognisko z pieczeniem kiełbaski dla siebie i dla psów. Prosimy o zabranie stosownego prowiantu.
Szczegóły znajdują się http://fundacjapsowratowniczych.org/dziania-fundacji/dziaania-fundacji/item/81-aktywne-cztero%C5%82apy.html.

W razie pytań z chęcią udzielę odpowiedzi.
Quattro

 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 6 kwietnia 2011, 21:10

Re: Fundacja psów ratowniczych zaprasza na Treking

Postprzez Ryszard Szwajcer » czwartek, 29 grudnia 2011, 11:19

Rozmawialiśmy ostatnio na stoku z naszymi nurasami Agnieszką i Piotrem, którzy właśnie nie tylko posiadają psy ratownicze ale ostro działają w temacie ratownictwa i edukacji oraz szkolenia i zrozumienia psiej natury.

W czasie trekingu z własnym psiakiem,nie tylko będziemy mogli się z nim przespacerować w urokliwym miejscu Beskidów, lecz także dowiemy się na specjalnie przygotowanych przystankach sporo o tym, jak wychowywać, jak rozumieć i jak uczynić swojego psa naszym prawdziwym i posłusznym przyjacielem.
Ja praktycznie jestem bardzo mocno zachęcony do takiego spotkania choć nie wiem, czy my- grubasy (ja i moja "piesa", która za chwilę będzie ważyła tyle co ja), damy radę. Podobno są też przypadki, że jedni sobie idą z psami, drudzy się kulają, więc chyba dam radę...

Ja z przyjemnością przyjadę. Choćby dlatego, ze później będzie żarło z ogniska! :lol:
Może zrobimy wspólny, Edenowy wypad z naszymi czterołapami?

Darek- jak tam Dino? pogadaj i może chce iść na fajowy spacer z moją mocno zapasioną samiczką?
Sławek - nam się będą nasze piesy deczko pewnie myliły imionami ale kolorystycznie jakoś chyba damy radę?
Kto ma jeszcze jakiegoś piesowatego czworonoga w domu?
Może być chyba całkiem wesoło...

A więc na treking ze swoimi czworonogami, pod okiem fachowców, wybierają się:
1. Rychu +Żaba + Sara ( Tylko Sara ma 4 łapy, żeby nie było, też zmierza do setki!)
2. Jarek +Renia + "astmatyk" ( nie wiem jak się wabi ale znam już historię choroby)
3. Sławek + Sara i cholera wie kto jeszcze z dwunożnych i dwurękich ( Sara, żeby było jasne to tylko piesa Sławka!)
4. Darek 1 + Ela + mistrz ceremonii Dino
5. Agnieszka + Janusz + Kuba + szalona Tira
6. Agnieszka O. + "flokati" Sparki
Ostatnio edytowano piątek, 30 grudnia 2011, 11:21 przez Ryszard Szwajcer, łącznie edytowano 4 razy
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Fundacja psów ratowniczych zaprasza na Treking

Postprzez Jarek » czwartek, 29 grudnia 2011, 12:51

A długi ten spacer ? bo mój pies ma astmę... wiem, wiem psy nie chorują na astmę , ale mój jest szczególny. (mówię serio)
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Fundacja psów ratowniczych zaprasza na Treking

Postprzez Ryszard Szwajcer » czwartek, 29 grudnia 2011, 13:04

Moja Sara jak zobaczy tylko, że ma gdzieś iść i to o własnych siłach to dopiero dostanie astmę, sraczkę, cieczkę i cholera wie co jeszcze. Na pewno dla niej będzie troszkę weselsze to, że jej pan będzie deptał obok z całym swoim balastem a jest tego trochę.
Z tego, co rozmawiałem z Piotrem i Agnieszką, to spacer z psami jest naprawdę laitowy i ni ma żadnego problemu, żebym się zmachał i udusił. A komu jak komu ale mnie ruch na pewno się przyda. Przy okazji zrobię dobrze mojej piesy :lol:
Bo dawno nie była na spacerze, poza ogrodem.

Myślę Jarku, że damy radę. Nasze psiaki również. No to co? Dotrzymasz mi towarzystwa?
Bierzemy też nasze żony czy zostawiamy je,bo ktoś musi zostać w domu jak nie będzie naszych umiłowanych czworonogów? :lol:
A co reszta naszych posiadaczy czworonogów?

.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Fundacja psów ratowniczych zaprasza na Treking

Postprzez Jarek » czwartek, 29 grudnia 2011, 13:23

Psa i żonę , :? hm , no nie wiem , no dobra , idę , :roll:
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Fundacja psów ratowniczych zaprasza na Treking

Postprzez Sławek » czwartek, 29 grudnia 2011, 13:50

Ja i Sara na pewno, a co do pozostałych "czworonogów" to ni wim :lol:
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Re: Fundacja psów ratowniczych zaprasza na Treking

Postprzez Ryszard Szwajcer » czwartek, 29 grudnia 2011, 14:14

No to się zaczyna tworzyć czołówka.
Ja chyba też zatem wezmę swoją żonę, gdy tylko wyrazi taką chęć oczywiście, bo tam możemy się nieźle umorusać a ona tego wyjątkowo nie lubi ;)

Zauważyliście, że Darek jakoś tak dziwnie zamilkł w tym temacie?
Może nie może?
Sobie poradzić z Dinem ? :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Fundacja psów ratowniczych zaprasza na Treking

Postprzez Sławek » czwartek, 29 grudnia 2011, 14:17

No teraz jak napisałeś że można się umorusać to pewnie Dino za żadne skarby świata nie ruszy się z domu :lol:
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Re: Fundacja psów ratowniczych zaprasza na Treking

Postprzez Ryszard Szwajcer » czwartek, 29 grudnia 2011, 14:28

Dino jest psem wyścigowym. Niskie zawieszenie, niskoprofilowe kapcie...
Bez dwóch zdań może sobie połechtać podwozie.
Ale w końcu po co niby ma Darka?

reg.jpg
reg.jpg (44.32 KiB) Przeglądane 4237 razy



I jeszcze strona internetowa naszych nurasów, którzy ponad wszystko umiłowali swoje psy i robią z nimi kupę dobrej roboty:
http://www.fundacjapsowratowniczych.org/
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Fundacja psów ratowniczych zaprasza na Treking

Postprzez Darek1 » czwartek, 29 grudnia 2011, 23:20

Prosię o zapisanie mnie,Eli i Dinulca. :D
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Następna strona

  

Powrót do Spotkania z Przyjaciółmi EdenSport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron