Spotkanie z przyjaciółmi EdenSport 3 VI 2011



  

Spotkanie z przyjaciółmi EdenSport 3 VI 2011

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 14 maja 2011, 22:51

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie, organizowane w rozpoczynającym się właśnie cyklu
"Spotkania z przyjaciółmi EdenSport".

Spotkanie odbędzie się w dniu 3 czerwca 2011r. o godzinie 17.00

Ideą tych spotkań, jest zapraszanie naszych przyjaciół, którzy zajmują się bardzo ciekawymi rzeczami, mają rewelacyjne pasje lub hobby, uprawiają ciekawe i ekscytujące sporty i co najfajniejsze, są w tym naprawdę dobrzy.

Na pierwsze spotkanie w tym cyklu, zaprosiłem kolegę- Pawła Kubicę z zaprzyjaźnionej, sportowej i równie jak nasza "odjechanej" firmy FUN SPORT, zajmującej się głównie szkoleniem kitesurferów, windsurferów oraz posiadającej swoje sklepy ze sprzętem do pływania oraz sprzętem do zimowych szaleństw.
Paweł Kubica i Krzysiek Polakow wraz z Moniką Machowską–Kubica tworzą fantastyczny team, który przez całe lato szaleje w swoich bazach w Jastarni oraz Juracie na deskach z żaglami oraz z latawcami, w zimie natomiast, mają swój sklep, serwis oraz szkołę narciarską i snowboardową.
Posiadają również swoje miejsce i bazę nad zbiornikiem Łąka koło Pszczyny, które od wielu lat odwiedzamy ze swoimi deskami i żaglami.

Na spotkaniu Paweł podzieli się z nami swoją pasją, doświadczeniem i fantastycznymi przygodami, oraz postara się nas zarazić nieco innymi sportami, niż nurkowaniem, które bedziemy mogli wykorzystać, gdy tylko troszkę zawieje.

Ponieważ FUN SPORT TEAM organizuje też od wielu lat zimowe wyjazdy na deski i narty a także letnie wyjazdy na kit'y w różne rejony świata w tym również do Egiptu, spróbujemy połączyć nasze pasje oraz plany wyjazdowe żeby kolejne, wspólne wyjazdy nurkowe naszych nurasów i ich rodzin np. do Egiptu, stały się jeszcze ciekawsze i bardziej ekscytujące.

Pierwsze "Spotkanie Z Przyjaciółmi" zatem, już 3 czerwca od godz. 17.00!

Wszystkich naszych nurasów, nuraski oraz przyjaciół i rodzinki zainteresowane czynnym, choć nieco innym niż nurkowanie spędzaniem wolnego czasu nad wodą i nie tylko, zapraszamy serdecznie na spotkanie i posłuchanie czegoś, co może wprowadzić wiele fantastycznych nowości w naszym życiu.
Załączniki
Windsurfing.JPG
Windsurfing.JPG (16.36 KiB) Przeglądane 3614 razy
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Spotkanie z przyjaciółmi EdenSport 3 VI 2011

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 31 maja 2011, 21:46

Ze względu na przypadek losowy, spotkanie z Pawłem i Krzyśkiem musi być przesunięte na inny termin.
Jutro otrzymam odpowiedź, czy uda się wpaść w tym dniu na nasze spotkanie Markowi Rokowskiemu, który od lat organizuje wyprawy w najdalsze zakątki świata.
Mam nadzieję, że wpadnie do nas w piątek i zarazi nas swoją pasją podróżowania po świecie, przedstawiając swoje zdjęcia i opowiadając o swoich przygodach w odległych krajach.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Spotkanie z przyjaciółmi EdenSport 3 VI 2011

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 3 czerwca 2011, 13:37

Dzisiaj na spotkaniu będziemy omawiać wyprawę do Egiptu.
Wszystkich zainteresowanych najbliższym i kolejnymi naszymi wyjazdami zapraszam na spotkanie.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Spotkanie z przyjaciółmi EdenSport 3 VI 2011

Postprzez Jarek » piątek, 3 czerwca 2011, 14:03

Ryszard Szwajcer napisał(a):Ze względu na przypadek losowy, spotkanie z Pawłem i Krzyśkiem musi być przesunięte na inny termin.
Jutro otrzymam odpowiedź, czy uda się wpaść w tym dniu na nasze spotkanie Markowi Rokowskiemu, który od lat organizuje wyprawy w najdalsze zakątki świata.
Mam nadzieję, że wpadnie do nas w piątek i zarazi nas swoją pasją podróżowania po świecie, przedstawiając swoje zdjęcia i opowiadając o swoich przygodach w odległych krajach.


Powiedz jeszcze że Rokuś jest pilotem, i to nie byle jakim. Facet rzeczywiście jest ciekawy, warty poznania i wysłuchania.
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Spotkanie z przyjaciółmi EdenSport 3 VI 2011

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 3 czerwca 2011, 14:57

A ja tego jeszcze nie powiedziałem ani nie napisałem?
Upssss :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Spotkanie z przyjaciółmi EdenSport 3 VI 2011

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 4 czerwca 2011, 16:53

Spotkanie przebiegło sympatycznie.
Z Edenu wyszliśmy po 21 i tak na dobrą sprawę, to w takim towarzystwie można było siedzieć nawet całą noc. :D
Sporo spraw związanych z wyjazdem do SHS zostało wyjaśnionych na spotkaniu, choć przed samym wyjazdem na pewno spotkanie związane z naszą wyprawą powtórzymy, żeby omówić pozostałe szczegóły.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg


  

Powrót do Spotkania z Przyjaciółmi EdenSport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron