Spotkanie przed wyjazdem do Egiptu - 12.08.2011  

Spotkanie przed wyjazdem do Egiptu - 12.08.2011

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 29 lipca 2011, 21:38

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy jadą z nami do Egiptu na spotkanie organizacyjno-informacyjne, które odbędzie się w dniu
12 sierpnia (piątek) 2011r. o godzinie 17.30Na spotkaniu będziemy gościć właścicielkę bazy nurkowej SINAI COLLEGE, do której się udajemy na nurkowania.
Ponieważ sporo osób pyta, czy będzie można się z kimś przybrać do samochodu na lotnisko, żeby każdy nie musiał jechać swoim samochodem, na spotkaniu będzie możliwość właśnie zorganizować wspólny transport.
Ustalimy też wiele ważnych spraw, które warto wiedzieć przed wyjazdem oraz dowiemy się, jak przygotować swój sprzęt a także ile rzeczy koniecznie spakować a co pozostawić lepiej w domu.

W czasie naszego pobytu w Sharm El Sheikh, będą z nami w hotelu mieszkać oboje właściciele bazy Sinai College, czyli Romanio oraz Dorota, która jako wieloletnia mieszkanka Sharm El Sheikh, zaoferowała swoją osobę jako nasza przewodniczka zarówno pod wodą, jak i na lądzie.
Przy takiej obstawie jest bardzo realna możliwość, że uda się nam zwiedzić wszystko, co naprawdę warte jest zwiedzenia w SHS.
Zapraszamy na spotkanie wszystkich, którzy wyjeżdżają z nami teraz oraz tych, którzy dopiero zamierzają wyjechać na kolejną wyprawę.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

  

Powrót do Nasze spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron