KITE BUGGY w EdenSport!



  

KITE BUGGY w EdenSport!

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 31 lipca 2011, 13:38

Letni miesiąc, który został właśnie ochrzczony jako LIPCOPAD, jak sama nazwa wskazuje nas nie rozpieszcza.
W ten weekend zrezygnowaliśmy z nurkowania, latawców i innych szaleństw, które wymagają w miarę fajnej pogody, ponieważ każda fajna zabawa aby faktycznie była fajna, powinna przebiegać w sprzyjających warunkach atmosferycznych a te są po prostu paskudne.
Żeby nie było jednak, że się nudzimy, bo przecież "Z nami nuda się nie uda", Oskar zabrał się za dłubanie w warsztacie z niepierworodnym zamysłem, coby tutaj jeszcze wykombinować i zmajstrować, żeby było jeszcze bardziej fajnie, jak już w końcu przestanie lać ( w co coraz częściej powątpiewamy).

No i wymyślił!!!

Właśnie spod ręki Oskara wyszedł pierwszy KITE BUGGY, który wspólnie z rosnącą grupą naszych Edenowych latawcowych, będziemy zdzierać do oporu!
Myślę, że zabawa będzie przednia co potwierdzą wszyscy, którzy będą chcieli wraz z nami zakosztować zabawy na trójkołowcu, ciągniętym przez latawiec.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wygląda dość okazale, jest mocny i wygodny.
Nic, tylko czekać na pogodę i wiatr, no i na lotnisko!

W głowie Oskara kiełkują już nowe pomysły, w tym również do wykorzystania w zimie.
Ale na to jeszcze czas. Myślę, że jak sezon nurkowy się zacznie powoli kończyć, to do takiego wspólnego świrowania będzie nas od groma, bo coś robić trzeba a nudzić się nie jest w naszej naturze.
Ponieważ jesień sprzyja wiatrom ( ale to zabrzmiało... :lol: ), to i latawców, i puszczaczy owych czuję u nas znacznie przybędzie.
Jak już wyćwiczymy sobie obsługę samych latawców, to zacznie się kolejna zabawa!
na przykład taka :)
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: KITE BUGGY w EdenSport!

Postprzez Andrzej » niedziela, 31 lipca 2011, 19:27

Oskar naprawdę SZACUN :ugeek: :D testujemy przy pierwszych sprzyjających warunkach :D
Myślę, że jesień i zima będzie sprzyjała pomyślnym wiatrom na lotnisku w bielsku co spowoduje, że będzie nas coraz więcej :D
A tak bawiliśmy się rok temu :) :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Andrzej

Avatar użytkownika
 
Posty: 126
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 17:14
Lokalizacja: Zabrzeg


  

Powrót do Sprzęt / Technika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron