Nasze zdjęcia



  

Nasze zdjęcia

Postprzez admin » niedziela, 15 maja 2011, 21:44

W tym dziale będziemy prezentować nasze zdjęcia, wykonane podczas wyścigów z wiatrem, przy użyciu Kit'ów i innych konstrukcji latawców.
admin

Administrator
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 16 marca 2011, 14:41

Re: Nasze zdjęcia

Postprzez manfly » środa, 1 czerwca 2011, 10:23

No to będę pierwszy.

Może pierwsze kilka słów o mnie i krótka historia o moim lataniu, a że nie lubię pisać sam osobie to poniżej co inni pisali o mnie.
A wszystko zaczęło się w 2007 roku:

Obrazek

Na chwilę obecną z różnych powodów moje latawcowanie zostało zakończone. Poniżej kilka zdjęć podczas zabawy z latawcem Ozone Manta 12 m2

Obrazek

Obrazek

Obrazek
manfly

 
Posty: 126
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2011, 16:32

Re: Nasze zdjęcia

Postprzez Ryszard Szwajcer » środa, 1 czerwca 2011, 13:10

Mariusza poznałem kupę lat temu przez internet.
Ja wtedy latałem na paralotniach, oczywiście nurkowałem i robiłem kupę innych rzeczy, oraz kupiłem swój pierwszy, komorowy latawiec.
Niestety. Kompletny brak czasu z mojej strony nie pozwolił nam spotkać się na łąkach i wspólnych skokach za latawcem, ale teraz połączyliśmy już siły i Mariusz dołączył do naszej ferajny!
Mam nadzieję, że tak, jak on zaraził mnie latawcami, to ja zarażę jego... nuraniem i nie tylko, wiec będzie już prawie komplet.
Rowerami go już nie zarażę, bo odwiedził nas ostatnio podczas zabawy z latawcami właśnie na swojej dwukołowej maszynie :lol:
Fajnie, że udaje się powoli zbierać pasjonatów szaleństwa z wiatrem, bo i zabawa jest super i troszkę się człowiek inaczej porusza.
Mam nadzieję że Mariusz kupi sobie znowu swoje skrzydełko i niebawem będzie śmigał z nami :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Nasze zdjęcia

Postprzez Andrzej » środa, 1 czerwca 2011, 21:56

Manfly fajnie że jesteś :) jeszcze się nie znamy ale na pewno musimy się szybko spotkać i pogadać o latawkach.
Zapraszamy do Zabrzega na naszą zieloną łączkę. Myślę, że będziemy już jutro bo zapowiadają jakiś przyzwoity wiaterek :D
Andrzej

Avatar użytkownika
 
Posty: 126
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 17:14
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Nasze zdjęcia

Postprzez manfly » środa, 1 czerwca 2011, 22:51

Mówisz i masz dzwoń (Rysiek ma numer) i wpadam. Chętnie porobię Wam parę fotek jak latacie. Na razie latawki nie biorę do rąk bo wiem że jak wezmę to już po mnie ;) ;) ;) a teraz są inne priorytety ;) ;) ;)
manfly

 
Posty: 126
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2011, 16:32

Re: Nasze zdjęcia

Postprzez manfly » czwartek, 2 czerwca 2011, 12:04

Kolejna seria latawcowych zdjęć

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
manfly

 
Posty: 126
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2011, 16:32

Re: Nasze zdjęcia

Postprzez Patryk » czwartek, 2 czerwca 2011, 12:33

Super! :) musimy kiedyś spróbować pośmigać za kitem na takim wózku :)
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Nasze zdjęcia

Postprzez Ryszard Szwajcer » czwartek, 2 czerwca 2011, 12:49

Patryk napisał(a):Super! :) musimy kiedyś spróbować pośmigać za kitem na takim wózku :)


Bo na tych moich krótkich i grubych nóżkach nie idzie nadążyć za sznurówkami... :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Nasze zdjęcia

Postprzez Sandra » czwartek, 2 czerwca 2011, 17:02

No no niezła zabawa na takim wózku, ale może najpierw nauczę się obsługiwać latawiec :D :D :D
Sandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 20:57
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Nasze zdjęcia

Postprzez manfly » czwartek, 2 czerwca 2011, 18:34

Długo czasu nie będziesz potrzebowała, to jest naprawdę proste ;)
manfly

 
Posty: 126
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2011, 16:32

Następna strona

  

Powrót do Filmy / Zdjęcia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron