Climbing (wspinaczka)



  

Climbing (wspinaczka)

Postprzez olo » sobota, 16 kwietnia 2011, 22:12

Siemanko :D Ludzi którzy wspinają sie lub chcieli by zobaczyć jak to jest i sprobowac tego cudownego sportu :d zapraszam na skałki do klubu Totem :D Pierwsze spotkanie w poniedziałek 18 kwietnia od godziny okolo 15:30 :D
Wszystkie informacje pod nr 509969572 :D Jeżeli ktos zainteresowany niech pisze ze wpadnie 8-)
Ostatnio edytowano wtorek, 19 kwietnia 2011, 10:44 przez olo, łącznie edytowano 3 razy
Nie żyjąc na krawędzi zajmujesz zbyt dużo miejsca.
olo

Avatar użytkownika
 
Posty: 349
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:01

Re: Climbing (wspinaczka)

Postprzez Mrówa » sobota, 16 kwietnia 2011, 22:26

Ja bede na bank
jezeli ktos jeszce ma ochote to eowniez zapraszam :mrgreen:
Mrówa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 6 kwietnia 2011, 17:36

Re: Climbing (wspinaczka)

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 16 kwietnia 2011, 22:39

Myślę, że możemy zmontować ekipę. Już nie raz nasze ludziska walczyły z uchwytami w Totemie, więc jak najbardziej jestem za!
Ponieważ jednak osobiście nie lubię się drapać tam, gdzie mnie nie swędzi, to ja zawsze zabezpieczam, więc jestem do usług :)
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Climbing (wspinaczka)

Postprzez olo » sobota, 16 kwietnia 2011, 22:52

A ja doszedlem do wniosku ze fajnie by bylo z organizowac maly klub niezobowiazujacy taki na telefon ktos ma ochote sie powspinac dzwoni do mnie albo do kogos i organizujemy jakis wypad :D mam nadzieje ze fajny pomysł :d
Nie żyjąc na krawędzi zajmujesz zbyt dużo miejsca.
olo

Avatar użytkownika
 
Posty: 349
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:01

Re: Climbing (wspinaczka)

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 16 kwietnia 2011, 23:02

Pomysł super, choć fajnie by było wrzucać na forum informacje o planowanych wypadach na ściankę, bo zupełnie inaczej jest, jak ktoś wchodzi na forum i może przeczytać, że np. w jakiś tam dzień o jakiejś godzinie spotykamy się na ściance, więc proszę wpisać się na listę, kto idzie z nami.
wtedy masz jasność sytuacji, kto faktycznie będzie. Problemem jest natomiast dzwonić codziennie, kiedy i kto idzie do Totemu.
Tutaj, na forum, za jednym zamachem masz znacznie większą możliwość "spiknąć" fajowe towarzystwo.
Sprawdzone i przetestowane i to naprawdę działa :)
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Climbing (wspinaczka)

Postprzez olo » sobota, 16 kwietnia 2011, 23:06

to tak tez chcialem zdziałac :d haha wiec wpisywac sie kto chetny w poniedzialek na wypad :d
Nie żyjąc na krawędzi zajmujesz zbyt dużo miejsca.
olo

Avatar użytkownika
 
Posty: 349
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:01

Re: Climbing (wspinaczka)

Postprzez Patryk » poniedziałek, 18 kwietnia 2011, 00:43

Zobaczymy jak jutro będzie z czasem i kondycją, bo po dzisiejszych lotach na rowerze boli mnie udo :D chyba trochę przegiąłem :)
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg


  

Powrót do Wspinaczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron