Totem czy Trango



  

Totem czy Trango

Postprzez Sabina » poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 21:54

Z racji tego, że wiem iż kilka razy byliście w Totemie macie jakieś zdanie na jego temat i bardzo chętnie je usłyszę, raczej przeczytam. Też jestem ciekawa co myślicie o Trango. Póki co słyszałam od jednej osoby, że bardziej jej się podobało w Totemie.
Z tego co mi się wydaje to w Totemie cała zabawa wychodzi taniej no ale to nie jest najważniejsze w tym przypadku nawet dla studenta :D
Nie piszę tu absolutnie w celach komercyjnych ale czysto praktycznych :)
Sabina

Avatar użytkownika
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:14
Lokalizacja: Bielsko/Krk

Re: Totem czy Trango

Postprzez Jarek » wtorek, 24 kwietnia 2012, 09:08

W Totemie jest strasznie pod górę ;) , ale fajnie.
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Totem czy Trango

Postprzez Patryk » wtorek, 24 kwietnia 2012, 12:27

Oba te miejsca mają plusy i minusy.

W Totemie jest taniej niż w Trango, ale jest duże zapylenie i kurz, ponieważ magnezja której tam używają jest w proszku. Wszędzie jest biało!
Ogólnie są surowe wykończenia, ścianki bardzo fajne, zarówno na wędkę jak i bouldery.

W Trango jest wszystko ładnie wykończone, są balkony i wszędzie dywany. Ogólnie czyściutko, ponieważ jest zakaz używania magnezji w proszku, wszystko jest w płynie, lub dziwnych granulkach których pochodzenia i stanu skupienia nie znam :D Ścianki na wędkę według mnie dużo lepsze od tych w Totemie. Gorsze wydawały mi się bouldery, być może dlatego, że są piekielnie trudne.

Totem ma swój klimat i na pewno trzeba odwiedzić te dwa miejsca, by dopasować się do któregoś.
Mnie podoba się na obu tych ściankach.
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Totem czy Trango

Postprzez Sabina » wtorek, 24 kwietnia 2012, 13:58

No w Totemie osoba asekurująca nic nie płaci i to jest w sumie duży plus moim zdaniem. W Trango jest niby 5 zł ale 3-4 takie wypady i mamy bilet PKS do Krakowa :D A biorąc pod uwagę moje niewielkie rozmiary wzrostu i wagi :P mogła bym mieć problem przy asekuracji chłopa więc on tam idzie tylko, żeby mnie pilnować :)
Sabina

Avatar użytkownika
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:14
Lokalizacja: Bielsko/Krk


  

Powrót do Wspinaczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron