20/21 sierpnia 2011 - Co robimy?



  

20/21 sierpnia 2011 - Co robimy?

Postprzez Ryszard Szwajcer » czwartek, 18 sierpnia 2011, 12:51

Ponieważ mam nieco zmasakrowaną szczękę przez naszą umiłowaną i nieocenioną Gosię, nie mogę uczestniczyć w nurkowaniach, na które jedzie Sławek z ekipą i włazić do wody w najbliższy weekend. Mam zatem drobne pytanko: Czy macie jakieś propozycje, co możemy robić w sobotę i niedzielę?
Jeszcze leczymy zakwasy w rąziach po ostatnim poniedziałku na "łejkach" i nartach wodnych, wiec proponuję nie wymyślać nic wysiłkowego na ręce bo okazało się, że zakładanie spodni z takimi zakwasami to mały pryszcz w porównaniu z samodzielnym ogarnięciem się w toalecie :lol:
Może jakiś mały rajd rowerowy?
Jakaś wspólna, mała, miła i spokojna wycieczka rowerowa połączona z wizytacją w jakiejś przytulnej lodziarni?
Albo coś inkszego? :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 20/21 sierpnia 2011 - Co robimy?

Postprzez Wito » czwartek, 18 sierpnia 2011, 15:13

Ja się nie poddaje, w sobote mysle że bede atakował Lotnisko w BB.

Prognozy mówią że bedzie pogoda miedzy 11 -17, ok. 5 /6 m/s

O ile oczywiście nie zgarną mnie do roboty :cry:
Wito

 
Posty: 50
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 14:41

Re: 20/21 sierpnia 2011 - Co robimy?

Postprzez Ryszard Szwajcer » czwartek, 18 sierpnia 2011, 15:52

No to może faktycznie latawce?
Tylko nie wiem, czy damy radę już z rękami.

Jakieś inne propozycje?
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 20/21 sierpnia 2011 - Co robimy?

Postprzez Patryk » czwartek, 18 sierpnia 2011, 23:26

20 sierpnia - od godziny 14:00 Jest "JAM" BMX i MTB w Bielsku na Błoniach.
Ogólnie rzecz biorąc nie zabraknie najlepszych riderów z całej Polski. Będą mistrzowie Polski, oraz wielu innych profesjonalnych rowerzystów.
Ja z Oskarem będziemy tam na pewno, szczególnie, że większość to nasi znajomi :)

21 sierpnia - od rana do wieczora, są zawody BMX i MTB na skate parku w Jastrzębiu Zdroju. Tam to dopiero będzie się działo. Walka o pierwsze miejsce i nagrodę pieniężną z roku na rok jest bardziej zacięta i lecą coraz to grubsze triki :) Być może i tam się zjawimy, ale myślę, że tylko popatrzeć, bo przed egiptem nie warto nic narobić :)
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 20/21 sierpnia 2011 - Co robimy?

Postprzez Ryszard Szwajcer » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 09:48

No więc się w ten weekend działo! I to całkiem sporo.
Cała ekipa podzieliła się na kilka mniejszych.
1. Ekipa nurkowała w weekend na Zakrzówku.
2. Ekipa w sobotę zawędrowała się na płytę lotniska z latawcami.
3. Ekipa w sobotę uczestniczyła w imprezie "JAM" BMX i MTB w Bielsku na Błoniach a w niedzielę w imprezie "Jastrzębie Go High, która odbywała się oczywiście w Jastrzębiu.
4. Ekipa biła kilometry na rowerach. W sobotę mała rozgrzewka, czyli jakieś 40km. W niedzielę natomiast udało się, przy równie pięknej pogodzie okrążyć całe Jezioro Goczałkowickie!
Pogoda w weekend dopisała, więc weekend upłynął pod znakiem bardzo czynnego wypoczynku, choć niektóre osoby wspominają o jakichś zakwasach :lol:

W przyszły weekend nurkujemy na Zakrzówku. Ponieważ zaliczamy z ekipą AOWD 30 metrów, będzie to małe przygotowanie dla szczęśliwych posiadaczy tego stopnia do wyjazdu do Egiptu.
Tym wyjazdem już prawie wszyscy teraz żyją i już nie możemy się go doczekać! :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg


  

Powrót do Inne szaleństwa z EdenSport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron