Czy ja się nadaję do nurkowania?



  

Czy ja się nadaję do nurkowania?

Postprzez Ryszard Szwajcer » poniedziałek, 14 października 2013, 13:05

Od bardzo wielu lat, nurkowanie utrzymuje się na światowym szczycie popularności wśród różnych form rekreacji. Pomimo tak wielkiej popularności, jest jeszcze wiele osób, które oglądając podwodne filmy i zdjęcia, marzą o zdobywaniu głębin i rozpoczęciu podwodnej przygody i zwiedzania tego do niedawna niedostępnego dla większości ludzi podwodnego świata.
Jak jednak sprawdzić osobiście, czy w zetknięciu z prawdziwą wodą i nurkowaniem, spodoba się nam nurkowanie i czy na pewno damy sobie pod wodą radę?
Czy potrafimy oddychać z aparatu powietrznego?
Jak to jest, gdy człowiek unosi się w toni, nie odczuwając ciążenia a grawitację można „wyłączyć” jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki?
Czy nurkowanie nie spowoduje u nas zbyt dużego stresu?
Czy ja także mogę przeżyć tą wielką, życiową przygodę, jaką jest dla tak wielu osób nurkowanie?

Są to bardzo częste pytanie wszystkich niezdecydowanych i niepewnych, czy rozpocząć kurs nurkowania.
Prawie każdemu, podoba się nurkowanie.
Jednak nikt do końca nie wie, jak zareaguje jego psychika, podczas prawdziwego zanurzenia.
Najlepiej wtedy skorzystać z możliwości nurkowania zapoznawczego (intro), gdzie pod okiem instruktora można sprawdzić „czy ja się do tego nadaję”?
Przez cały okres zimowy oraz z mniejszą częstotliwością również w lecie, nasze centrum nurkowe prowadzi interaktywne pokazy nurkowania na basenach Podbeskidzia, które właśnie dedykowane są osobom, które chcą spróbować zanurkować pod okiem kadry nurkowej.
Ponieważ jest to forma reklamy i zaprezentowania nurkowania jako formy rekreacji dla każdego, pokazy na basenach prowadzimy dla zainteresowanych w formie bezpłatnej.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

  

Powrót do Pytania nurkowe i odpowiedzi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron