4.05.2011, Spotkanie nurasów w EdenSport



  

Re: 4.05.2011, Spotkanie nurasów w EdenSport

Postprzez IWONA » środa, 4 maja 2011, 16:49

Jarek napisał(a):No termin taki se :cry: , środek tygodnia i to po długiej labie.

Termin zupełnie "nie se", ale do zobaczenie jutro (może) :P
IWONA

 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 17 kwietnia 2011, 00:08

Re: 4.05.2011, Spotkanie nurasów w EdenSport

Postprzez Patryk » środa, 4 maja 2011, 18:21

IWONA napisał(a):
Jarek napisał(a):No termin taki se :cry: , środek tygodnia i to po długiej labie.

Termin zupełnie "nie se", ale do zobaczenie jutro (może) :P



Iwona ale to dzisiaj! :)
Spotkanie trwa, jest około 30 osób i cały czas rozmowa się kręci. Na kanapach pełno, ale nie poddajemy się! :)
Około 30 osób, bo bez przerwy ktoś dochodzi :)
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 4.05.2011, Spotkanie nurasów w EdenSport

Postprzez IWONA » środa, 4 maja 2011, 19:46

Cóż, mam teraz bliżej na Zakrzówek niż do Edenu :roll:
A jutro będę w pracy, a wtedy mam bliżej do Edenu (a swoją drogą, kto wymyślił taką nazwę dla miejsca, które nijak nie kojarzy się z rajskimi rozkoszami a raczej z mękami piekielnymi) :twisted:
IWONA

 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 17 kwietnia 2011, 00:08

Re: 4.05.2011, Spotkanie nurasów w EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » środa, 4 maja 2011, 22:34

Na wspólne dysputy edenowych nurasów, stawiło się w komplecie ponad 30 kompanów wraz z naszymi uwielbianymi białogłowami.
A i wyszły przeto pierwsze poważne mankamenty naszej sali kanapowej.
Ponieważ wielość ludków naszych kochanych przekroczyła znacząco pojemność kanap, część sali prowadziła dysputy w mało wygodnej pozie, okrutnie sprzyjającej żylakom, za co uprzejmie przepraszam.
Musimy zmarszczyć nasze czoła i wydumać wspólnie, cóżby można było jeszcze uczynić aby poprawić ten stan rzeczy i mieć gdzie spocząć wygodnie, na kolejnym spotkaniu.
Gaworzeniu wspólnemu końca nie było a i tematów poruszonych było bodaj ze sto, czasami nawet zapodanych znienacka i do tego naraz i do kupy.
Całość gawiedzi ucieszyła się okrutnie, gdy na stole ( i tu do edenu napomknąć nie pominę, o które to znaczenie słowa zabiegała białogłowa nasza, Iwoną zwana), wylądował pyszny co palce lizać wypiek naszej jeszcze nie nuraski ale jakże bardzo już naszej - Asi.
Jużem za pacholęcia nauczonym był, iż takowe smakołyki niebiańskimi się zowie, gdy smak iście rajski przypominają.
Dumam, iż strapienie tudzież niepewność rajskiego nazewnictwa dotyczącą, rozwiałem na cztery wiatry, smakowitość tegoż ciasta Asi opisując.
Zaskoczenie moje było wielkie, gdy nasi kamraci Sławko i Adaśko z odzieniem w nasze herby przyozdobionym, na salony weszli. Już nie będziem niczym szmaciarze obcych barw nosić, boć od dnia obecnego mamy już swoje, i to w nasze herby zaopatrzone. Chwała naszym kamratom za ten miły niespodzianek!
Dysputy trwały długo i nawet panujący wszędy obezwładniający ziąb nie wytrącił nikogo z rozumu, co dobrze wróży nawet na zimę.
Wiele nurkowców i nurkowaczek nas odwiedziło a i po latach wielu zawitali do nas także ci, którzy zaskoczyli miło nawet naszych najznamienitszych optymistów. Pozdrawiam tutaj takowoż naszego kamrata Teddy' ego, któren po wielu latach światowych wojaży, w końcu zawitał i w nasze progi, czem uśmiech na mej wiecznie skrzywionej gębie rozbudził.
Wielu nie udało się przybyć na nurkowe nasze klachy, choć zaprawdę nic straconego powiadam Wam, boć i to najpierwsze ruszenie było a ilość znamienitych szabelek stanowi o tem, że takie pospolite imprezowanie warto będzie niebawem powtórzyć.

I ja tam byłem, miód i wino piłem, A com widział i słyszał, w księgi umieściłem. :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 4.05.2011, Spotkanie nurasów w EdenSport

Postprzez Patryk » środa, 4 maja 2011, 22:56

Zdjęcia ze spotkania z mojego aparatu są już na stronie w naszej galerii! :)
Zapraszam do oglądania.
http://www.edensport.pl/spotkanieklub.html
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 4.05.2011, Spotkanie nurasów w EdenSport

Postprzez Adam » czwartek, 5 maja 2011, 10:38

Ryszard Szwajcer napisał(a):Zaskoczenie moje było wielkie, gdy nasi kamraci Sławko i Adaśko z odzieniem w nasze herby przyozdobionym, na salony weszli. Już nie będziem niczym szmaciarze obcych barw nosić, boć od dnia obecnego mamy już swoje, i to w nasze herby zaopatrzone. Chwała naszym kamratom za ten miły niespodzianek!

Ku chwale Edenu ;)
P.S. Kiedy lali miód i wino? Znów mnie najlepsze minęło :shock:
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: 4.05.2011, Spotkanie nurasów w EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » czwartek, 5 maja 2011, 11:00

Bozafczsześnnnieżeźcieposzszszli... :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 4.05.2011, Spotkanie nurasów w EdenSport

Postprzez Darek1 » czwartek, 5 maja 2011, 11:46

Ryszard Szwajcer napisał(a):Bozafczsześnnnieżeźcieposzszszli... :lol:

Rysiek,całkowicie się z Tobą zgadzam.Lepiej bym tego nie ujął. :mrgreen:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: 4.05.2011, Spotkanie nurasów w EdenSport

Postprzez Mateusz Buzek » czwartek, 5 maja 2011, 22:50

Rysiek - mama (Asia) w Eden - (w "niebo"-wzięta).:D
Ten wyjazd do Wisły i spotkanie z "nurasami" było fantastyczne!
Dużo nam dało to spotkanie "NA KANAPACH"- tematy poruszane na spotkaniu od tej strony Waszych doświadczeń dużo uczą - a ja chętnie słucham :) uczę się od najlepszych !
pozdrawiam
Mateusz z rodziną
DLA ŚWIATA JESTEŚMY TYLKO LUDŹMI - DLA LUDZI KTÓRYCH RATUJEMY JESTEŚMY CAŁYM ŚWIATEM
Mateusz Buzek

Avatar użytkownika
 
Posty: 47
Dołączył(a): środa, 6 kwietnia 2011, 16:54
Lokalizacja: Cieszyn

Re: 4.05.2011, Spotkanie nurasów w EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » czwartek, 5 maja 2011, 23:32

Pozdrówka dla Asi i Mariusza!
Mam nadzieję że choć troszkę zarazili się naszą atmosferą i towarzystwem :)
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Poprzednia strona

  

Powrót do Nasze spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości

cron