Paintball z EdenSport- 21 października 2012



  

Re: Paintball z EdenSport- 21 października 2012

Postprzez Jarek » poniedziałek, 22 października 2012, 10:13

Tjaaak, Ty się drogi Ryszardzie nie wymawiaj kobietami , że długodystansowo i tak dalej, pyk pyk, pach pach, i coś w tym rodzaju, marna rozgrzewka i nie lepsza szybkostrzelność. :lol:
Liczyła się żelazna konsekwencja, dyscyplina, duch bojowy, skuteczność i pomysłowość (skrzynka Zwierza ... majstersztyk). :twisted:

Lulka napisał(a):Po obiecankach tego co zrobicie z jeńcami nasze kobiety same chcialy przegrać

Lulka, czy Ty na pewno przyszłaś postrzelać ?

A tak ogólnie to zabawa była super, dawno się tak nie wyhasałem pozytywnie i żeby uciąć dyskusję o roli kobiety na wojnie , to nie wiem czy częściej zarobiłem kulkę od faceta czy od kobitki.

Kurde człowiek jak se tak postrzela do bliźniego od razu lepiej się czuje. ;)
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Paintball z EdenSport- 21 października 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » poniedziałek, 22 października 2012, 10:27

Musze Ci powiedzieć Jarku, że jako podobno 100% facet, schowałem się oczywiście w najgłębszej dziurze i siedziałem po cichutku aż cała awantura ustanie, kulki przestaną świstać koło uszu opadnie pył i adrenalina, przez którą chyba ustrzeliłem w końcu kogoś ze swoich i to nie raz.
Później, po wszystkim, po prostu niczym kapitan schodzący ostatni z mostka, chciałem wyjść jako zwycięzca ale kobiety jednak tym razem nie dały rady w walce z przeważającymi siłami wroga. Jako martwy kapitan fatalnie by wyglądało moje "schodzenie z mostka", wiec trzeba się było dobrze schować i przeczekać :lol: Później schodziłem jako prawie ostatni ale z całą skórą. Tylko nie wiem, dlaczego mnie dzisiaj tak napierniczają łydki, po których obrywałem?!

Jednak jak już sobie tak siedziałem cichutko schowany w czeluściach przepastnych śmieci w najciemniejszej jamie, to spozierałem na nasze kobitki i muszę z uznaniem przyznać, że były wyjątkowo dzielne, powabne w tej walce i mocno zachęcające... cokolwiek to nie znaczy. A jak kucały, to tak fajnie te kurde spodnie opinaly te... i w ogóle...
Słowem, walczyły jak lwice, nie oddając żadnego miejsca bez zaciętej walki o każdy centymetr powierzchni. Byłem i jestem z nich dumny :mrgreen:

Lulka- gdybym to ja wcześniej wiedział, to ja bym być może nieco inaczej wszystko rozegrał i niczym kapitan z Costa Concordii zaprosił Ciebie do mojego bezpiecznego schronienia, gdzie i nawet góra (ta część do igraszek)tapczanu się znalazła a świat? Niech się morduje i zabija... :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Paintball z EdenSport- 21 października 2012

Postprzez Jarek » poniedziałek, 22 października 2012, 10:50

I prawda wyszła na jaw :D
Kiedy strzelamy się znowu ?
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Paintball z EdenSport- 21 października 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » poniedziałek, 22 października 2012, 11:09

Nawet nie wiesz, ile miałem właśnie w tej sprawie telefonów już wczoraj. :D
Znaczy naprawdę się podobało i dobrze, bo właśnie o to chodzi!
Od tego tygodnia ma się poważniej zepsuć pogoda, wiec myślę, że będziemy powoli uciekać pod dachy.
Teraz tak, jak ustalaliśmy wcześniej, raczej zorganizujemy gokarty, bo sporo osób tez już o to pyta.
Później cały czas chodzą za mną nasze "oldschoolowe szmaty", czyli może przewietrzymy trochę nasze glajty na jakiejś niewielkiej górce?
Jarek- co ty na to?
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Paintball z EdenSport- 21 października 2012

Postprzez Patryk » poniedziałek, 22 października 2012, 13:04

Zdjęcia z Paintballu są już i na stronie o tutaj Galeria EdenSport
i na naszym Edenowym facebooku :)
Zapraszam! :)
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Paintball z EdenSport- 21 października 2012

Postprzez Jarek » poniedziałek, 22 października 2012, 14:56

Ryszard Szwajcer napisał(a):Później cały czas chodzą za mną nasze "oldschoolowe szmaty", czyli może przewietrzymy trochę nasze glajty na jakiejś niewielkiej górce?

Pomysł bardzo zacny , żeby tylko pogoda się utrzymała. Wróżbici od pogody wieszczą jej załamanie, także musimy kombinować na bieżąco. A Ty miałeś na myśli jakąś konkretną datę ?
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Paintball z EdenSport- 21 października 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » poniedziałek, 22 października 2012, 16:05

Nie mam konkretnej daty w głowie ale na pewno niedziela :)
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Paintball z EdenSport- 21 października 2012

Postprzez tomek_banan » poniedziałek, 22 października 2012, 17:53

Strielanie było superaste (no może pomijając to, że ciężko było usiąść na zadniej części ciała, po powrocie).
I aż tak się baaaaardzo dzisiaj do roboty nie chciało wstać, a iść i siedzieć tam to już wogóle... :(

Na szczęście już po poniedziałku hehe. :lol:

A tak przy okazji, to kiedy Patryku umieścisz jakiś filmik z zapierającą dech akcją na stronie ?


Aha Ryśku,

Jako osobnik nieulegający kobiecym wpływom i namowom, szczególnie na tle ostatniej dyskusji o uległości wobec kobietek, chciałbym wystosować prośbę, która jakoby wyszła ode mnie , o otagowanie Karoliny na Face Book'owych zdjęciach z Edenowej, niedzielnej sztrzelanki.

Oczywiście oświadczam iż nie byłem terroryzowany w tym względzie, a wszystko co napisałem zostało spłodzone z mojej własnej, niewymuszonej inicjatywy
Ostatnio edytowano poniedziałek, 22 października 2012, 18:43 przez tomek_banan, łącznie edytowano 1 raz
I've Got A Bad Feeling About This!
tomek_banan

Avatar użytkownika
 
Posty: 111
Dołączył(a): środa, 30 maja 2012, 10:22

Re: Paintball z EdenSport- 21 października 2012

Postprzez Ryszard Szwajcer » poniedziałek, 22 października 2012, 19:13

Musimy mieć Karolinę w znajomych.
Poszło zaproszenie. Później trzeba będzie nam pomóc pewnie w oznaczeniu niektórych zdjęć, gdzie jest :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Paintball z EdenSport- 21 października 2012

Postprzez Darek1 » poniedziałek, 22 października 2012, 19:17

A o sssoooo bieeega? :shock:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Poprzednia stronaNastępna strona

  

Powrót do Paintball

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron