Uwagi techniczne



  

Re: Uwagi techniczne

Postprzez Jarek » środa, 19 grudnia 2012, 09:35

Sabina napisał(a):A ja wiem, ja wiem, ja wiem, da się tak zrobić żeby nie trzeba się było logować za każdym wejściem na forum.
I da się zrobić tak, żeby wyświetlały się posty od pierwszego nowego w danym temacie.

Dobra, rozwijaj temat. :)
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Uwagi techniczne

Postprzez Sabina » środa, 19 grudnia 2012, 12:28

Sabina

Avatar użytkownika
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:14
Lokalizacja: Bielsko/Krk

Re: Uwagi techniczne

Postprzez Jarek » środa, 19 grudnia 2012, 12:43

Dzięki , ale chyba się będę musiał podszkolić :(
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Uwagi techniczne

Postprzez Ryszard Szwajcer » środa, 19 grudnia 2012, 13:04

Masz niebieskie kosteczki, to w nie klikaj tak długo, aż Ci się pojawi co tam sobie wykombinowałaś :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Uwagi techniczne

Postprzez Jarek » środa, 19 grudnia 2012, 13:16

Sam se klikaj w niebieskie kosteczki złośliwcze. :evil:
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Uwagi techniczne

Postprzez Ryszard Szwajcer » środa, 19 grudnia 2012, 13:21

Toż se klikam! :P
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Uwagi techniczne

Postprzez Oskar » środa, 19 grudnia 2012, 16:34

Sabina napisał(a):http://phpbb3.pl/viewtopic.php?f=52&t=17313

Dobra sprawa ale mamy już trochę zmodernizowane forum i nie chciał bym żeby przy tej zmianie coś się wykaszaniło, kiedyś zastąpiliśmy to zmianą koloru koperty przed nazwą tematu.
Ryszard Szwajcer napisał(a):Masz niebieskie kosteczki, to w nie klikaj tak długo, aż Ci się pojawi co tam sobie wykombinowałaś :lol:

Działa to tak że nieprzeczytany dział podświetla się na niebiesko klikając w niebieską kopertę pojawia nam się spis poddziałów klikając dalej w niebieską kopertę poddziałów system przerzuca nas do pierwszego nieprzeczytanego postu.

Sabina?! chyba nie chcesz nam powiedzieć że za każdym razem czytasz cały wątek :P

Co do logowania to to nie jest aż tak dużo roboty gdyż jest już wgrana opcja zapamiętywania hasła więc wystarczy tylko kliknąć loguj Sabcia Ty leniuchu :D
WELCOME TO MY WORLD, THE WORLD OF EDENSPORT
Oskar

Avatar użytkownika
 
Posty: 742
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Uwagi techniczne

Postprzez Ryszard Szwajcer » środa, 19 grudnia 2012, 16:37

Jak nie czyta całego działu jak czyta od dechy do dechy przy każdej kolejnej odpowiedzi?
To nie trzeba czytać za każdym razem wszystkiego?
Leniuchu jak leniuchu... :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Uwagi techniczne

Postprzez Sabina » środa, 19 grudnia 2012, 19:05

Spoko, nie ma sprawy.
Nie czytam całego wątku. Sprawa wynikłą stąd że całkiem niedawno przenosiliśmy forum na ten sam silnik jaki jest tutaj czyli na phpBB3 i nie byłam zadowolona bo wiedziałam, że wiąże się to z koniecznością logowania się na forum za każdym razem i na początku również nie odnosiło nas do pierwszego nowego postu tylko otwierało się na pierwszej stronie tematu. Okazało się jednak, że kilka poprawek technicznych i oba problemy dało się rozwiązać.
To była moja skromna sugestia, więc proszę nie traktować mnie jak Pani od reklamy na samochodzie :P
Przywykłam po prostu innego sposobu działania for internetowych.
Sabina

Avatar użytkownika
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:14
Lokalizacja: Bielsko/Krk

Re: Uwagi techniczne

Postprzez Jarek » środa, 19 grudnia 2012, 19:23

Sabina napisał(a):To była moja skromna sugestia,

Jak dla mnie to była bardzo cenna sugestia. Dla człowieka nie będącego informatykiem każda taka podpowiedź coś zawsze uczy. (poprzednio przy zdjęciach , pamiętasz ? ) A zapytałem bo na początku istnienia naszego Edenowego forum też kwestia nie przenoszenia do pierwszego nie przeczytanego wątku bywała kłopotliwa. Teraz rzeczywiście jest całkiem fajnie , a może też trochę się przyzwyczaiłem.
Sabina napisał(a):proszę nie traktować mnie jak Pani od reklamy na samochodzie :P

No tu to trochę pojechałaś z tym porównaniem , no nie deczko bardzo pojechałaś :D
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Poprzednia stronaNastępna strona

  

Powrót do DYSKUSJE OGÓLNE / HYDE PARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron