Lato 2013 - kurs paralotniowy z EdenSport



  

Lato 2013 - kurs paralotniowy z EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 15 marca 2013, 08:49

Nie wyszły nam planowane od kilku lat loty zapoznawcze na paralotniach bo pogoda, bo nie ten wiatr, bo kadra szkoleniowa za granicą. w końcu doszliśmy do wniosku, że może podążamy złą drogą i jak się już za coś bierzemy, to bierzmy się może od razu pełną parą?

Na lato tego roku (okres wakacyjny), zaplanowaliśmy zorganizowanie dla naszych nurasów i nurasek podstawowy kurs paralotniowy.
Szkolenie będzie zorganizowane w zaprzyjaźnionej Szkole Paralotniowej ALTI , z którymi to ludźmi dawno dawno temu też miałem zaszczyt pofruwać.

Szkolenie podstawowe, to koszt 800zł.

Ponieważ w kupie raźniej a wśród swoich może być jeszcze do tego wszystkiego znacznie ciekawiej, osoby zainteresowane wspólnym szkoleniem paralotniowym prosimy o wpisanie się na listę.
1. Patryk
2. Oskar
3. Ania
4. Darek J.
5. Ewa B.
6. Kasia N.?


Jesteśmy umówieni z ekipą, z którą lataliśmy dawno, a właściwie bardzo dawno temu, że w trakcie szkolenia podstawowego naszych nurasów, "odpalimy" na stoku szkoleniowym swoje muzealne "szmaty", wygrzebane z domowych i często mocno zapuszczonych czeluści i postaramy się pokazać w praktyce, na czym się onegdaj latało. Postaramy się - to wcale nie znaczy, że się uniesiemy, bo i waga już nie ta co kiedyś i... tory też były krzywe :lol:
Na dzień dzisiejszy na swoich archaicznych skrzydłach, zdecydowali się unieść w powietrze:
1. Rychu
2. Jarek K.
3. Darek Stefanka - co już samo w sobie będzie na pewno widowiskiem
4. Wojtek S.

Czekamy na resztę, która jak na razie siedzi zadziwiająco cicho. No tylko nie mówcie, że nie ciągnie was do latania! :lol:
Załączniki
1.jpg
1.jpg (38.55 KiB) Przeglądane 7401 razy
Ostatnio edytowano wtorek, 26 marca 2013, 23:25 przez Ryszard Szwajcer, łącznie edytowano 4 razy
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Lato 2013 - kurs paralotniowy z EdenSport

Postprzez Jarek » piątek, 15 marca 2013, 08:56

Na szkoleniu podstawowym uczą między innymi że karabinki należy zamykać, zaraz po zapięciu glajchy. Obecnie są produkowane karabinki z auto lock , no ciekawe dlaczego. :lol:
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Lato 2013 - kurs paralotniowy z EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 15 marca 2013, 09:10

Ja też już dawno temu miałem te samozamykające się Stubaje.
Ale jeden mi zawilgł deczko i się "amelinium" (to, co sie nie maluje) chyciło i się coś poźniej wygło :lol:
Wiec będę chyba jednak z normalnymi się wpinał w szmatę.
Ale mając taki problem w powietrzu jak na zdjęciu, to chyba bym lekko zesztywniał... :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Lato 2013 - kurs paralotniowy z EdenSport

Postprzez Sławek » piątek, 15 marca 2013, 10:29

Panowie czy wy aby napewno chcecie to zrobić :shock: Pomni na tegoroczne doświadczenia .... :evil:
W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest.
Sławek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 12:48
Lokalizacja: Bielany

Re: Lato 2013 - kurs paralotniowy z EdenSport

Postprzez Jarek » piątek, 15 marca 2013, 11:53

Ryszard Szwajcer napisał(a):Ale jeden mi zawilgł deczko i się "amelinium" (to, co sie nie maluje) chyciło i się coś poźniej wygło :lol:

Rysiek , ja Ci wierzę że karabińczyk mógł Ci się wygiąć, ale Ty mi uwierz TO NIE OD WILGOCI ! :twisted:
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Lato 2013 - kurs paralotniowy z EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 26 marca 2013, 13:56

Nie od wilgoci? A może to jakaś dożarta wilgoć była? :lol:

Zbiera się nas powoli troszkę. Do kursu doszedł Darek J. a na loty "old boy'ów" doszedł Wojtek S :)
Oj czuję, że będzie mega wesoło na stoku! :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Lato 2013 - kurs paralotniowy z EdenSport

Postprzez Jarek » wtorek, 26 marca 2013, 15:45

Czyli że w Edenie będzie frakcja szmatolotowa :D bardzo by mi to pasowało. A z tymi Oldboyami to pojechałeś :evil: , jaki old ? ja się zapytowuję :evil:
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Lato 2013 - kurs paralotniowy z EdenSport

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 26 marca 2013, 17:19

No młodzieniaszki, to my raczej nie jesteśmy ... ;)
Kurcze na kurs paralotniowy zapisała się Ewa i coraz więcej osób zaczęło pytać o szczegóły. :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Lato 2013 - kurs paralotniowy z EdenSport

Postprzez Jarek » wtorek, 26 marca 2013, 17:22

Oj tam, oj tam, nie liczy się wiek tylko stan techniczny , no może aktualnie niektórzy z nas wymagają małej naprawy "przegubów" , ale mam nieodparte wrażenie że jeszcze wiele przed nami :twisted:
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Lato 2013 - kurs paralotniowy z EdenSport

Postprzez Jarek » wtorek, 26 marca 2013, 17:24

Ryszard Szwajcer napisał(a):na kurs paralotniowy zapisała się Ewa

Ewa będzie zatem zdobywczynią głębin i przestworzy :lol:
A teraz wyobraź sobie pierwsze loty po szkoleniu. Góra Żar, Skrzyczne, ale będzie się działo :D
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Następna strona

  

Powrót do Paralotnie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron