Zaufaj mi! - Jestem inżynierem! :D



  

Re: Zaufaj mi! - Jestem inżynierem! :D

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 22 marca 2013, 21:22

Januuusz- a kopsniesz się w takim razie ze mną do autoryzowanego serwisu VW - Inter Welm w Bielsku - Białej i będziesz przy mnie i moim samochodzie, jak mi będą w tym autoryzowanym serwisie próbowali wymienić ten malutki, pieprzony filterek?
Obiecuję, że po tym, czego będziesz świadkiem i co ujrzysz w końcu na własne oczęta w tymże jak najbardziej autoryzowanym serwisie Volkswagena, będę Cię nieprzerwanie, przez resztę swojego życia odwiedzał w przytułku dla "rozsądnych inaczej" bo tego co zobaczysz na pewno nie zdzierżysz bez poważnej kontuzji psychicznej i konieczności bardzo szybkiej weryfikacji oceny, co jeszcze niedawno myślałeś o autoryzowanych serwisach :)
Nawet w najczarniejszych snach nie przypuszczasz, co może się przytrafić w takich serwisach podczas najprostszych czynności serwisowych a co dopiero przy tak skomplikowanym przedsięwzięciu, jak wymiana filterka w dogrzewaczu silnika. :lol:
No to co? Idziesz na całość i podejmiesz męską decyzję, żeby choć raz w życiu zobaczyć i przeżyć, jak wygląda autoryzowany serwis dla normalnych zjadaczy chleba? :lol: :lol: :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Zaufaj mi! - Jestem inżynierem! :D

Postprzez Jarek » piątek, 22 marca 2013, 22:02

Rysiek, ale ekspresja wypowiedzi, dosadność granicząca z brutalnością, czy to aby nie przesada, "naszego" Janusza narażać aż na takie emocje korzystania z autoryzowanego serwisu ? Po za tym nie ściemniaj mi że Ty tam byłeś. Toż trzeba być rozumnym inaczej by mają lekko używane autko serwisować w tkzw. autoryzowanym :lol:
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Zaufaj mi! - Jestem inżynierem! :D

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 22 marca 2013, 22:04

Ja tam bez Janusza w życiu nie pojadę! :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Zaufaj mi! - Jestem inżynierem! :D

Postprzez Jarek » piątek, 22 marca 2013, 22:23

Ja bym tam nawet z Januszem nie jechał :roll: tylko raz miałem salonowe, nowe auto i musiałem go serwisować w autoryzowanym, i jak po siódmej naprawie zamka klapy tylnej wymieniłem sobie go sam to doszedłem do wniosku że sport tak ekstremalny ja jazda do serwisu autoryzowanego stanowi zbyt wielkie zagrożenie zdrowia psychicznego i postanowiłem przestać, i nigdy do tego nie wracać. :evil:
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Zaufaj mi! - Jestem inżynierem! :D

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 22 marca 2013, 22:37

Właśnie dlatego tak bardzo chcę, nawet kosztem poświęcenia swojego samochodu, żeby Janusz odwiedził ten bielski serwis VW :)
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Zaufaj mi! - Jestem inżynierem! :D

Postprzez Jarek » piątek, 22 marca 2013, 22:42

A co Ci ten bidny Janusz zrobił ?
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Zaufaj mi! - Jestem inżynierem! :D

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 22 marca 2013, 22:43

Jak to co?
Gwiazdorzy,! :lol: :lol: :lol:
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Zaufaj mi! - Jestem inżynierem! :D

Postprzez Jarek » piątek, 22 marca 2013, 22:46

:lol: :lol: :lol:
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Zaufaj mi! - Jestem inżynierem! :D

Postprzez Darek1 » sobota, 23 marca 2013, 07:00

No to teraz poszliście po bandzie. :shock:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Zaufaj mi! - Jestem inżynierem! :D

Postprzez Janusz P » sobota, 23 marca 2013, 07:20

Widzę bardzo nerwowe reakcję,wyluzujcie - wstaje piękny zimowy dzień.
Ja też jestem normalnym zjadaczem chleba,byłem raz w bielskim serwisie Audi,kupiłem litr oleju ,wszystko odbyło się sprawnie .
Janusz P

 
Posty: 506
Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 21:30
Lokalizacja: Bielsko-B/Mlada Boleslav

Poprzednia stronaNastępna strona

  

Powrót do HUMOR / Filmy / Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron