Kurs nurkowania, czyli „od czego mam zacząć nurkowanie"?



  

Kurs nurkowania, czyli „od czego mam zacząć nurkowanie"?

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 3 lipca 2011, 19:11

Kurs nurkowania, czyli „od czego mam zacząć swoją podwodną przygodę”?

Jeżeli czujemy, że podoba nam się pływanie, lubimy wodę a naszym marzeniem jest nurkowanie i podziwianie przepięknej, podwodnej flory i fauny, jest to pierwszy, ale najważniejszy krok do tego, by zdobyć międzynarodowy certyfikat płetwonurka.

Zdarza się, że nie jesteśmy pewni swoich umiejętności, swoich podwodnych odczuć i zastanawiamy się czy nie będziemy mieli jakichś nieprzyjemnych dla nas lęków podczas nurkowania.
W tym momencie, jako Centrum Nurkowe, wychodzimy na przeciw osobom, które chcą spróbować swoich sił pod wodą i zaobserwować, jak zachowają się po zanurzeniu w sprzęcie.

Przez cały rok, nasze Centrum Nurkowe organizuje bezpłatne, interaktywne pokazy nurkowania na basenach całego Podbeskidzia.
To właśnie na pokazach nurkowania, w których czynnie uczestniczą wszyscy chętni do wspólnego nurkowania goście basenu, można przekonać się pod okiem naszych instruktorów, czy nurkowanie spełnia nasze oczekiwania i stanie się naszym sposobem na spędzanie wolnego czasu.
Pod czujnym okiem naszej nurkowej kadry, każda chętna do wspólnego nurkowania osoba, zanurza się pod wodę, aby poczuć rewelacyjny stan nieważkości i uczucie lekkości oraz stan oderwania od codziennych problemów, które pozostały na brzegu.
Bardzo często, zakosztowanie namiastki prawdziwego nurkowania, jaką jest udział w naszych pokazach, kończy się właśnie udziałem w podstawowym kursie nurkowania w naszym Centrum Nurkowym.
Nasza głowa już w tym, aby każdego uczestnika pokazów, nieuleczalnie zarazić nurkowaniem ;)

W czasie kursu nurkowania, zdobywamy nie tylko podstawową wiedzę teoretyczną i uczymy się podstaw nurkowania, lecz również zdobywamy umiejętności praktyczne bezpiecznego i świadomego nurkowania.
Na kursach nurkowania pojawiają się osoby, które w zdecydowanej większości nigdy nie miały kontaktu z nurkowaniem, dlatego zawsze rozpoczynamy kurs od podstaw.
Dopiero dobrze i bezpiecznie przeprowadzony kurs, zapewnia nam nie tylko poczucie bezpieczeństwa pod wodą, ale przede wszystkim swobodną i wspaniałą zabawę, gwarantującą przeżycie rewelacyjnej, podwodnej przygody.
Po zakończonym kursie nurkowania i otrzymaniu międzynarodowego certyfikatu płetwonurka, możemy w pełni świadomie i bezpiecznie nurkować na całym świecie.
Bardzo wiele osób, które skończyły kursy nurkowania w naszym Centrum Nurkowym, przysłało do nas po kolei swoje żony, mężów, dzieci i znajomych.
Teraz nurkują z nami, tworząc wraz z resztą naszych nurasów fantastyczną ekipę EdenSport.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Kurs nurkowania, czyli „od czego mam zacząć nurkowanie"?

Postprzez Darek1 » środa, 20 lipca 2011, 08:46

Eeeee,nuuuuuda,znowu prawdę pisze. :ugeek:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola


  

Powrót do Pytania nurkowe i odpowiedzi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron