Poron(io)ne nasze gderanie :)



  

Re: Poron(io)ne nasze gderanie :)

Postprzez Darek1 » poniedziałek, 12 października 2015, 09:23

To może o czymś normalnym?
30.09.2015-Safaga
Wstajemy jak zwykle normalnie,tzn.04.00.Kacapy walczo,my też-ale z sennością.Trza się sbirać bo dzisiejsze terminy napięte jak plandeka na Żuku.Mamy 3 nury w planie-robię se kanapiczki na cały dzień coby nie zdechnąć zez głoda.Na koniec śniadania wpada jak zwykle-zgadnijcie kto????????????????-i wcale mi nie pieprzy kawy :mrgreen: Po śniadaniu jedziem do mariny i ładujemy się na nasz statek.Płyniemy na Salema-trochę buja,ale co tam-zaprawieni my som.Mnie to nawet buja razem z kiblem.Wielu łodzi na Salemie niema,zanurzamy się,jest spokojnie , bez prądów.Miejsce raczej na refleksje niż robienie jaj.Pięknie było.Potem przepływamy na Shaab Cloud.Jestem tu pierwszy raz-rafa nieduża-w obwodzie może 1,5 km.-dlatego Rysiek przepływa naokoło-my go z Agą śledzimy.Po popołudniowej drzemce uznajem co by trza jednak zanurać :mrgreen: Włazimy do wody,opływamy te rafe.Gorgonie są przepiękne-takich jeszcze nie widziałem.Potem trafiamy na rumowisko koralowców-coś jakby piargi w Tatrach.No i tam se robiom zezdjencia,se leżom ,se maski sciongajom i charkajo do nich-a ja muszę to wszystko fotografować :evil: A potem niejaki Ryszard puszcza bąble i inne kólka a Anita jak ta kaczka dziwaczka na to paczy :mrgreen: Potem znowu zasłużony odpoczynek i płyniemy na Tobia Arba na nocne.Niektórzy denerwują się bardzo-nie powiem nic o Magdzie :D Potem okazuje się że to ona podeszła do wszystkiego z największym spokojem i miała najmniejsze zużycie powietrza.Apotem to się pakujemy i wracamy do sławetnego otelu AMWAJ-gdzie nie zostało dla nas z kolacji praktycznie nic-i w ogle to ziamknienta jest i nima niciego-gdyby nie Karolina to by my żarli cheba swoje pazgnocie-jak niektórzy.To na razisko pa.
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Poron(io)ne nasze gderanie :)

Postprzez Ryszard Szwajcer » poniedziałek, 12 października 2015, 09:58

Oj tam, oj tam Darek! Czepiasz się a sam kopcisz jak ze trzy stare Volkswageny! I to nawet na luzie a co dopiero jak się rozruszasz :lol:
Z ochroną środowiska przeginają na maksa nie od dziś. Nasz prezydent podpisał ustawę o ochronie środowiska, więc tylko czekać, jak zakażą nam palenia węglem w domach, więc górnicy pójdą na zieloną trawkę, bo po co nam węgiel?
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Poron(io)ne nasze gderanie :)

Postprzez Darek1 » poniedziałek, 12 października 2015, 12:41

Porozumienie z UE to podpisała premiera-plan Junckera (dekarbonizacja-na co wpłaciła 8 mld. euro-i pakiet klimatyczny-czemu od dzisiaj mamy droższy prąd)A w Krakowie już od kilku lat nie wolno palić węglem-taką decyzję podjęła Rada Miasta-zresztą kierowana przez PO.A jak zamkniemy nierentowne kopalnie to będziemy se prąd robili i inne takie paląc stare gazety-heeeeej :lol: :lol:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Poron(io)ne nasze gderanie :)

Postprzez Darek1 » wtorek, 13 października 2015, 05:55

Dzińdoberek :D
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Poron(io)ne nasze gderanie :)

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 13 października 2015, 07:49

Dobry- piździernika ciąg dalszy :(
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Poron(io)ne nasze gderanie :)

Postprzez Darek1 » wtorek, 13 października 2015, 11:00

Ale to niemożebne coby jeszcze cieplej nie było :shock:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Poron(io)ne nasze gderanie :)

Postprzez Darek1 » wtorek, 13 października 2015, 12:05

30.09.2015
Rrrrrrrany , jaki ja baran jestem.Nie napisałem o rzeczy naprawdę ważnej i miłej.Przed nurkowaniem nocnym załoga zaprosiła nas na kolację.Było to tradycyjne arabskie posiedzenie , byli wszyscy-od Kapitana po ostatniego ciurę czyli mnie.Specjalnie dla nas złowili i przygotowali ryby oraz inne dodatki żeby nas ugościć i pożegnać.Inicjatorem był mój najlepsiejszy statkowy fumfel-najpierw Abbas,potem Ahmed a tak naprawdę Mohamed.Takie poczucie humoru mają :mrgreen: Było naprawdę bardzo miło i................niektórzy się wzruszyli?Nasza opiekunka powiedziała że jest to niespotykane by tak załoga żegnała ekipę schodzącą na ląd i wracającą do kraju,a wszelkie pytania o zapłatę byłyby wielkim nietaktem.W każdym razie dziękujemy im wszystkim :D
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Poron(io)ne nasze gderanie :)

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 13 października 2015, 17:34

Kolacja była naprawdę smaczna a ja nauczyłem się, że ryby, które wyglądają smakowicie pod wodą, wcale nie są najlepsze na talerzu :)
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Poron(io)ne nasze gderanie :)

Postprzez Darek1 » wtorek, 13 października 2015, 19:25

Boś nie jadł tych najlepsiejszych :lol: :lol: :lol:
Z NAMI OSIĄGNIESZ DNO.
Darek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 7545
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 22:26
Lokalizacja: Wola

Re: Poron(io)ne nasze gderanie :)

Postprzez Ryszard Szwajcer » wtorek, 13 października 2015, 20:16

Kurde być może :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

  

Powrót do DYSKUSJE OGÓLNE / HYDE PARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron