27.11.2015 Ścianka wspinaczkowa Primaroca Bielsko



  

27.11.2015 Ścianka wspinaczkowa Primaroca Bielsko

Postprzez Ryszard Szwajcer » czwartek, 19 listopada 2015, 14:35

Wszystkich chętnych do "drapania się tam, gdzie nie swędzi", zapraszamy do wspólnej zabawy na ściankach wspinaczkowych w Centrum Wspinaczkowym PrimaRoca, w dniu 27 listopada 2015r. (piątek) od godziny 19.00.

Centrum Wspinaczkowe Primaroca, stało się po Totemie kultową, wspinaczkową miejscówką w Bielsku zarówno dla osób, które wspinaczkę traktują bardzo serio, jak i dla początkujących, którzy dopiero "łapią zajawkę". Dlatego też są różne trasy wspinaczkowe. Są trasy proste jak i wymagające sporego doświadczenia i umiejętności. Wybieramy sobie trasy według uznania i możliwości.
Wszystkich chętnych nurasów i nuraski oraz przyjaciół EdenSport, serdecznie zapraszamy do pobawienia się na ściance oraz do wspólnej zabawy.
Ponieważ zdecydowana większość naszych nurasów jest na ściance raczej początkująca, zabezpieczamy na wędkę (zabezpieczenie górne), zatem traktujamy to jako bardzo bezpieczną i fajną zabawę a nie jak trening dla zaawansowanych :)

Dojazd do PrimaRoca

Spotykamy się na miejscu czyli przed wejściem do PrimaRoca w okolicach godziny 18.55, aby osoby nie posiadające swoich uprzęży mogły je wypozyczyć, pobrać i dopasować.
Cennik wstępu i wypożyczenia sprzętu ( pod zdjęciami i opisami) CENNIK
Osoby tylko zabezpieczające i nie wspinające się- wstęp gratis
Jeżeli uzbiera się grupa co najmniej 12 osób, mamy zniżkę na wstęp.

Ze względu na ograniczoną ilość osób, proszę o wpisywanie się tylko "pewniaków", którzy/ które oprócz tego, że chcą, faktycznie wybierają się i na pewno będą na ściance.

Tak było 3 lata wstecz:
TOTEM Z EDENSPORT

Na ściankę idą:
1. Rychu - zabezpieczający
2. Patryk
3. Oskar
4. Ola Ka.
5. Ula W.
6. Waldek
7. Ania Waldkowa
8. Perła
9. Matys
10 Paweł D.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 27.11.2015 Ścianka wspinaczkowa Primaroca Bielsko

Postprzez Ryszard Szwajcer » sobota, 28 listopada 2015, 12:54

No to się podrapaliśmy! :)
Oczywiście nie wszyscy się drapali, bo ja na ten przykład nie lubię się drapać tam, gdzie mnie nie swędzi, więc jako najbardziej monumentalny i stabilny, tylko "czymałem sznurki" ;)
Jak na pierwsze od dawna pospolite ruszenie na ściankę, to przybyło całkiem sporo naszych człowieków a część przybyła wręcz "rzutem na taśmę".
Suma sumarum, uzbierało się nas (o ile wszystkich policzyłem) 17 drapiących się tu i tam.
Po wnikliwej obserwacji niektórych osób śmigających po ściankach, można jednoznacznie stwierdzić, że niektóre/niektórzy z naszych nurasów, bankowo w poprzednim wcieleniu mieli coś wspólnego z muchą albo jak kto woli pająkiem.
Było miło.
Myślę, że co najmniej kilka osób będzie miało dzisiaj mega zakwasy, ale już miałem kilka zapytań- kiedy powtórka?
Przy takim zadowoleniu wspinających się, niedługo.
Dzisiaj powinny się pojawić zdjęcia, choć teraz powoli zbieramy się pakować na klubowe warsztaty basenowe.
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: 27.11.2015 Ścianka wspinaczkowa Primaroca Bielsko

Postprzez Ryszard Szwajcer » niedziela, 29 listopada 2015, 20:31

Zdjęcia ze ścianki, już można oglądać w naszej GALERII:)
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg


  

Powrót do Wspinaczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron