Kiedy pierwsze spotkanie



  

Kiedy pierwsze spotkanie

Postprzez Adam » piątek, 1 kwietnia 2011, 09:19

Czekam na pierwsze jubileuszowe spotkanie :D oby jak w największym gronie ;)
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Kiedy pierwsze spotkanie

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 1 kwietnia 2011, 10:21

Hejka! Najpierw musimy odgruzować i przygotować naszą siedzibę, która jest w stanie dość... podstawowym, więc na razie mamy pełne ręce roboty i załatwień.
Jak tylko przygotujemy pomieszczenia, od razu zaczniemy działać.
Myślę, że stanie się to dość szybko, bo wsparcie naszych nurasów i przyjaciół mamy rewelacyjne i po prostu przerosło nawet nasze najbardziej wygórowane oczekiwania.
Już niedługo damy znać i zacznie się coś dziać :)
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Kiedy pierwsze spotkanie

Postprzez Adam » piątek, 1 kwietnia 2011, 12:42

Ryszard Szwajcer napisał(a): wygórowane oczekiwania.

A może wygruzowane oczekiwania :lol: tak jak mówiłem możecie na mnie liczyć ;)
"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"
Adam

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 09:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Kiedy pierwsze spotkanie

Postprzez Jarek » piątek, 1 kwietnia 2011, 13:07

Ryszard Szwajcer napisał(a):Hejka! Najpierw musimy odgruzować i przygotować naszą siedzibę, która jest w stanie dość... podstawowym, więc na razie mamy pełne ręce roboty i załatwień.
Jak tylko przygotujemy pomieszczenia, od razu zaczniemy działać.
Myślę, że stanie się to dość szybko, bo wsparcie naszych nurasów i przyjaciół mamy rewelacyjne i po prostu przerosło nawet nasze najbardziej wygórowane oczekiwania.
Już niedługo damy znać i zacznie się coś dziać :)


No nie wiem , zastanów się czy nie lepiej zrobić spotkanie teraz ? Po co dwa razy remontować lokal ?
Jarek

Avatar użytkownika
 
Posty: 907
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 12:36

Re: Kiedy pierwsze spotkanie

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 1 kwietnia 2011, 15:43

Najpierw ubezpieczę firmę i opłacę OC, bo na tym gruzie może być troszkę niewygodnie, żeby nie powiedzieć nie do końca bezpiecznie :lol:
Później tylko jakiś inspektor BHP potwierdzi, że taka ekstrema może być ujęta w zakresie sportów ekstremalnych i mamy jazdę bez trzymanki jak ta lala! :D
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Kiedy pierwsze spotkanie

Postprzez olo » piątek, 1 kwietnia 2011, 18:16

ha ; ] Wrazie opuźnień pisz to załatwie połowe MAGO do pomocy ;p z przyjemnoscią wpadniemy pomuc hahah ; ]
Nie żyjąc na krawędzi zajmujesz zbyt dużo miejsca.
olo

Avatar użytkownika
 
Posty: 349
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:01

Re: Kiedy pierwsze spotkanie

Postprzez Ryszard Szwajcer » piątek, 1 kwietnia 2011, 19:25

Spoko, spoko. :)
Wielkie dzięki za chęć pomocy,. Na razie musimy ogarnąć wszystko, co się dzieje, bo jesteśmy w niezłym szoku.
W przyszłym tygodniu dopiero wchodzimy do pomieszczenia i najpierw prace remontowe, więc troszkę zejdzie :)
Jeżeli szkoła, praca, mąż lub żona przeszkadzają Ci w nurkowaniu, rzuć to wszystko w diabły i zanuraj z nami!
Ryszard Szwajcer

Avatar użytkownika
 
Posty: 11565
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 19:54
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Kiedy pierwsze spotkanie

Postprzez Sabina » piątek, 1 kwietnia 2011, 19:34

Ryszard Szwajcer napisał(a):Na razie musimy ogarnąć wszystko, co się dzieje, bo jesteśmy w niezłym szoku.

Wy jesteście w szoku?
Ja tu próbuję poskładać do kupy dzisiejszą rozmowę przez telefon i dochodzę do wniosku, że gdyby nie moje nastawienie "dziś jest 1 kwietnia, nie wierz w nic co wykracza poza szarą codzienność", to nie musiała bym przez godzinę ogarniać o co w ogóle chodzi :D Ciekawe ile jeszcze osób uznało to za prima aprilis-owy żart :)
Sabina

Avatar użytkownika
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:14
Lokalizacja: Bielsko/Krk

Re: Kiedy pierwsze spotkanie

Postprzez Patryk » piątek, 1 kwietnia 2011, 19:44

Sądzę, że jak weźmiemy się do roboty i odpicujemy siedzibę, to spotkania będą codziennie :D Mam nadzieję, że stworzymy coś, gdzie przyjemnie będzie spędzać każdą wolną chwilę!
Obrazek
Patryk

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2011, 22:38
Lokalizacja: Zabrzeg

Re: Kiedy pierwsze spotkanie

Postprzez olo » piątek, 1 kwietnia 2011, 19:46

Tu niema co myslec :D Ja jestem pewny ze tam to kazdy bedzie z przyjemnoscią przychodzil ;p
Nie żyjąc na krawędzi zajmujesz zbyt dużo miejsca.
olo

Avatar użytkownika
 
Posty: 349
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2011, 18:01

Następna strona

  

Powrót do Nasze spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron